| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Marzena Pilarz-Herzyk

Marzena Pilarz-Herzyk

Marzena Pilarz-Herzyk

www.mamaprawniczka.pl

Prawniczka, specjalizująca się w prawie pracy oraz prawie cywilnym, posiadająca rozległe doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami w branży szkoleniowej i restauracyjnej. Brała udział w licznych procesach szkoleniowych pracowników i całych organizacji. Silnie zmotywowana, nastawiona na podejmowanie wyzwań i osiąganie wyznaczonych celów, posiadająca rozwinięte umiejętności przywódcze, negocjacyjne, konsekwentnie przekłada wiedzę na realizację zadań.

PROJEKT #MamaPrawniczka
Założycielka i redaktorka bloga dla rodziców o prawnej stronie Rodzicielstwa (tak, istnieje taka strona :)) www.mamaprawniczka.pl

Projekt #MamaPrawniczka powstał z jednej strony z powodów czysto prywatnych, gdyż Macierzyństwo w żaden sposób nie musi wykluczać rozwoju zawodowego. W tym bardzo prywatnym świecie macierzyństwa, pozostała jakaś część na przestrzeń zawodową, która została wypełniona blogiem. Z drugiej strony pomysł wykreowała potrzeba odpowiedzi na pytania - zwłaszcza Mam, Rodziców. W sieci trudno znaleźć miejsce, gdzie kompleksowo można dowiedzieć się o uprawnieniach, związanych z macierzyństwem, rodzicielstwem. Dlatego takie miejsce wypełniła #MamaPrawniczka.

Na blogu znajdziesz szeroki poradnik rodzica w zakresie: prawa pracy, prawa cywilnego, prawa medycznego, praw pacjenta, opieki okołoporodowej, zasiłków, praw kobiet w ciąży. Dowiesz się również wielu istotnych kwestii, związanych z prawem na co dzień, w tym np. wiele porad, dotyczących PIT. Powstaje cały pakiet dla przedsiębiorczych pakiet, prowadzących działalność gospodarczą.

Niedługo #MamaPrawniczka będzie również świadczyła porady indywidualne. Koniecznie więc zapisz sobie kontakt do mnie.

Rzetelna strefa wiedzy dla Ciebie: www.mamaprawniczka.pl

Bądź na bieżąco z aktualnościami, nowymi artykułami: www.facebook.com/mamaprawniczka

Napisz bezpośrednio do mnie, a na pewno odpowiem: mamaprawniczka@gmail.com

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

RSM Poland – Audit, Tax, Consulting

Dzięki nam z odwagą spojrzysz w biznesową przyszłość

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »