| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Kariera > Oferty pracy > INFOR BIZNES > Młodszy specjalista ds. marketingu

Młodszy specjalista ds. marketingu

INFOR Biznes Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy INFOR PL,
wydawca największego dziennika gospodarczego Dziennik Gazeta Prawna,
w związku z poszerzeniem zespołu poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • Wsparcie działu Marketingu w codziennej pracy
  • Pomoc w planowaniu i realizacji działań marketingowo – handlowych
  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji
  • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji
  • Bezpośrednia współpraca z dyr. Marketingu i Sprzedaży

WYMAGANIA:

  • Znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem Power Point i Excel
  • Znajomość aktualnych trendów marketingu internetowego i obszaru e-commerce
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie marketingowe

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ?

  • umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
  • opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • kursy językowe
  • dofinansowanie do urlopu
  • wydarzenia branżowe
  • szkolenia
  • poniedziałki z owocami
  • fotele masujące
  • 3 dodatkowe dni urlopu (pełnopłatne)

Brzmi interesująco?
Zaaplikuj

Data publikacji:

Źródło:

INFOR

INFOR PL SA

INFOR IT

INFOR BIZNES