reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Uchwała nr XVI/224/2012 Rady Miasta Wisły

z dnia 29 marca 2012r.

w sprawie zmiany uchwały nr VIII/103/2011 z dnia 28 czerwca 2011 r. w sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, realizowanych w wyniku inwestycji prowadzonych przez Gminę Wisła w ramach projektu: "Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Wisła - etap III" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko na lata 2007-2013

§   1.   Zmienić uchwałę nr VIII/103/2011 z   dnia 28 czerwca 2011 r. w   sprawie określenia zasad udzielania dotacji celowych na dofinansowanie kosztów inwestycji z   zakresu ochrony środowiska i   gospodarki wodnej, realizowanych w   wyniku inwestycji prowadzonych przez Gminę Wisła w   ramach projektu: „Rozbudowa sieci wodociągowej i   kanalizacji sanitarnej w   aglomeracji Wisła – etap III” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w   ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i   Środowisko na lata 2007-2013 w   ten sposób że:  

1)   w § 10 dodać ustęp 10 o   treści "Dopuszcza się refundacje kosztów realizacji zadań określonych w   § 2   ust 1   pkt 1-3, jeżeli koszty zostały poniesione po dniu 1   stycznia 2011 roku  

2)   w § 14 słowa "do końca 2013 roku" zastąpić słowami "do końca 2014 roku"  

§   2.   Do wniosków złożonych przed wejściem w   życie niniejszej uchwały, których rozpatrywanie nie zakończyło się zawarciem umowy, stosuje się przepisy w   brzmieniu wprowadzonym niniejsza uchwałą.  

§   3.   Wykonanie uchwały powierzyć Burmistrzowi Miasta Wisły.  

§   4.   Uchwała wchodzi w   życie po upływie 14 dni od dnia jej ogłoszenia w   Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.  

 

 

 

Przewodniczący Rady  


Janusz   Podżorski

 

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kirill Bigai

Współzałożyciel i dyrektor generalny platformy Preply dla poszukiwania korepetytorów online

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama