| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Urszula Tarsa
Urszula Tarsa

Specjalizuje się w tematyce finansowej i rachunkowej. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Absolwentka „Finansów i Rachunkowości” oraz „Rachunkowości i Controllingu” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie doktorantka na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz kandydatka na Biegłego Rewidenta.

Doświadczenie zawodowe zdobywa na stanowisku konsultanta w dziale doradztwa prawno-podatkowego w PricewaterhouseCoopers Sp. z o. o. W ramach wykonywanej pracy zajmuje się:

- kompleksowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych zgodnie z wymogami polskiej ustawy o rachunkowości, jak również w oparciu o standardy międzynarodowe,

- przygotowywaniem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych,

- sporządzaniem kalkulacji podatku dochodowego od osób prawnych oraz deklaracji CIT,

- sporządzaniem rejestrów i deklaracji VAT, a także zestawień podsumowujących transakcje w handlu wewnątrzwspólnotowym oraz deklaracji Intrastat.

Kontakt: urszula.tarsa@gmail.com

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Kosy

Ekspert, trener, konsultant, wykładowca uniwersytecki. Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej. Doradztwem w zarządzaniu zasobami ludzkimi zajmuje się od ponad 15 lat, realizując różnorodne projekty z zakresu HR. Ma za sobą długoletnie doświadczenie zdobyte w międzynarodowych firmach doradczych: Capgemini Ernst & Young, SHL Ireland, Hudson Global Resources, PWC. Zrealizował różnorodne projekty dla wiodących organizacji działających w Polsce, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Szwajcarii (m.in. Accenture, Aer Rianta, AIB, Bank of Ireland, Dairygold, Lafarge, Oriflame, Sulzer, Ulster Bank). Autor artykułów publikowanych w Serwis HR, Personel i Zarządzanie oraz Rzeczpospolitej, a także pozycji naukowych i książkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »