Jeśli wiadomość nie wyświetla się prawidłowo, otwórz ją w oknie przeglądarki
infor.pl
Newsletter nr 34 / 2024 poniedziałek, 15 lipca 2024 r.
 
TEMAT DNIA
Fiat powraca na rynek tanich aut. Nowa Panda to sensacyjna premiera
Fiat powraca na rynek tanich aut. Nowa Panda to sensacyjna premiera
Fiat Grande Panda oficjalnie debiutuje. Włosi zapowiadają powrót marki na globalny rynek niedrogich aut i garściami czerpią ze stylu Pandy z lat 80. Co wyróżnia nowy model? Pod maską znajdą się silniki spalinowe, a w ofercie nie zabraknie także odmiany elektrycznej. Ile będzie kosztowała nowa Panda? Czytaj więcej »
REDAKCJA POLECA
Częsty błąd kierowców. Porysowany lakier i inne konsekwencje
W wakacje, myjnie samochodowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Większość kierowców wybiera samodzielne sprzątanie na myjni bezdotykowej, a przy okazji popełnia kilka kluczowych błędów. Pozornie proste mycie nadwozia może skończyć się porysowanym lakierem. Wystarczy zrobić jedną rzecz po wyjechaniu ze stanowiska... Czytaj więcej »
Po polskich drogach jeżdżą coraz starsze samochody. Które są najbardziej leciwe, a auta jakich marek mają najmniej lat
14,7 lat – tyle wynosi obecnie średni wiek samochodu zgłaszanego do ubezpieczenia. Jest to o 12 miesięcy więcej niż cztery lata wcześniej. Jednak w przypadku najczęściej spotykanych w Polsce modeli samochodów, średnia jest jeszcze wyższa i sięga prawie 18 lat. Czytaj więcej »
Za znakiem C-14 lepiej się pospiesz. Kontrola i mandat jak w banku
Czy można dostać mandat za zbyt wolną jazdę? Jak najbardziej i to w kilku sytuacjach. Znak C-14 wskazujący minimalną prędkość to tylko jedna z okoliczności. Kiedy powolną jazdą zainteresują się policjanci i jaką karę mogą zastosować mundurowi? Czytaj więcej »
Nowe kamery już przy drodze. W tym miejscu posypią się kary
Nowy odcinkowy pomiar w okolicach Wielunia już działa. Trwa również rozbudowa systemu, dzięki któremu mandaty sypią się jak z rękawa. Kamery staną wkrótce przy kolejnych odcinkach dróg. Gdzie kierowcy muszą szczególnie uważać? Czytaj więcej »
Będzie nowy zakaz na stacjach paliw. Znamy datę
Ministerstwo Zdrowia intensywnie pracuje nad wprowadzeniem nowego zakazu. Od godziny 22 do 6 rano nie kupimy alkoholu na stacjach benzynowych. Kiedy prawo wejdzie w życie? Czytaj więcej »
Nowe MG HS to sensacja. Cena? Hit murowany
Nowe MG HS oficjalnie zadebiutowało. Druga odsłona SUV-a z Chin jest większa, mocniejsza i… ma być niewiele droższa od poprzednika. Tani model doczekał się zupełnie nowej hybrydy, ale sprawdzony benzyniak pozostaje w ofercie. Oto, czym jeszcze wyróżnia się nowe MG. Czytaj więcej »
ZNAJDZIESZ NAS NA

Administratorem Państwa danych osobowych jest: INFOR PL SA z siedzibą pod adresem: ul. Burakowska 14, 01-066 Warszawa

Z inspektorem ochrony danych można kontaktować się, pisząc na adres Administratora jak wyżej lub na adres e-mail: iod@infor.pl
Wysyłka newslettera jest zgodna z regulaminem serwisów, którego jesteś użytkownikiem.
Kontakt: bok@infor.pl.
Reklama: reklama@infor.pl

Jeśli nie chcesz otrzymywać newslettera, kliknij tutaj

Materiały chronione prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie materiałów wyłącznie za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.