reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Piotr Zając
Piotr Zając

Partner oraz Dyrektor Zarządzający Accace Advisory, doradca podatkowy

Partner oraz Dyrektor Zarządzający Accace Advisory - dynamicznie rozwijającego się zespołu doradców podatkowych oraz radców prawnych świadczących nowatorskie usługi consultingowe. Jego zespół realizuje nieszablonowe projekty z zakresu doradztwa podatkowego, prawnego oraz transakcyjnego.

Z uwagi na szerokie doświadczenie, jego działalność skupia się na doradztwie dla branży nieruchomościowej, energetyki oraz FMCG. Główny obszar jego działalności projektowej to transfer pricing, due diligence, wsparcie w negocjacjach oraz fuzje i przejęcia. Dzięki innowacyjnemu podejściu i doborze ekspertów z różnych dziedzin, zespół Piotra sprawnie realizuje interdyscyplinarne i wielopłaszczyznowe projekty, które często wykraczają poza zakres konwencjonalnego doradztwa podatkowego i prawnego.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w dziale transakcyjnym oraz dziale dedykowanym rynkowi nieruchomości w jednej z firm tzw. „Wielkiej Czwórki”. Swoją karierę kontynuował pracując jako manager w jednej z największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. Był członkiem zespołu doradzającego przy największych transakcjach na polskim rynku nieruchomości w latach 2016 i 2017.

Poza działalnością projektową posiada szerokie doświadczenie dydaktyczne, realizował wykłady o tematyce podatkowej współpracując m.in. z Kołem Naukowym Prawa Podatkowego Uniwersytetu Warszawskiego. Działa również jako trener na licznych szkoleniach i warsztatach podatkowych. Jest autorem licznych publikacji branżowych oraz eksperckich.

Jest licencjonowanym doradcą podatkowym z wieloletnim doświadczeniem.

Kontakt

Tel: +48 22 313 29 50
E-mail: piotr.zajac@accace.com
www.accace.pl

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Marta Chechelska-Dziepak

Rzecznik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krakowie, mediator sądowy.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama