Newsletter nie wyświetla się poprawnie? Obejrzyj go w oknie przeglądarki!Dołącz do nas facebook
NEWSLETTER INFOR IFK
wtorek, 31 marca 2020 r.
 
Porada dnia

Do 31 maja 2020 r. został przedłużony termin złożenia CIT-8 i zapłaty podatku

zdjęcie
Do 31 maja 2020 r. został przedłużony termin złożenia zeznania CIT-8 oraz zapłaty podatku. Przedłużenie terminu obejmuje zeznania za rok podatkowy, który zakończył się w okresie od 1 grudnia 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.
Czytaj dalej
 
Baner
 
Nowości na INFORFK
zdjęcieCzy na czas kwarantanny związanej z koronawirusem można wysłać pracowników na urlopy wypoczynkowe

Wideoporada

Zobacz

 
Polecany produkt
zdjęcie

Sprzedaż przez internet


Poradnik „Sprzedaż przez internet” to zbiór wiedzy i praktycznych doświadczeń zebranych przez pracowników Kancelarii prawnej ANSWER Wojciechowski i Partnerzy. Publikacja w sposób szczegółowy omawia zagadnienia związane z obrotem w internecie wskazując jak w bezpiecznych warunkach rozwijać własny e-handel.


Zamów


 
Baner
 
Polecane porady
Czy można odliczyć VAT od posiłków regeneracyjnych
Podatnik nabywa posiłki regeneracyjne. Czy w takiej sytuacji przysługuje prawo do odliczenia VAT od tych zakupów?
Przeczytaj odpowiedź na INFORFK
Jak rozliczać świadczenie usług franczyzowych dla podatników z innych państw członkowskich
Świadczę usługi franczyzowe w zakresie nieruchomości na rzecz podatników z innych państw unijnych. W jaki sposób powinienem opodatkować i udokumentować wykonane usługi?
Przeczytaj odpowiedź na INFORFK
 
Baner
 
Polecany produkt
zdjęcie

Instrukcje księgowego. 74 praktyczne procedury z serwisem internetowym


Książka zawiera zestaw 74 praktycznych instrukcji objaśniających wybrane procedury podatkowe, księgowe, kadrowe oraz z dziedziny prawa cywilnego i gospodarczego. Publikacja jest powiązana ze specjalnym, aktualizowanym serwisem internetowym. Wszystkie instrukcje i powiązane z nimi materiały są aktualne. Każdą instrukcję opracowano w taki sposób, aby ujętą w niej procedurę objaśnić przystępnie i kompleksowo.


Zamów


 
 Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR PL S.A. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa i INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisu inforfk.pl, którego jesteś użytkownikiem.

Jeśli nie chcesz otrzymywać biuletynu kliknij tutaj