| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Studia dla księgowych > Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia podyplomowe oferowane przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Dodatkowo, po uiszczeniu opłaty absolwenci mogą otrzymać certyfikat  międzynarodowych kwalifikacji z zakresu kontroli wewnętrznej:

  • Certified Internal Controls Auditor (CICA) - Certyfikowany Audytor ds. Kontroli Wewnętrznej lub
  • Certified Controls Specialist (CCS) - Certyfikowany Specjalista de.  Kontroli.

Każdy słuchacz zobowiązany jest do:

  • zaliczenia poszczególnych przedmiotów, objętych programem studiów poprzez spełnienie wymogów ustalonych przez wykładowcę
  • przedłożenia pracy dyplomowej i zdania egzaminu końcowego

Informacje ogólne:

Zajęcia na studiach rozpoczynają się dwa razy w roku. Termin rozpoczęcia uzależniony jest od liczby słuchaczy, którzy będą stanowić grupę kształceniową. Studia trwają dwa semestry w trybie niestacjonarnym. Zajęcia dydaktyczne odbywają się co dwa tygodnie w ramach dwudniowych, weekendowych sesji zajęciowych w godzinach od 09:00 do 17:00.

Opłaty:

Przy zapisie na studia podyplomowe kandydaci wnoszą jednorazową opłatę  wpisowego w wysokości 200,00 zł. Czesne za studia wynosi 5300,00 zł. Czesne może być wniesione jednorazowo lub semestralnie w dwóch ratach:

  • 2700,00 – I rata płatna przed rozpoczęciem studiów
  • 2700,00 – II rata płatna przed rozpoczęciem drugiego semestru.

Kontakt:

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Akademii Finansów i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3, 02-787 Warszawa, tel. 506 091 148 lub 22 45 72 360

3. KONTROLER FINANSOWY

Kierownik studiów: Ireneusz Jabłoński

Kierunek organizowany we współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej. O przyjęcie na studia mogą ubiegać się osoby, które ukończyły I stopień studiów ( licencjackie).

Cele studiów:

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do przeprowadzania kontroli  wewnętrznej i zewnętrzne oraz identyfikacji nadużyć i przestępstw gospodarczych w aspekcie bezpieczeństwa finansowego. Zakres studiów umożliwi poznanie podstawowych problemów i działalności podmiotów gospodarczych oraz administracji publicznej. Pozwoli również na uporządkowanie dotychczasowej wiedzy z zakresu kontroli wewnętrznej w organizacji, doskonalenie umiejętności doboru właściwych metod i narzędzi planowania i prowadzenia kontroli oraz pozyskanie wiedzy dotyczącej zasad i sposobów dokumentowania procesu kontrolnego.

Wykładowcy:

Zajęcia z przedmiotów ujętych w programie nauczania przeprowadzą wybitni specjaliści. Będą to pracownicy naukowo-dydaktyczni Akademii Finansów i Biznesu Vistula, audytorzy wewnętrzni, biegli rewidenci, radcy prawni, główni księgowi, pracownicy organów podatkowych. Praktycy, specjaliści  z wieloletnim doświadczeniem w zakresie kierowania zespołami kontrolnymi, planowania i przeprowadzania kontroli wewnętrznych i zewnętrznych w sektorze publicznym i prywatnym.

Aktualizacja: 11.06.2014

Źródło:

INFOR
PPK dla pracownika24.90 zł

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Magda Judejko

Prawnik, Inspektor ds. Ochrony Danych Osobowych, PM

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »