Wiadomość wyświetla się nieprawidłowo? Zobacz wersję online.

Newsletter: 11 czerwca 2021 r.


Temat dnia

  Dlaczego bankowcy nie chcą naszych pieniędzy  

Dyskusja o tym, by klienci indywidualni płacili polskim bankom za złożony depozyt, została zduszona w zarodku. A szkoda, bo byłby to ciekawy eksperyment.

Czytaj więcej »
 
Redakcja poleca

Nowy projekt opozycji. Ujazdowski: To instytucja, która będzie mieć swoją autonomię [WYWIAD]

Opozycja cierpi na brak kreatywności i jest w zbyt wielkim stopniu obciążona sentymentem do przeszłości - mówi senator KO Kazimierz Michał Ujazdowski. Dlatego wspólnie z posłem ludowców Markiem Biernackim powołują „ośrodek ekspercko-społeczny".

Czytaj więcej »

Bruksela swoje, Warszawa swoje. Co dalej z wnioskiem premiera do TK

Komisja Europejska zareagowała na wniosek Mateusza Morawieckiego do TK, dotyczący prawa unijnego. Z kolei minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zarzuca Brukseli agresję i kolonialne spojrzenie na Polskę, twierdząc, że nikt nie może odebrać premierowi prawa do kierowania pytań do polskiego sądu.

Czytaj więcej »


Magazyn na weekend

Szczerba: Od 2015 nowe elity gospodarcze buduje się w patologicznych okolicznościach [WYWIAD RIGAMONTI]

Hotelarz dogaduje się z wojewodą, że zorganizuje szpital. I proponuje budowę dodatkowych hal, a wojewoda się zgadza, że odsprzeda mu je za bezcen. Hotelarz zleca budowę hal swojej spółce córce, która oczywiście akurat się w tym specjalizuje.

Czytaj więcej »

Serce dla serca [EUREKA DGP]

Czasem wystarczy wymiana jednego komponentu, by wynalazek z kategorii „nie da rady zbudować” trafił do „zrobione i świetnie działa”.

Czytaj więcej »

Nie jesteśmy w „Dniu Świra”. Adresaci Polskiego Ładu cieszą się, że będą mieli w życiu lepiej [WYWIAD]

Wcale nie życzymy naszemu sąsiadowi wszystkiego najgorszego. Jeśli jest gościem, którego status nam się podoba, to chcielibyśmy być tacy jak on - tłumaczy Marcin Duma, socjolog, prezes Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych.

Czytaj więcej »

Pawłowski: To nie wszystko wina Tuska [OPINIA]

Zamiast naigrawać się z zapowiedzi „powrotu Tuska”, zamiast wyśmiewać się z tych, którzy wiążą z nim nadzieje, może warto zadać sobie pytanie, dlaczego tych nadziei nie widzą w nas?

Czytaj więcej »

Rozerwać nierozerwalne. O książce Magdaleny Grzebałkowskiej „Wojenka. O dzieciach, które dorosły bez ostrzeżenia”

Dzieci mają wstrząsający dar traktowania wydarzeń okrutnych i przerażających z osobliwym spokojem – jeśli nie pamiętają nic poza wojną, to właśnie wojna jest ich normalnością.

Czytaj więcej »


Nowe obostrzenia dla wyrobów medycznych - poradnik

Obowiązki producentów, dystrybutorów, importerów i instytucji zdrowia publicznego

Producenci, sklepy, apteki, szpitale, przychodnie, branża beauty… Czy jesteście gotowi na rewolucję niczym RODO?

Czytaj więcej »ZNAJDZIESZ NAS NA Facebook   Twitter   Linkedin   Youtube
Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisu edgp.gazetaprawna.pl, którego jesteś użytkownikiem.
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta: tel: 22 761 31 27; 801 626 666 lub mail: bok@infor.pl Kontakt: bok@infor.pl
Reklama: reklama@infor.pl
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera kliknij tutaj