INFORLEX

Prawo

Codziennie aktualizowana BAZA WIEDZY z zakresu podatków, rachunkowości, prawa pracy wraz z precyzyjną wyszukiwarką i licznymi powiązaniami między dokumentami gwarantującymi szybki dostęp do informacji.

Niezbędne narzędzia ułatwiające codzienne obowiązki: formularze, druki, wzory, kalkulatory, kalendarium zmian w prawie. Twoje alerty umożliwiające bieżącą analizę zmian w akcie prawnym oraz indywidualny schowek na dokumenty.

Fachowe poradnictwo w ramach Teleporadni i e-Poradni, czyli codzienna możliwość konsultacji zmian w prawie z praktykiem z danej dziedziny.


Najpraktyczniejsze komentarze przygotowane przez wybitnych ekspertów z branży oraz trafna interpretacja przepisów, która zapewni skuteczność w działaniu. Zawiera specjalistyczny podserwis RODO z aktualnościami, poradami ekspertów i urzędników, formularzami i przepisami na temat ochrona danych osobowych.

Nad rozwojem INFORLEX oraz wysoką jakością publikowanych treści pracują eksperci oraz ponad 100 znakomitych autorów - praktyków, którzy doradzają w najtrudniejszych sprawach.

INFORLEX w liczbach

Inforlex
INFORLEX DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH

Rozwiązania adresowane do firm oraz biur rachunkowych. Zostały stworzone z myślą o księgowych, kadrowych, menadżerach, właścicielach firm, dyrektorach finansowych, pracownikach działów HR oraz biurach rachunkowych. Stanowią kompleksowe wsparcie m.in. w obszarach:

  • Podatki i rachunkowość
  • Prawo pracy, ZUS
  • Kadry, Płace i HR
  • Zamówienia publiczne
INFORLEX DLA SEKTORA PUBLICZNEGO

Rozwiązania adresowane do sektora finansów publicznych. Zostały stworzone z myślą o jednostkach administracji publicznej, m.in.: dla jednostek samorządowych, pomocy społecznej, instytucji kultury, jednostek oświaty oraz administracji rządowej. Stanowią kompleksowe wsparcie w obszarach m.in.:

  • Finanse publiczne, rachunkowość i podatki
  • Zamówienia publiczne, postępowanie administracyjne, ochrona środowiska, prawo oświatowe
  • Gospodarka nieruchomościami i zagospodarowanie przestrzenne
  • Zatrudnienie i organizacja urzędów