Dziennik Gazeta Prawna

Każdego dnia dostarczamy rzetelnych i obiektywnych informacji. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie, publikujemy fachowe komentarze. Korzystamy z wyjaśnień ministerstw i urzędów, analizujemy przepisy, rozmawiamy z ekspertami. Wskazujemy rozwiązania, na których mogą polegać księgowi, kadrowi, przedsiębiorcy, prawnicy i urzędnicy. Publikujemy artykuły i historie, o których dyskutuje cała Polska.
  • Przekazujemy unikalne, oryginalne tematy, ważne dla naszych Czytelników
  • Reagujemy szybko, podążamy za najnowszymi zmianami zarówno w prawie krajowym, jak i unijnym
  • Przedstawiamy tematy w sposób rzetelny i szczegółowy, dogłębnie analizujemy nowe rozwiązania prawne i projekty. Wytykamy ustawodawcy luki i niedociągnięcia a Czytelnikom podpowiadamy, jak sobie radzić z nowymi przepisami
  • Przypominamy o ważnych datach, terminach i nowowprowadzanych przepisach. Z nami Czytelnicy nie zapomną żadnego ważnego terminu
  • Ostrzegamy przed prawnymi pułapkami, podpowiadamy jak rozstrzygnąć istotne problemy, opisujemy najważniejsze problemy przedsiębiorców, kadrowych, urzędników i samorządowców
  • Przedstawiamy ważne informacje w nowatorski, praktyczny i przejrzysty sposób w formie studiów przypadków, graficznych ściąg, wzorów rozliczeń, interwencji w sprawach Czytelnika do urzędu lub prawnika.

DODATKI

PONIEDZIAŁEK

Podatki i Księgowość, Rachunkowość i Audyt
Komentarze, orzecznictwo i aktualności związane z prawem podatkowym, rachunkowością i audytem. Praktyczne porady, wyjątkowa pomoc w codziennej pracy księgowych z firm i instytucji.

WTOREK

Firma i Prawo
Dodatek przeznaczony dla właścicieli firm i przedsiębiorców. Wszystko o prowadzeniu działalności gospodarczej przekazane w rzetelny i zrozumiały sposób.
Prawnik
Wszystko o tym, czym żyje rynek usług prawniczych: aktualne analizy i komentarze, obszerne, wnikliwe debaty.

ŚRODA

Samorząd i Administracja
Aktualności, komentarze i orzecznictwo związane z prawem administracyjnym. Praktyczne wskazówki, infografiki, studia przypadków. Niezbędne porady dla każdego urzędnika!

CZWARTEK

Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia
Listy płac, grafiki czasu pracy, opinie prawne urzędów, tematy miesiąca, profesjonalne komentarze do ustaw oraz wyjątkowo poradnicze ściągawki dla osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowe i płace

PIĄTEK

Tygodnik Gazeta Prawna
Aktualne informacje z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i spraw samorządowych. Wszystkie tematy omówione narzędziowo i poradniczo.
Weekendowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej Tematyka publicystyczna, opiniotwórcza.