| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Adwokat Piotr Rorbach

Adwokat Piotr Rorbach

Kancelaria Adwokacka Piotr Rorbach kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Ukończył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Apelacyjnej w Katowicach. Pracowa jako asesor w Prokuraturze Rejonowej w Mysłowicach a od 1999 do 2003 tamże jako prokurator. Od 2004 do 2010 jako prokurator Prokuratury Rejonowej w Brzesku. Prowadził postępowania karne, w szczególności z zakresu przestępczości gospodarczej, a także kierował referatem cywilno-administracyjnym, zapewniając prokuratorską kontrolę przestrzegania prawa i udział prokuratora w postępowaniach "pozakarnych". Od 2010 jest adwokatem Okręgowej Izby Adowkackiej w Krakowie.

Kancelaria Adwokacka Piotr Rorbach kieruje swoje usługi zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz profesjonalizm pozwala na udzielanie kompleksowych porad i pomocy prawnej. Nieustanny rozwój i doskonalenie umiejętności daje nam możliwość stałego podnoszenia jakości świadczonych usług.

W trosce o jeszcze lepszą jakość świadczonych usług Kancelaria współpracuje na stałe z Kancelarią Prawną Kingi Węgiel.

Kancelaria obejmuje zasięgiem działania nie tylko Kraków, ale również obszar całego Kraju. Usługi prawne świadczone są w Kancelarii w Krakowie, oraz w Bochni, a na życzenie Klienta bezpośrednio w Jego siedzibie.

Kancelaria Adwokacka Bochnia - Kraków 32-700 Bochnia, ul. Solna 1/5
31 - 139 Kraków, ul. Łobzowska 57/52,
e-mail rohrbach@onet.pl
tel. 602-71-74-97


www.rorbach-wegiel.pl

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Karolina Służewska – Woźnicka

adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »