| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > Kadromierz
Kadromierz

Nowoczesne rozwiązanie do organizacji i kontroli czasu pracy personelu dla małych i średnich firm

Kadromierz jest finalistą imprezy ABSL StartUp Challange w kategorii Customer &E mployee Experience.

W swojej ofercie firma posiada narzędzie dedykowane dla przedsiębiorstw zatrudniających od 5 do 100+ pracowników z branży: gastronomii, hotelarstwa, sprzedaży detalicznej, firm usługowych i wiele innych.

Kadromierz to narzędzie przede wszystkim dla pracodawcy i manager’a. Główne korzyści z wdrożenia oprogramowania to zaoszczędzony czas przy planowaniu następnego okresu rozliczeniowego i zwiększona kontrola czasu pracy pracowników dzięki prostemu systemowi Ewidencji czasu pracy który nie wymaga instalacji drogiego sprzętu hardware’owego. Z pomocą tej aplikacji, osoba odpowiedzialna za rozliczenie kadry pracowniczej ma stały dostęp do kosztów pracowniczych, listy obecności i listy płac z poziomu komputera lub smartphone’a. Kadromierz to również korzyść dla pracownika, który ma bezpośredni dostęp do grafika pracy oraz może w wygodny sposób ustalić swój preferowany czas pracy na następny miesiąc. Oprogramowanie sprawdza się szczególnie w wypadkach, kiedy w firmie występuje rotacja czasu lub miejsc pracy, a pracownicy są wynagradzani na podstawie przepracowanych roboczogodzin. Kadromierz doskonale wypełnia lukę pomiędzy tworzeniem grafików i list obecności na kartce papieru, a drogimi systemami HR/RCP.

Główne funkcję programu to:

- Tworzenie grafików pracy

- Dostępności pracownicze

- Raporty i statystyki czasu pracy i kosztów pracowniczych

- System ewidencji czasu pracy

- Listy obecności i listy płac

- 3 typy kont: właściciel, manager, pracownik

Kadromierz działa w modelu abonamentowym. Oferujemy możliwość dostosowywania funkcjonalności programu pod potrzeby indywidualnych klientów. Firma zapewnia zarówno wsparcie techniczne jak i pomoc podczas wdrażania produktu. Obecnie firma prowadzi sprzedaż na terenie Polski, a w 2017 roku planuje poszerzyć swoją działalność na rynki zagraniczne.

Kontakt:

Kadromierz Sp. z o.o.

ul. Parafialna 34

52-233 Wrocław

e-mail: kontakt@kadromierz.pl

tel: +48732021 521

https://kadromierz.pl


reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Magdalena Siwicka

Partner Zarządzający w Grupa HR Masters, trener biznesu i executive coach. HR Biznes Partner, z kilkunastoletnią praktyką prowadzenia własnego biznesu. Praktyk HR realizujący projekty z następujących obszarów: planowanie procesów HR, wdrożenia modeli kompetencyjnych, programy rozwojowe czy audyty personalne. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie doradcze i trenerskie. W swojej pracy kładzie nacisk na badanie efektywności wszelkich procesów z obszaru polityki personalnej. Uważa, że wszelkie procedury są dla ludzi a nie ludzie dla procedur. W swoich projektach skupia się na realnych korzyściach zarówno dla organizacji jak i pracowników. Wierzy w ludzi i efektywność działań rozwojowych. Śledzi trendy na rynku i w branży – jest nastawiona na innowacyjność i działanie. Współpomysłodawczyni portalu HRPolska.pl, który powstał z zamiłowania do branży HR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »