reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

Outsourcing kadr i płac

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o specjalizuje się w outsourcingu kadr i płac, który jest główną działalnością spółki, a także w doradztwie oraz szkoleniach wewnętrznych w zakresie tzw. twardego HR.

To, co wyróżnia nas spośród licznych firm outsourcingowych, to wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywane zarówno w małych jak i dużych podmiotach - w różnych branżach oraz każdorazowo - indywidualne podejście do klienta. Prawo pracy i ubezpieczenia to nasza pasja, dlatego tak wiele firm nam zaufało.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o. oprócz obsługi kadr i płac zapewnia swoim klientom wsparcie we wszystkich aspektach z tym związanych. Nasi eksperci specjalizują się również w audycie kadrowo-płacowym, który pomogą wykryć nieprawidłowości i zastosować najlepsze rozwiązania naprawcze oraz zoptymalizować koszty pracy.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o. oferuje również zamknięte szkolenia z prawa pracy i ubezpieczeń, które mają na celu poprawę jakości i wydajności pracy oraz podniesienie kompetencji zawodowych pracowników. Szkolenia koncentrują się głównie na warsztatach praktycznych pozwalających rozwiązać skomplikowane zagadnienia prawne na faktycznych przypadkach występujących w danej firmie.

Szkolenia wewnętrzne organizowane są według programu opracowanego indywidualnie dla firmy i dostosowane są do specyfiki jej działalności. Pozwalają przeszkolić część lub cały zespół pracowników w dogodnym terminie i miejscu.

Udzielamy również porad prawnych z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych klientom indywidualnym, którym możemy zaproponować najlepsze rozwiązania oraz zweryfikować prawidłowość wyliczeń pracodawcy lub ZUS dotyczących wynagrodzenia lub zasiłku.

Zapraszamy na naszą stronę http://helpdeskkadrowy.pl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kaliciak

Aplikant adwokacki

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama