| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Programy dla księgowych > 3 typy firm, którym pomaga archiwum online

3 typy firm, którym pomaga archiwum online

Prowadzisz firmę dynamicznie? Dbasz o optymalizację wydatków w twojej firmie? Chcesz mieć pełną kontrolę nad kosztami i przychodami? Dopiero rozwijasz firmę i jesteś w ciągłym ruchu? W każdym z tych przypadków archiwum online jest dla Twojej firmy doskonałym wyborem!

3. Firma rozwijająca się

Firmie, która dopiero niedawno zaczęła swój dynamiczny rozwój, archiwum online pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych. Stały dostęp do wszystkich wystawionych faktur, daje pogląd na dynamikę sprzedaży, pozwala sprawdzić wartość zamówień poszczególnych klientów i dzięki temu lepiej planować poszczególne działania. Każda wystawiona faktura czy rachunek za pomocą SaldeoSmart jest automatycznie archiwizowana w systemie – dzięki temu stale istnieje kontrola nad wszystkimi dokumentami. W przypadku firm rozwijających się, zwłaszcza start-upów, ważna jest przede wszystkim dostępność do archiwum z każdego miejsca. Pracownicy nierzadko rozsiani są nie tylko po całym kraju ale i świecie. Dzięki nowoczesnemu obiegowi dokumentów online nie ma problemów z tym, że handlowiec znajduje się aktualnie we Wrocławiu, specjalista finansowy w Krakowie a prezes zarządu, który musi zaakceptować płatność jest na konferencji w USA.

Księgowość w chmurze - kiedy warto się na nią zdecydować?

Archiwum online to nie tylko narzędzie przydatne w biurach rachunkowych – ale w każdej firmie - i małej i średniej, a nawet tej najmniejszej, która ma ambicje na dynamiczny i stały rozwój.

Autor: SaldeoSMART

Podyskutuj o tym na naszym FORUM

Artykuł pochodzi z poradnika "500 pytań o VAT"

Książka do nabycia na sklep.infor.pl

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Brokerska CDS

CDS działa jako kancelaria doradcza, której misją jest ochrona interesów przewoźników i spedytorów poprzez świadczenie usług w zakresie obsługi ubezpieczeń transportowych (OC przewoźnika, OC spedytora i Cargo) oraz pozasądowej i sądowej obsługi roszczeń i szkód powstałych w transporcie. Świadczymy również usługi związane z zarządzaniem ryzykiem transportowym, a także przeprowadzamy audyty i szkolenia z zakresu prawa przewozowego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »