Aplikacja mobilna
Twoje codzienne aktualności.
INFORorganizer
Przejdź do bazy wiedzy
INFORORGANIZER
16 stycznia 2019 r.
AKTUALNOŚCI
Większa odpowiedzialność płatnika podatku

Od 1 stycznia 2019 r. odpowiedzialność płatnika podatku została zwiększona zawsze wtedy, gdy między płatnikiem a podatnikiem będą istniały wskazane powiązania.
Ponowne nawiązanie stosunku pracy - co z dokumentacją

W przypadku ponownego nawiązania stosunku pracy z tym samym pracownikiem to, czy pracodawca powinien założyć i prowadzić dla niego nową dokumentację pracowniczą, zależy od długości przerwy między rozwiązaniem lub wygaśnięciem poprzedniego a nawiązaniem kolejnego stosunku pracy.
Kodeks karny skarbowy - duże zmiany przeciw oszustom podatkowym

Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z Ministerstwem Finansów oraz Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii przygotowało ustawę, która pozwoli na skuteczne przeciwdziałanie zorganizowanej przestępczości, zwłaszcza skarbowej. Nowe rozwiązania wymierzone w przestępców oszukujących na podatkach, cłach czy akcyzie, to kontynuacja działań, które przyniosły sukces m.in. w walce z przestępstwami VAT-owskimi.
Więcej aktualności »
INFORORGANIZER
INFORORGANIZER
Newsletter nie wyświetla się dobrze?
Obejrzyj go w oknie przeglądarki!Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR PL S.A. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa i INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisów infor.pl, którego jesteś użytkownikiem.

Jeśli nie chcesz otrzymywać biuletynu kliknij tutaj

Adres do korespondencji: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa, tel.: 22 761 30 30; faks: 22 761 30 31; infolinia 801 626 666; e-mail: bok@infor.pl.