Wideoakademia

Prawo

Największa na rynku baza specjalistycznej, codziennie aktualizowanej wiedzy opracowanej przez ekspertów praktyków, w formie wideoszkoleń, wideoporad, wideoinstrukcji i webinariów.

To idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność oraz merytoryczne i aktualne informacje. Wystarczy dostęp do internetu, aby się uczyć, sprawdzać wiedzę i zdobywać certyfikaty z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie, na komputerze lub smartfonie.

Moduł KADRY

Moduł powstał z myślą o osobach zajmujących się kadrami i płacami w rynku firm i sektorze publicznym. Zawiera wideoszkolenia, wideoporady oraz wideoinstrukcje w zakresie tematycznym: Prawo pracy, Ubezpieczenia, Zatrudnianie cudzoziemców, Ochrona danych osobowych. Każde wideoszkolenie jest opatrzone dodatkowymi materiałami merytorycznymi w postaci komentarzy, aktów prawnych, formularzy, porad czy prezentacji, dzięki czemu każde wideoszkolenie to kompleksowy pakiet wiedzy.

Przykładowe szkolenia:

 • Praktyczne problemy z interpretacjami ZUS – Paweł Ziółkowski
 • Zmiany w prawie pracy 2017/2018 – Piotr Wojciechowski
 • Przejazdy i dojazdy w podróżach służbowych – Paweł Ziółkowski

Moduł KSIĘGOWOŚĆ FIRM

Moduł powstał z myślą o osobach zajmujących się księgowością i rachunkowością w rynku firm. Zawiera wideoszkolenia, wideoporady oraz wideoinstrukcje w zakresie tematycznym: VAT, Podatki dochodowe, Inne podatki, Rachunkowość w firmie i Obrót gospodarczy. Każde wideoszkolenie jest opatrzone dodatkowymi materiałami merytorycznymi w postaci komentarzy, aktów prawnych, formularzy, porad czy prezentacji, dzięki czemu każde wideoszkolenie to kompleksowy pakiet wiedzy.

Przykładowe szkolenia:

 • JPK_VAT 2018 – Radosław Kowalski
 • Zmiany w podatkach 2018 – Artur Borkowski, Marcin Zarzycki, Grzegorz Niebudek
 • Wybrane zmiany w PIT i CIT 2018 – Marcin Zarzycki

Moduł HR

Moduł powstał z myślą o specjalistach HR, managerach HR, dyrektorach HR, HR business partnerach, a także innych osobach zarządzających personelem. Zawiera wideoszkolenia, wideoporady oraz wideoinstrukcje z tematyki: zatrudniania i zwalniania, rozwoju i szkoleń, oceny pracowniczej, motywowania, HR w biznesie. Każde wideoszkolenie jest opatrzone dodatkowymi materiałami merytorycznymi w postaci artykułów, aktów prawnych, formularzy, porad czy prezentacji, dzięki czemu stanowi kompleksowy pakiet wiedzy.

Przykładowe szkolenia:

 • Controlling personalny, czyli HR budowany na danych – Grzegorz Filipowicz
 • Pomiar rentowności zadań i stanowisk. Święty Graal HR – Robert Reinfuss
 • Doskonalenie komunikacji menedżerskiej w firmie – Monika Kantowicz-Gdańska

Moduł SEKTOR PUBLICZNY

Moduł powstał z myślą o głównych księgowych, pracownikach pionów finansowo-księgowych pracujących w sektorze publicznym. Zawiera wideoszkolenia, wideoporady oraz wideoinstrukcje w zakresie tematycznym: Rachunkowość i sprawozdawczość, Podatki i opłaty, Zamówienia publiczne, Prawo w samorządzie. Każde wideoszkolenie jest opatrzone dodatkowymi materiałami merytorycznymi w postaci komentarzy, aktów prawnych, formularzy, porad czy prezentacji, dzięki czemu każde wideoszkolenie to kompleksowy pakiet wiedzy.

Przykładowe szkolenia:

 • Zmiany w ustawie o finansach publicznych – Artur Przyszło
 • Wydatki strukturalne w jednostkach samorządu terytorialnego – Agnieszka Drożdżal
 • Zmiany w KPA – Maria Jakubik-Grzybowska