reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Obwieszczenie nr DKT-7632-6/11 Komisarza Wyborczego w Katowicach

z dnia 9 marca 2011r.

w sprawie zmian w składach rad

Na podstawie art. 182 ustawy z dnia 16 lipca 1998 r. – Ordynacja wyborcza do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw ( Dz. U. z 2010 r. Nr 176, poz. 1190)

Komisarz Wyborczy podaje do publicznej wiadomości

1) Rada Miejska w Jaworznie w dniu 31 stycznia 2011 r. r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnego Tadeusza Juliana Kaczmarka wybranego w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 24 – Komitet Wyborczy Jaworzno Moje Miasto, w związku z pisemnym zrzeczeniem się mandatu. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jerzy Nieużyła – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

2) Rada Miejska w Tarnowskich Górach w dniu 2 lutego 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Aleksandry Doroty Król -Skowron wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 4 – Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, w związku z naruszeniem ustawowego zakazu łączenia mandatu radnego z wykonywaniem określonych w odrębnych przepisach funkcji lub działalności. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Jarosław Ślepaczuk – kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

3) Rada Miejska w Czeladzi w dniu 3 lutego 2011 r. stwierdziła wygaśnięcie mandatu radnej Teresy Ewy Kosmali wybranej w okręgu wyborczym nr 1 z listy nr 26 Komitet Wyborczy Wyborców "Przyszłość Czeladzi" , w związku z wyborem na burmistrza. Zgodnie z art. 194 ust. 1 Ordynacji wyborczej mandat radnego w tym okręgu objął Mirosław Kędzierski - kandydat z tej samej listy, który w wyborach uzyskał kolejno największą liczbę głosów i nie utracił prawa wybieralności.

Komisarz Wyborczy w Katowicach


Michał Niedopytalski

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

DoxyChain

We change business reality

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama