5 wskazówek jak wybrać lekarza do przeszczepu włosów w Turcji

gabinet / fot. materiały prasowe

1. Doświadczenie

Lekarz musi mieć wystarczające doświadczenie (nie mniej niż 5 lat) w przeszczepianiu włosów. Bez takiego doświadczenia lekarz nie może samodzielnie wykonywać tej procedury, a jedynie pomagać przy niej. Zabieg przeszczepu włosów jest niezwykle precyzyjny i wymaga odpowiedniego doświadczenia.

Oto, na co należy zwrócić uwagę:

  • Liczba lat praktyki w przeszczepianiu włosów.
  • W tym przypadku działa zasada: im więcej, tym lepiej. Im więcej czasu lekarz spędza na praktykowaniu, tym lepiej zna niuanse i szczegóły procedury medycznej. Dzięki dużej liczbie lat doświadczenia, lekarz dokładnie wie, co i jak należy zrobić w konkretnym przypadku pacjenta, by osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujący efekt.
  • Liczba przeprowadzonych operacji.
  • W tym przypadku działa ta sama zasada. Lekarz, który wykonuje dużą liczbę operacji, prawdopodobnie ma duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Opanował swoją sztukę na wszystkich typach włosów, skórach głowy, rozwiązywał setki nietypowych problemów i w rezultacie zdobył odpowiednie doświadczenie, by z największym prawdopodobieństwem zapewnić pacjentowi pożądany wynik.

2. Opanowanie nowoczesnych technik transplantacji włosów

Używanie nowoczesnych technologii i metod: lekarz musi korzystać z nowoczesnych technologii i metod, takich jak bezszwowa transplantacja włosów (która nie pozostawia blizn), bezpośrednia transplantacja włosów (z odsetkiem przeżywalności na poziomie 98%), zastosowanie szafirowych ostrzy, a także z pełnej gamy narzędzi i urządzeń pomocniczych dla osiągnięcia najlepszego wyniku.

3. Klinika i zespół

Dobry zespół kliniki zajmującej się przeszczepami włosów oferuje pełen zakres usług od konsultacji i przygotowań przedoperacyjnych po roczne wsparcie pooperacyjne i osiągnięcie wcześniej ustalonego wyniku. Oczywiście cała komunikacja powinna odbywać się w języku polskim.

lekarz

 

fot. materiały prasowe

4. Nienaganna reputacja lekarza i kliniki

Przed wyborem lekarza warto sprawdzić jego reputację i przeczytać opinie poprzednich pacjentów. Szanujący się lekarz i klinika prowadzą profile w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook, YouTube), a na ich stronie internetowej można znaleźć wiele przykładów przed i po przeszczepie włosów, w tym zdjęcia i filmy.

Dla ścisłości, chcielibyśmy opowiedzieć o doktorze Levencie Acarze i jego Klinice Cosmedica. Lekarz ten jest jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów, ma wieloletnie doświadczenie (ponad 15 lat) i ponad 20 000 udanych operacji od 2007 roku.

5. Edukacja, kwalifikacje, certyfikacja

Doktor przeszczepu włosów musi być wykwalifikowany i posiadać wszystkie niezbędne licencje oraz certyfikaty.

Wymagane jest posiadanie: dyplomu potwierdzającego wykształcenie medyczne, licencji na świadczenie usług przeszczepu włosów w Turcji; certyfikatu ukończenia szkolenia z procedury przeszczepu włosów w placówce medycznej; certyfikacji od organizacji specjalizujących się w przeszczepie włosów, takich jak TSHRS, ISHRS.

przeszczep włosów

 

fot. materiały prasowe

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów cena Turcja.

Ile kosztuje przeszczep włosów w Turcji? Koszt przeszczepu włosów w Klinice Cosmedica zaczyna się od 2300 euro za pakiet "all inclusive". Aby dowiedzieć się więcej o procedurze przeszczepu włosów w Turcji, pobycie w Stambule oraz co jest zawarte w pakiecie, należy kliknąć link Przeszczep włosów w Turcji cena. Jeśli dotyczy się problem wypadających włosów, nie czekaj i skontaktuj się z Kliniką Cosmedica.

Infor.pl
Co na maturze rozszerzonej z języka polskiego 20 maja 2024 r.
20 maja 2024

Maturzyści, którzy zdecydowali się zdawać egzamin z języka polskiego w wersji rozszerzonej dziś, 20 maja o godz. 9:00 zasiedli do pisania. Na napisanie egzaminu mają 240 minut. 

Cud na rynku nowych samochodów w kwietniu 2024: sprzedaż rośnie, auta tanieją
20 maja 2024

Zazwyczaj zwiększony popyt na określony towar winduje jego cenę w górę. Tymczasem na rynku nowych samochodów, zwłaszcza dostawczych i z segmentu premium, mimo dużej dynamiki sprzedaży obserwujemy obniżkę cen.

Podwyżki cen energii elektrycznej i gazu od lipca 2024 r. Czy bon energetyczny będzie realnym wsparciem? Jak wybrać źródło ciepła dla swojego domu?
20 maja 2024

Podwyżki cen energii elektrycznej i gazu oraz zamieszanie wokół certyfikacji pomp ciepła – te problemy dotykają każdego obywatela. O tym, czego możemy się spodziewać, jak sobie z tym radzić i czy ratunkiem są OZE rozmawiamy z wiceprezes Izby Gospodarczej Urządzeń OZE, panią Aleksandrą Jurkowską.

150 zł dla klientów Biedronki. Komu przysługuje?
20 maja 2024

Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał decyzję, w której podważył praktyki Jeronimo Martins Polska, właściciela sieci Biedronka, związane z promocją "Magia Rabatów". W wyniku tej decyzji, klienci, którzy wzięli udział w promocji, mogą otrzymać vouchery o wartości 150 zł.

Czternaste emerytury już we wrześniu 2024 r. Znamy plany resortu pracy
20 maja 2024

Według informacji zamieszczonej w wykazie prac legislacyjnych rządu miesiącem wypłaty tzw. czternastej emerytury w 2024 r. będzie wrzesień, podobnie jak w roku ubiegłym. Kto dostanie tzw. czternastkę i od czego to zależy?

Kiedy można anulować fakturę?
20 maja 2024

Anulowanie faktury VAT powinno być traktowane w sposób wyjątkowy i wykorzystywane tylko w przypadku zaistnienia takiej konieczności. Kiedy więc można anulować fakturę i jak to zrobić zgodnie z obowiązującymi przepisami?

35 tysięcy złotych rocznie (przeciętnie) kosztuje polską firmę jeden niezaangażowany pracownik. Dlatego warto dbać o motywację personelu
20 maja 2024

Czym jest zaangażowanie? Kiedy pracownik jest zaangażowany w pracy? Dlaczego pracodawcy powinni dbać o zwiększenie poziomu zaangażowania pracowników?

Pracownik może krócej chorować od drugiej połowy 2024 r.! Zmieniły się przepisy dotyczące wypłaty zasiłku chorobowego po ustaniu ubezpieczenia
20 maja 2024

Pracownik może krócej chorować od drugiej połowy 2024 r.! Zmieniły się przepisy dotyczące wypłaty zasiłku chorobowego po ustaniu ubezpieczenia. Zasiłek można pobierać do 91 dni. Od tej zasady są jednak wyjątki, sprawdź jakie.

Test na kartę rowerową. Dasz radę bezbłędnie rozwiązać QUIZ?
20 maja 2024
10 pytań, w każdym tylko jedna poprawna odpowiedź. Do dzieła!
Sygnaliści i ich ochrona - przepisy. Wdrożenie w Polsce unijnej dyrektywy już wkrótce. Czy jeszcze w 2024 roku?
20 maja 2024

Polscy pracownicy oraz przedsiębiorcy, na wdrożenie Unijnej dyrektywy dotyczącej sygnalistów czekają już od prawie 3 lat, gdyż to do 17 grudnia 2021 roku Polska, tak jak pozostałe kraje Unii Europejskiej, była zobowiązana do implementacji unijnych przepisów do naszego krajowego systemu prawnego. Z czego wynika tak duże opóźnienie? Na wdrożenie jakich regulacji muszą być przygotowani pracodawcy?

pokaż więcej
Proszę czekać...