Jeśli wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, otwórz ją w oknie przeglądarki
infor.pl
Newsletter nr 37 / 2021 czwartek, 23 września 2021 r.
 
TEMAT DNIA
Podwyżki dla nauczycieli od 1 września 2022 r.
Podwyżki dla nauczycieli od 1 września 2022 r.
Podwyżki dla nauczycieli od 1 września 2022 r. - ile wyniosą? Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło propozycję wynagrodzeń. Nauczyciel dyplomowany zarobi nawet 7750 zł. Czytaj więcej »
REDAKCJA POLECA
6 dla nauczyciela - propozycje MEiN
6 dla nauczyciela - propozycje MEiN. Ministerstwo Edukacji i Nauki przedstawiło propozycje zmian dla nauczycieli, w tym podwyżek wynagrodzeń. Nauczyciele mają jednak pracować więcej. Czytaj więcej »
Awans zawodowy nauczycieli - zmiany
Awans zawodowy nauczycieli - zmiany. Zmniejszenie liczby stopni awansu zawodowego, egzamin na mianowanie oraz zmiany w urlopach dla nauczycieli - to niektóre propozycje MEiN. Czytaj więcej »
Protest medyków 2021 [PODCAST]
Protest medyków - jakie są postulaty protestujących? Jak wygląda obecnie praca w służbie zdrowia? Na te pytania, w rozmowie z Martą Zdanowską (Infor.pl) odpowiada ratownik medyczny, Jan Świtała. Zapraszamy do wysłuchania najnowszego podcastu "DGPtalk: Z pierwszej strony". Czytaj więcej »
Trzecia dawka szczepionki na COVID-19
Trzecia dawka szczepionki na COVID-19 – dla kogo? Jakim preparatem będzie można się zaszczepić? Czytaj więcej »
Do 8 lat więzienia za zakażenie koronawirusem?
Zakażenie koronawirusem. Wiceminister sprawiedliwości zapowiada wysokie kary, takie jak np. za zakażenie wirusem HIV. Sprawcy może grozić nawet 8 lat więzienia. Czytaj więcej »
Polski Ład - dochody gmin w 2022 r.
Polski Ład. Wiceminister Finansów Sebastian Skuza zapewnia, że żadna gmina w 2022 nie będzie miała mniejszych dochodów niż prognozowała przed Polskim Ładem. Czytaj więcej »
Wynagrodzenia i zatrudnienie w samorządach
Wynagrodzenia w samorządach - czy będą podwyżki w 2022 roku? Czy spodziewana jest redukcja etatów w urzędach? Czytaj więcej »
Podwyżki cen za wodę i ścieki 2021-2024
Podwyżki cen za wodę i ścieki. Wiceszef Wód Polskich poinformował, że do regulatora trafiło ok. 2,6 tys. wniosków taryfowych od przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych. W ponad 90 proc. przypadków przedsiębiorstwa zawnioskowano o podwyżki cen za wodę i ścieki. Propozycje nowych taryf są składane na trzy lata (2021-2024). Czytaj więcej »
4 fala COVID - kiedy lockdown?
4 fala COVID - kiedy lockdown? Minister Zdrowia poinformował w jakiej sytuacji rząd będzie wprowadzał obostrzenia. Czytaj więcej »
Zostań ekspertem portalu Infor.pl
Dołącz do grona ekspertów portalu Infor.pl. Twoja obecność wśród ekspertów to doskonały sposób na bezpłatną promocję Twojego nazwiska i działalności Twojej firmy. Dzięki prezentacji swojej fachowej wiedzy milionom użytkowników możesz zyskać nowych klientów i zostać zauważonym przez nowych partnerów biznesowych. Czytaj więcej »
ZMIANY PRAWA
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 1689
OBWIESZCZENIE MINISTRA ROZWOJU, PRACY I TECHNOLOGII z dnia 6 września 2021 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Gospodarki w sprawie nadania statutu Polskiej Organizacji Turystycznej Czytaj więcej »
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 1688
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 10 września 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie metody zapobiegania grypie sezonowej w sezonie 2021/2022 Czytaj więcej »
Dziennik Ustaw rok 2021 poz. 1687
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KLIMATU I ŚRODOWISKA z dnia 2 września 2021 r. w sprawie specjalnego obszaru ochrony siedlisk Mszar Płociczno (PLH040035) Czytaj więcej »
ZNAJDZIESZ NAS NA
Administratorem Państwa danych osobowych jest:
INFOR PL S.A. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa.

Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl
Wysyłka newslettera jest zgodna z regulaminem serwisów, którego jesteś użytkownikiem.
Kontakt: bok@infor.pl. Reklama reklama@infor.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz publiczne wykorzystywanie artykułów publikowanych w witrynie INFOR.PL bez zezwolenia zabronione.
Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera kliknij tutaj