W 2020 r. zamontowałeś na posesji panele fotowoltaiczne i rozliczyłeś wkład własny w uldze termomodernizacyjnej. Pięć lat później dokupujesz kolejne panele, magazyn energii i pompę ciepła. Czy po wcześniejszym rozliczeniu fotowoltaiki można ponownie skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej? Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej odpowiada twierdząco – ale pod kilkoma warunkami, o których łatwo zapomnieć.

Dokupujesz panele fotowoltaiczne, a korzystałeś już z ulgi termomodernizacyjnej?












