| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > 3 typy firm, którym pomaga archiwum online

3 typy firm, którym pomaga archiwum online

Prowadzisz firmę dynamicznie? Dbasz o optymalizację wydatków w twojej firmie? Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami i przychodami? Dopiero rozwijasz firmę i jesteś w ciągłym ruchu? W każdym z tych przypadków archiwum online jest dla Twojej firmy doskonałym wyborem!

3. Firma rozwijająca się

Firmie, która dopiero niedawno zaczęła swój dynamiczny rozwój, archiwum online pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych. Stały dostęp do wszystkich wystawionych faktur, daje pogląd na dynamikę sprzedaży, pozwala sprawdzić wartość zamówień poszczególnych klientów i dzięki temu lepiej planować poszczególne działania. Każda wystawiona faktura czy rachunek za pomocą SaldeoSmart jest automatycznie archiwizowana w systemie – dzięki temu stale istnieje kontrola nad wszystkimi dokumentami. W przypadku firm rozwijających się, zwłaszcza start-upów, ważna jest przede wszystkim dostępność do archiwum z każdego miejsca. Pracownicy nierzadko rozsiani są nie tylko po całym kraju ale i świecie. Dzięki nowoczesnemu obiegowi dokumentów online nie ma problemów z tym, że handlowiec znajduje się aktualnie we Wrocławiu, specjalista finansowy w Krakowie a prezes zarządu, który musi zaakceptować płatność jest na konferencji w USA.

Księgowość w chmurze - kiedy warto się na nią zdecydować?

Archiwum online to nie tylko narzędzie przydatne w biurach rachunkowych – ale w każdej firmie - i małej i średniej, a nawet tej najmniejszej, która ma ambicje na dynamiczny i stały rozwój.

Autor: SaldeoSMART

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Artykuł pochodzi z poradnika "500 pytań o VAT"

Książka do nabycia na sklep.infor.pl

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Renata Świgońska

Prawnik, Tłumacz Przysięgły J. Angielskiego i J. Niemieckiego

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »