| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Infor.pl > Księgowi > Stowarzyszenie Księgowych w Polsce przyjęło nowego członka

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce przyjęło nowego członka

W poczet członków Stowarzyszenia Księgowych w Polsce przyjęta została pierwsza ogólnopolska sieć oferujące usługi w zakresie księgowości i doradztwa finansowego - Tax Care. Status członka SKwP oznacza, że działalność spółki wyróżnia się najwyższej jakości kompetencjami i standardami etyki, a firma przyczyni się do rozwoju rachunkowości i kształcenia kadr księgowych w kraju.

Należąca do Idea Banku spółka Tax Care specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych dla małych i średnich firm. W ramach comiesięcznego abonamentu, oferuje przedsiębiorcom wsparcie w postaci dedykowanego księgowego, pełnomocnika oraz doradcy finansowego. Tax Care pomaga również klientom w obsłudze kadrowo-płacowej, windykacji i faktoringu, a także podczas czynności sprawdzających i kontroli skarbowych.

Firma, której oferta stanowi uzupełnienie usług Idea Banku, została członkiem wspierającym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, co oznacza, że działa w sposób rzetelny i kieruje się najwyższymi standardami etycznymi. Tax Care poprzez członkostwo przyczyni się podnoszenia kwalifikacji osób zajmujących się rachunkowością i finansami, których zawody wymagają ciągłego rozwoju i przystosowywania się do nieustannych zmian w przepisach prawa i warunkach prowadzenia działalności.

Księgowy zastąpi doradcę podatkowego przy świadczeniu większości usług

Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą organizacją w kraju, skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z księgowością. Stowarzyszenie, dzięki ugruntowanej pozycji dąży do rozwijania rachunkowości i rewizji finansowej w Polsce w taki sposób, aby rodzime standardy spełniały globalne wymogi i odzwierciedlały dokonujące się nieustannie zmiany.

- Status członka Stowarzyszenia Księgowych w Polsce to nie tylko biznesowe wyróżnienie, dowód uznania naszego profesjonalizmu i udzielenie głosu doradczego w sprawach związanych z rachunkowością w naszym kraju. Członkostwo stwarza pracownikom Tax Care możliwość ciągłego doskonalenia się poprzez korzystanie ze szkoleń prowadzonych w ramach stowarzyszenia czy uczestnictwo w zebraniach dyskusyjnych. - mówi Adam Głos, Prezes Tax Care.

Kto może świadczyć usługi księgowe po deregulacji zawodu księgowego

W 2013 r. spółka zdobyła istotną przewagę konkurencyjną na rynku, dzięki wprowadzeniu elastycznego abonamentu księgowego, pozwalającego przedsiębiorcom optymalizować koszty usług księgowych.

W tym samym czasie firma wprowadziła także innowacyjne rozwiązanie, polegające na elektronicznym przetwarzaniu dokumentów księgowych. Narzędzie pozwala ograniczyć nakłady pracy związanej z wprowadzeniem danym do systemu i podnosi bezpieczeństwo prowadzonej księgowości. Tax Care jest ponadto założycielem Fundacji Wsparcia Przedsiębiorczości "Twoja inicjatywa", która pomaga przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.

Dyplomowany Księgowy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce

Podyskutuj o tym na naszym FORUM


Źródło: Idea Bank

Narzędzia księgowego

BIURA RACHUNKOWE

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Majcherczak

Starszy Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »