| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Tagetik
Tagetik

Tagetik, lider oprogramowania wspierającego procesy zarządzania efektywnością organizacji (ang. Corporate Performance Management), powstał we Włoszech (Toskania) w 1986 roku.

W tegorocznym raporcie Magic Quadrant Gartnera dla dostawców CPM, po raz szósty z rzędu, firma została sklasyfikowana w kwadrancie wizjonerów[i]. Analitycy podkreślają szeroki wachlarz funkcjonalności, zdecydowanie wyższy niż średnia branżowa, poziom wskaźników satysfakcji klienta, a także dobrą odpowiedź na potrzeby firm chcących implementować platformę w modelu chmurowym. Wyłącznym dystrybutorem rozwiązania Tagetik w Polsce jest spółka ITMAGINATION – dostawca systemów analityczno-raportowych oraz oprogramowania na zamówienie.

ITMAGINATION Sp. z o.o.

Ul. Chmielna 85/87

00-805 Warszawa

tel: +48 (22) 654 40 60

fax: +48 (22) 654 40 80

http://www.itmagination.pl/uslugi-i-rozwiazania/performance-management/

_______________

[i] http://www.tagetik.com/events-news/press-releases/2015/2015-gartner-mq-cpm#.VTYhvpNsxKq

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Beata Tarnowska - Kupny

Coach biznesu, mentor, doradca, z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie, ekspert w zarządzaniu łańcuchem dostaw, logistyką, zakupami w branżach: FMCG, dobra luksusowe, produkcja, wysoko zaawansowane technologie, telekomunikacja. Realizowała duże projekty w firmach krajowych oraz globalnych, tworzyła i wdrażała strategie biznesowe oraz wielofunkcyjne procesy, prowadziła negocjacje z firmami globalnymi. Posiada praktyczną wiedzę budowania i rozwoju biznesu, realizacji projektów biznesowych, budowania i zarządzania zespołami. Jest partnerem w firmie konsultingowej Lynton Polska oraz Coaching Partnerzy. Współpracuje z Polish Women Network organizacją wspierającą kobiety w rozwoju zawodowym i osobistym. Od ponad 20 lat jest praktykiem coachingu menedżerskiego budującego zaangażowanie pracowników. Od kilku lat pracuje z biznesem jako coach i mentor. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »