reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/223/2012 Rady Miasta Wisły

z dnia 29 marca 2012r.

w sprawie zmiany uchwały nr VIII/104/2011 z dnia 28 czerwca 2011 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, realizowanych na terenie Gminy Wisła

§   1.   Zmienić uchwałę nr VIII/104/2011 z   dnia 28 czerwca 2011 r. w   sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z   zakresu ochrony środowiska i   gospodarki wodnej, realizowanych na terenie Gminy Wisła w   ten sposób że:  

1)   w § 5   dodać ustęp 4   o treści "Kompletne wnioski złożone do dnia 30 września roku poprzedzającego rok budżetowy, a   nie zrealizowane w   roku budżetowym, przechodzą na rok kolejny w   kolejności ich złożenia z   roku poprzedniego".  

2)   w § 5   dodać ustęp 5   o treści "Kolejne nabory wniosków będą przeprowadzone po zrealizowaniu wszystkich wniosków złożonych w   naborze poprzednim".  

3)   w § 5   ust 1   po słowie "budżetowy" dodać zapis ", z   zastrzeżeniem ust 5".  

4)   w § 11 dodać ustęp 10 o   treści "Do rozliczenia inwestycji akceptowane będą wyłącznie rachunki i   faktury wystawione z   datą późniejszą niż data zawarcia umowy, o   której mowa w   § 10 ust. 1   uchwały"  

§   2.   Do wniosków złożonych przed wejściem w   życie niniejszej uchwały, których rozpatrywanie nie zakończyło się zawarciem umowy, stosuje się przepisy w   brzmieniu wprowadzonym niniejsza uchwałą.  

§   3.   Wykonanie uchwały powierzyć Burmistrzowi Miasta Wisły.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady  


Janusz   Podżorski

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Dittmajer i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria prawna

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama