Serwisy internetowe

Serwisy Grupy Infor PL to rzetelnie przygotowane i wyselekcjonowane materiały o tematyce prawno-gospodarczej

GazetaPrawna.pl

GazetaPrawna.pl

oficjalny serwis internetowy „Dziennika Gazety Prawnej” o profilu prawno-gospodarczym, zawierający unikalne treści dla profesjonalistów i przedsiębiorców. Gazetaprawna.pl zamieszcza najnowsze i zawsze aktualne wiadomości z zakresu prawa, podatków, biznesu czy HR. Materiały o bieżących wydarzeniach wzbogacane są komentarzami ekspertów, analizami i opiniami specjalistów oraz doradców. Silną stroną serwisu są podane w przystępnej formie interpretacje przepisów prawa oraz praktyczne porady dla osób niebędących prawnikami. Atutem serwisu są również rozbudowane serwisy tematyczne, stanowiące kompendium wiedzy z danej dziedziny (m.in. Praca i kariera, Edukacja, PIT, Poradnik konsumenta, Ekologia i inne). Treści w serwisie pochodzą z „Dziennika Gazety Prawnej” oraz tworzone są przez redaktorów Gazetyprawnej.pl. Serwis szczyci się rozpoznawalną i bardzo dobrze postrzeganą marką.

Podatki

INFOR.pl

to specjalistyczny portal adresowany głównie do: księgowych, kadrowych, osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli firm oraz urzędników. INFOR.pl dzieli się na serwisy tematyczne: Księgowość, Biura Rachunkowe, Księgowość budżetowa, Kadry, Biznes, Sektor publiczny, Prawo. INFOR.pl to wyselekcjonowany zbiór najważniejszych informacji, porad i narzędzi przydatnych w pracy każdego specjalisty, przygotowany został przez wykwalifikowany zespół redaktorów. Autorami publikacji są eksperci, księgowi, kadrowi, doradcy podatkowi, prawnicy, kancelarie itd. INFOR.pl to również Forum, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi opiniami i problemami. Zadają pytania a czuwający na forum eksperci udzielają merytorycznej odpowiedzi. Każdy serwis tematyczny INFOR.pl tworzy swój własny Newsletter z najważniejszymi informacjami, wysyłany co tydzień do szerokiego grona odbiorców.

Kadry

Dziennik.pl

to serwis informacyjny dla wszystkich, którzy cenią szybkie i rzetelne informacje o najważniejszych wydarzeniach w Polsce i na świecie. Publikuje informacje, rozmowy, analizy i opinie poświęcone zarówno tematom politycznymi gospodarczym, jak również teksty z konkretnych dziedzin: motoryzacji, nieruchomości, zdrowia czy technologii. Jego silną częścią jest wysokiej jakości serwis life style rozrywka.dziennik.pl, gdzie znaleźć można informacje o premierach filmowych i muzycznych, rozmowy ze znanymi ludźmi, poradniki podróżnicze oraz podserwisy dedykowane: kobiecy i męski.

Administracja

Forsal.pl

dostarcza odbiorcom najnowszych informacji z obszaru gospodarki i finansów. Porusza tematy związane z m.in. rynkiem finansowym i kapitałowym, giełdą, funduszami inwestycyjnymi, bankowością, ubezpieczeniami, a także z szeroko rozumianymi usługami, handlem, przemysłem oraz poszczególnymi firmami. Na łamach portalu prezentowane są również ekskluzywne informacje z „Financial Times” i agencji Bloomberg.