reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

Dobrze funkcjonujący program księgowy powinien być szczególnie istotny. Ustawodawca dopuszcza zmianę systemu finansowo-księgowego w trakcie roku obrotowego, ale procedura jest obwarowana m.in. koniecznością przetestowania go pod kątem zapewnienia porównywalności danych z nowego systemu FK, z danymi, które pochodzą z dotychczasowego oprogramowania. Warto zatem dobrze przemyśleć wybór, biorąc pod uwagę także czynnik ekonomiczny – koszt zakupu czy wdrożenia nie zawsze będzie bowiem kosztem ostatecznym.

R2księga i R2fk: Pewne i stabilne programy księgowe

Do podstawowych atutów, które przemawiają za wykorzystaniem programów księgowych RESET2 należą m.in.: oszczędność czasu, mniejsze ryzyko pomyłki w rozliczeniach z US, szybkie i mniej uciążliwe wypełnianie deklaracji podatkowych PIT i VAT, zgodność z aktualnymi przepisami oraz właściwe zarządzenie firmą poprzez generowanie szerokiego wachlarza zestawień.

RESET2: Programy R2księga i R2fk – widok ogólny

Globalne biblioteki ułatwią pracę księgowym

R2księga i R2fk: Moduły usprawniające pracę

Księgowy może zdecydować czy chce pracować na wersji podstawowej, czy też na wersji rozbudowanej o dodatkowe moduły. A tych może być wiele. Począwszy od automatycznego wysyłania deklaracji podatkowych, przez wsparcie dla transakcji zagranicznych, po pełną obsługę środków trwałych oraz automatyczne księgowanie odpisów amortyzacyjnych. Ważne jest, że RESET2 nie blokuje możliwości zakupu zaawansowanych modułów w podstawowych wersjach oferowanego oprogramowania. Można dokupić je w każdym momencie.

R2fk: Rozliczanie transakcji zagranicznej

Elektroniczny obieg dokumentów w obszarach fakturowania i księgowości

R2księga i R2fk: Intuicyjność i prostota

Intuicyjność i prostota obsługi R2księgi i R2fk przekłada się  na komfort pracy zatrudnionych osób. Nowoczesny i przejrzysty interfejs pozwala na łatwą obsługę. Przynosi także korzyść w postaci zwiększonej efektywności. Dane mogą być wprowadzane do programu nawet przez osoby bez znajomości zagadnień księgowych. Dekrety księgowe generowane są automatycznie na podstawie utworzonych wcześniej wzorców. Pozwala to na optymalizację struktur zatrudnienia w firmie. Ponadto, programy RESET2 oferują  pomoc kontekstową do każdej funkcji czy modułu z osobna, w związku z czym nie trzeba wertować podręcznika użytkownika na etapie poznawania oprogramowania.

R2fk: Pomoc kontekstowa dla wybranej funkcji w programie

Księgowość online – kto może z niej korzystać oraz czy trzeba się jej obawiać?

R2księga i R2fk: Kompleksowa obsługa

Ogromnie przydatna jest możliwość kompleksowego rozliczania właścicieli, ujmująca dochody z wielu firm, uwzględniająca remanenty i zmiany udziałów w trakcie miesiąca. Dopełnieniem kompleksowej obsługi są formularze zgłoszeniowe NIP i VAT, deklaracje VAT i PIT oraz druki dodatkowych oświadczeń, zaświadczeń czy zawiadomień składanych do US. Systemy RESET2 zapewniają także możliwość automatycznego przesyłania wszystkich wydruków pocztą elektroniczną.

Przydatne formularze online

Ekspert:

RESET2 Sp. z o.o.

RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa
R2księga i R2fk – kompleksowa obsługa księgowa

INFORLEX Klasyfikacja Budżetowa – program dla księgowych jednostek budżetowych199.00 zł

Narzędzia księgowego

reklama

BIURA RACHUNKOWE

reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

AXELO Prawo i Podatki dla Biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama