| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Studia dla księgowych > Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Studia podyplomowe oferowane przez Akademię Finansów i Biznesu Vistula.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

1. Rachunkowość z uprawnieniami do prowadzenia biura rachunkowego

2. Audyt i kontrola wewnętrzna

3. Kontroler finansowy

OPIS STUDIÓW:

1. RACHUNKOWOŚĆ Z UPRAWNIENIAMI DO PROWADZENIA BIURA RACHUNKOWEGO

Wydział Finanse i rachunkowość

Kierownik dr inż. Wilhelm Rzeszutko

Tryb studiów

Studia trwają dwa semestry w trybie niestacjonarnym. Zajęcia dydaktyczne odbywają się co dwa tygodnie w ramach dwudniowych, weekendowych sesji zajęciowych w godzinach od 09:00 do 17:00.

Koszt

Koszt obejmuje: jednorazową opłatę wpisowego w wysokości 200 zł oraz czesne za studia w wysokości 4200 zł.

Program studiów (wiodące przedmioty oraz nazwiska wykładowców)

Program studiów przewiduje następujące przedmioty: Rachunkowość finansowa, Prawo podatkowe, Podstawy prawa cywilnego, pracy i gospodarczego, Ubezpieczenia społeczne,MSSF- wybrane zagadnienia, Analiza sprawozdań finansowych, Rachunkowość podatkowa, Rewizja sprawozdań finansowych i nadzór publiczny, Rachunek kosztów i elementy rachunkowości zarządczej, Komputerowe systemy księgowości w przedsiębiorstwie (program F-K Symfonia).

Kadra

Zajęcia z przedmiotów zawartych w programie nauczania przeprowadzą wybitni specjaliści. Będą to pracownicy naukowo-dydaktyczni Akademii Finansów i Biznesu Vistula, biegli rewidenci, radcy prawni, główni księgowi, pracownicy organów podatkowych.

Sposób zaliczania przedmiotów

Warunkiem ukończenia studiów jest uzyskanie zaliczeń przedmiotów objętych programem studiów oraz napisanie pracy dyplomowej u wybranego promotora.

Charakterystyka studiów i ich cel

Biorąc pod uwagę fakt, że rachunkowość, która przeżywa obecnie okres intensywnego rozwoju jest coraz bardziej potrzebna na różnych szczeblach zarządzania finansami, Studia Podyplomowe kierowane są do szerokiego kręgu osób. Ich adresatami są nie tylko osoby, które zamierzają uzyskać certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, ale także te, które chcą poszerzyć wiedzę z zakresu rachunkowości, podatków, problematyki ubezpieczeń społecznych, prawa cywilnego i gospodarczego oraz prawa pracy. Ofertę kierujemy do menedżerów przedsiębiorstw, dyrektorów finansowych i głównych księgowych, pracowników administracji państwowej i samorządowej, oraz osób zatrudnionych w działach finansowo- księgowych zajmujących się wybraną problematyką.

Celem ich jest przekazanie słuchaczom szerokiej wiedzy niezbędnej w pracy księgowych oraz działalności usługowej w prowadzeniu ksiąg rachunkowych.

Aktualizacja: 11.06.2014

Źródło:

INFOR
PIT 2020. Komentarz199.00 zł

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

PORTA KMI POLAND

jest liderem wśród producentów skrzydeł i ościeżnic drzwiowych w Polsce.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »