| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr V/47/2015 Rady Miejskiej w Osiecznej

z dnia 26 maja 2015r.

w sprawie nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

Na podstawie art. 18 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t. j. Dz. U. z 2013 r. poz. 594 z późn. zm.) oraz art. 7a ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (t. j. Dz. U. z 2012 r. poz. 406 z późn. zm.) Rada Miejska w Osiecznej u c h w a l a, co następuje:

§ 1. Ustanawia się nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

§ 2. Wprowadza się regulamin stanowiący załącznik Nr 1 do niniejszej uchwały, obejmujący szczegółowe zasady i tryb przyznawania nagrody, o której mowa w § 1.

§ 3. Wysokość środków przeznaczonych na finansowanie nagród, o których mowa w § 1 określa corocznie uchwała budżetowa.

§ 4. Traci moc uchwała Nr XXXIII/319/2010 Rady Miejskiej w Osiecznej z dnia 25 marca 2010 r. w sprawie ustanowienia nagrody Burmistrza Miasta i Gminy w Osiecznej za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz określenia szczegółowych zasad i trybu jej przyznawania.

§ 5. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy Osieczna.

§ 6. Uchwała wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Osiecznej


Roman Lewicki


Załącznik do Uchwały Nr V/47/2015
Rady Miejskiej w Osiecznej
z dnia 26 maja 2015 r.
Zalacznik1.pdf

Regulamin przyznawania nagród Burmistrza Miasta i Gminy Osieczna za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

StukPuk.pl

Jesteśmy grupą młodych ludzi zdrowo stukniętych na punkcie materiałów budowlanych, którzy pewnego dnia wpadli na pomysł, aby pasję i doświadczenie przekuć w sukces.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »