| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > MIZIŃSKA legal
MIZIŃSKA legal

Kancelaria MIZIŃSKA legal specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług prawnych i podatkowych na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw oraz spółek.

Celem naszym jest zwiększenie bezpieczeństwa prawnego przedsiębiorcy korzystającego z usług Kancelarii oraz wsparcie w zakresie realizacji celów biznesowych. Do każdego problemu prawnego podchodzimy analitycznie, tak aby klient uzyskał pełną informację na temat możliwych rozwiązań oraz potencjalnych ryzyk prawnych. Dzięki naszej pracy ograniczamy ryzyka prawne i odpowiedzialność zarządzających, właścicieli spółek oraz innych przedsiębiorców.

Nasza Kancelaria to ponad 17 lat doświadczenia, setki spraw z zakresu prawa gospodarczego, kilkadziesiąt audytów prawnych, kilkadziesiąt spółek w obsłudze stałej i wiele wygranych spraw sądowych.

Jesteśmy kancelarią dedykowaną przedsiębiorcom, małym i średnim, i wszelkie problemy jakie ich dotyczą znajdują się w kręgu naszych zainteresowań.

Kancelaria specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa gospodarczego i prawa spółek oraz prawa podatkowego. Zajmujemy się stałą obsługą przedsiębiorców, w tym spółek, restrukturyzacjami przedsiębiorców (przekształcamy, łączymy, dzielimy spółki, zmieniamy formę prawną działalności dostosowując do aktualnego otoczenia biznesowego). Nasza specjalizacja obejmuje także umowy w obrocie gospodarczym bo dobrze napisana umowa to klucz do zwiększenia bezpieczeństwa prawnego. Wreszcie specjalizacja Kancelarii obejmuje wszelkiego typu audyty prawne i podatkowe, zwłaszcza wynikające z planowanej transakcji zakupu lub inwestycją. Kancelaria swoją ofertą obejmuje usługi na rzecz podmiotów z branży franczyzowej.

Adwokat Joanna Mizińska jest autorką bloga „Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością” (www.sprzedazudzialowwspolcezoo.pl) oraz bloga „Biznes i prawo” (www.biznesiprawo.pl).

Dane kontaktowe:
Nasza siedziba:

Rynek Dębnicki 6/1
30-019 Kraków
Telefon:+48 668 017220
Mail: joanna@mizinska.pl
Formularz kontaktowy: http://mizinska.pl/kontakt/
Strona www: www.mizinska.pl

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

LingoLab.pl

Internetowa Szkoła Językowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »