| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Aneks nr 1 Prezydenta Miasta Gliwice; Prezydenta Miasta Żory

z dnia 9 października 2013r.

do Porozumienia nr 1 z dnia 10.05.2013 w sprawie kształcenia w Zespole Kształcenia Zawodowego w Gliwicach, którego organem prowadzącym jest Miasto Gliwice, uczniów klas wielozawodowych z zasadniczej szkoły zawodowej w Zespole Szkół nr 1 w Żorach, którego organem prowadzącym jest Miasto Żory

§ 1. 1. W §1 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: "Kształcenie będzie odbywało się w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrodku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

2. W §2 w/w porozumienia ust.2 otrzymuje brzmienie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach w ciągu 14 dni przed rozpoczęciem kursu przekaże Górnośląskiemu Centrum Edukacji - ODiDZ imienną listę uczniów skierowanych do kształcenia wraz z indywidualnymi skierowaniami."

3. W §2 w/w porozumienia ust.13 otrzymuje brzmienie: „Ze strony Miasta Gliwice za realizację postanowień wynikających z niniejszego porozumienia odpowiada Dyrektor Górnośląskiego Centrum Edukacyjnego - Bogumiła Kluszczyńska."

§ 2. Treść Załącznika Nr 1 do Porozumienia Nr 1 z dnia 10.05.2013 otrzymuje brzmienie: „Wykaz uczniów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach uczestniczących w kształceniu w zakresie teoretycznych przedmiotów zawodowych w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym - Ośrdoku Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego z siedzibą w Gliwicach przy ul. Okrzei 20."

§ 3. Aneks niniejszy wchodzi w życie z dniem podpisania, z mocą od dnia 1 września 2013 r.

§ 4. Aneks niniejszy sporządza się w czterech jednobrzmiących egzemplarzach, po dwa dla każdej ze stron.

§ 5. Aneks niniejszy podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym Województwa Śląskiego.

Prezydent Miasta Żory


Waldemar Socha

Zastepca Prezydenta Miasta


Krystian Tomala

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Konstancja Gierba

Departament Prawa Pracy - kancelaria RK LEGAL

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »