| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 19/2000

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 7 lutego 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450 i z 1999 r. Nr 101, poz. 1177) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Gospodarki

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Rusak Andrzej s. Henryka,

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Czerny-Woynowska Maria c. Stanisława, 3. Czop Mirosław s. Edwarda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

4. Borzym Andrzej s. Juliusza, 5. Drewek Alina c. Stanisława, 6. Kogut Anna c. Łukasza, 7. Robak Waldemar s. Feliksa, 8. Tchórzewska-Kapała Wanda c. Mieczysława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Bijata Jarosław s. Stanisława, 10. Byczyk Danuta c. Piotra, 11. Rozwadowska Teofila c. Antoniego, 12. Szewczuk Zbigniew s. Józefa, 13. Torba Alicja c. Lucjana,

na wniosek Ministra Obrony Narodowej:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Krześniak Wanda c. Ryszarda,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Grzywacz Urszula c. Stanisława, 16. Lewnau Wiesław s. Jana, 17. Polewany Dariusz s. Mieczysława, 18. Sadowski Mirosław s. Kazimierza, 19. Zapalski Wojciech s. Zygmunta,

za zasługi w pracy zawodowej i działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. ks. mjr Srogosz Józef s. Mariana, 21. ks. mjr Wątroba January s. Jana,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. ks. mjr Karczewski Marek s. Kazimierza, 23. ks. mjr Polak Henryk s. Tadeusza, 24. ks. kmdr ppor. Wrona Bogusław s. Franciszka, 25. ks. mjr Zdasienia Stefan s. Jana,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej na rzecz rozwoju budownictwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Gałkowski Zbigniew s. Stanisława, 27. Kostecka Józefa c. Kazimierza, 28. Suchan Marian s. Piotra, 29. Szczygielski Alfred s. Edwarda,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Bobrowicz Jan s. Stanisława, 31. Chałupa Maria c. Andrzeja, 32. Dzwonkowska Zyta c. Mieczysława, 33. Gust Jolanta c. Henryka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Sielska Małgorzata c. Eugeniusza, 35. Szaliński Zygmunt s. Feliksa,

na wniosek Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

za zasługi w działalności społecznej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Jasiński Bogumił s. Józefa,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju sportu

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Czarnecki Mieczysław s. Jana, 38. Kanclerz Jerzy s. Mariana,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Kołodziejewska Elżbieta c. Bronisława, 40. Konopka Ryszard s. Jerzego, 41. Maliszewska Danuta c. Stanisława, 42. Wiśniewski Tadeusz s. Stanisława, 43. Ziółkowski Krzysztof s. Tadeusza,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Pawłowska Edyta c. Józefa,

na wniosek Wojewody Łódzkiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

45. Chrobot Kazimiera c. Feliksa, 46. Fryta Anna c. Jana, 47. Gniatkowski Jerzy s. Lucjana, 48. Rawluk Danuta c. Józefa, 49. Stelmaszyk Krzysztof s. Franciszka,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Dębowski Zdzisław s. Ignacego, 51. Kramp Zdzisława c. Józefa, 52. Moroń Barbara c. Gustawa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Kalińska Renata c. Antoniego, 54. Kazimierski Czesław s. Józefa, 55. Kędzierski Jerzy s. Franciszka, 56. Korzeniowska Renata c. Hieronima, 57. Marcinek Donata c. Józefa, 58. Nowak Stefania c. Stanisława, 59. Sierecki Jerzy s. Bronisława, 60. Smolarczyk Jolanta c. Bronisława, 61. Szczepaniak Bolesław s. Jana, 62. Żmudziński Ryszard s. Stanisława,

na wniosek Wojewody Podlaskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz rozwoju kultury

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Kobus Swietłana c. Konstantego, 64. Sielewonowicz Konstanty s. Zotika, 65. Szumieluk Alina c. Włodzimierza,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Ciskowski Teofil s. Teofila,

na wniosek Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

67. Drzewiecki Maciej s. Jana,

na wniosek Wojewody Pomorskiego

za ofiarność i zaangażowanie w niesieniu pomocy powodzianom

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

68. Naja Adam s. Franciszka, 69. Wirwiński Arkadiusz s. Jana.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

dr Katarzyna Kalata

Ekspert z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »