Newsletter nie wyświetla się poprawnie? Obejrzyj go w oknie przeglądarki!Dołącz do nas facebook
NEWSLETTER INFOR IFK
wtorek, 15 października 2019 r.
 
Porada dnia

Podmiot wykreślony z rejestru podatników VAT może złożyć korektę deklaracji VAT-7

zdjęcie
Zakończyłem działalność i zostałem wykreślony z rejestru VAT. Czy mogę skorygować złożoną deklarację VAT-7 (bez ponownej rejestracji)?
Czytaj dalej
 
Baner
 
Nowości na INFORFK
zdjęcieBiuletyn VAT Nr 10

Czasopismo

W najnowszym wydaniu między innymi:

  • Jak rozliczać zakupy od rolników po zmianach od 1 września 2019 r.
  • Jak korzystać z białej listy podatników – wyjaśnienia MF
  • Jak zmienią się zasady wystawiania faktur do paragonów w 2020 r. 
  • Kto będzie mógł rozliczać się kwartalnie w 2020 r.

Zobacz

 
Polecany produkt
zdjęcie

PIT 2019. Komentarz


PIT 2019. Komentarz zawiera praktyczne omówienie każdego przepisu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Uwzględnia zmiany obowiązujące od 1 stycznia 2019 r., w tym m.in. limity kosztów związanych z używaniem samochodu osobowego przez przedsiębiorcę, nowe zasady rozliczania leasingu, nowy podatek od dochodów od niezrealizowanych zysków (tzw. exit tax), dokumentowanie cen transferowych, sprzedaż nieruchomości nabytych w spadku.


Zamów


 
Baner
 
Polecane porady
Zmiany w VAT 2019/2020. Jak korygować paragony błędnie wystawione bez VAT
Chciałabym zapytać, co mam zrobić z paragonami wystawionymi błędnie bez VAT. Czy mam wystawić nowe paragony z tamtą sprzedażą, ale już ze stawką VAT, a te uznać za błędne?
Przeczytaj odpowiedź na INFORFK
Czy komornik może zająć w całości odprawę pracownika z tytułu zwolnień grupowych
Pracownik dostał odprawę z tytułu zwolnień grupowych. Otrzymaliśmy zawiadomienie o zajęciu komorniczym jego wynagrodzenia. Czy taka odprawa może zostać zajęta w całości?
Przeczytaj odpowiedź na INFORFK
 
Baner
 
Polecany produkt
zdjęcie

CIT 2019. Komentarz


CIT 2019. Komentarz zawiera praktyczne omówienie każdego przepisu ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Uwzględnia zmiany, które weszły w życie 1 stycznia 2019 r. Nasza publikacja zawiera nie tylko klasyczny, prawniczy komentarz do konkretnych przepisów, lecz także przykłady i wzory pokazujące, jak przedsiębiorcy powinni rozliczać się podatkowo. Autor przedstawia także aktualne stanowisko organów podatkowych, omawia orzecznictwo sądów krajowych i Trybunału Sprawiedliwości UE. To jedyny na rynku komentarz do ustawy o podatku dochodowym.


Zamów


 
 Administratorem Państwa danych osobowych jest INFOR PL S.A. z siedzibą: ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa i INFOR BIZNES Sp. z o.o. z siedzibą ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pisząc na adres Administratora jak powyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl. Wysyłka wiadomości jest zgodna z regulaminem serwisu inforfk.pl, którego jesteś użytkownikiem.

Jeśli nie chcesz otrzymywać biuletynu kliknij tutaj