reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Eksperci > GACH MIZIŃSKA Kancelaria prawna

GACH MIZIŃSKA Kancelaria prawna

GACH MIZIŃSKA Kancelaria prawna

Kancelaria GACH MIZIŃSKA spółka jawna to kancelaria specjalizująca się w doradztwie podatkowym oraz w doradztwie prawnym na rzecz przedsiębiorców.

W szczególności, zakres naszej specjalizacji obejmuje:

1) opodatkowanie wspólników oraz spółek prawa handlowego – zapraszamy na naszego bloga „Podatki w spółkach”

2) doradztwo podatkowe i prawne dla firm księgowych oraz dla dyrektorów finansowych przedsiębiorstw i spółek - zapraszamy na naszego bloga „Prawo dla księgowych”

3) ceny transferowe oraz kwestie związane z rozliczeniami transakcji dokonywanych w grupie – zapraszamy na bloga wspólnika kancelarii „O cenach transferowych”

4) kwestie związane z inwestycjami w spółki prawa handlowego, w tym sprzedaż udziałów/akcji w takich podmiotach, proces związany z obsługą wejścia inwestora do spółki oraz wyjścia – zapraszamy na bloga „Sprzedaż udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością”

Nasza Kancelaria to ponad 17 lat doświadczenia, setki spraw z zakresu prawa podatkowego oraz z zakresu prawa gospodarczego, kilkadziesiąt audytów prawnych, kilkadziesiąt spółek w obsłudze stałej i wiele wygranych spraw sądowych.

Wspólniczki kancelarii prowadzą wspólnie kancelarię prawną od 2008 roku, poprzednio w ramach kancelarii „Gach Hulist Mizińska Wawer” sp.p., a od 2017 roku w formie „Gach Mizińska” sp.j.

Jesteśmy kancelarią dedykowaną przedsiębiorcom, małym i średnim, i wszelkie problemy jakie ich dotyczą znajdują się w kręgu naszych zainteresowań. Zajmujemy się:

- doradztwem podatkowym dla przedsiębiorców (wykonujemy audyty podatkowe, reprezentujemy przedsiębiorców przed organami czy sądami),

- restrukturyzacjami przedsiębiorców (przekształcamy, łączymy, dzielimy spółki, zmieniamy formę prawną działalności dostosowując do aktualnego otoczenia biznesowego).

- umowami w obrocie gospodarczym bo dobrze napisana umowa to klucz do zwiększenia bezpieczeństwa prawnego.

- inwestycjami w spółki prawa handlowego (wykonujemy due dilligence, piszemy term sheet, umowy NDA, umowy inwestycyjne, SPA, umowy wspólników);

- audytami prawnymi i podatkowymi, zwłaszcza wynikające z planowanej transakcji zakupu lub inwestycją.

Zajmujemy się także stałą obsługą przedsiębiorców, w tym spółek.

Dane kontaktowe:
Nasza siedziba:

Rynek Dębnicki 6/1
30-019 Kraków
Telefon: +48 668 017 220
Mail: j.mizinska@gm-legal.pl
Formularz kontaktowy: http://gm-legal.pl/kontakt/
Strona www: http://gm-legal.pl/

reklama
reklama

POLECANE

reklama

Artykuł Sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

reklama
reklama

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Barchan

Ekspert ds. Leasingu, Menedżer

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama