| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 24/2000

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 14 lutego 2000 r.

o nadaniu odznaczeń.

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. (Dz. U. Nr 78, poz. 483) oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450 i z 1999 r. Nr 101, poz. 1177) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Giermaziak Natalia c. Stanisława,

na wniosek Kierownika Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

za zasługi w działalności społecznej na rzecz organizacji kombatanckich:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Puczel Janina c. Hieronima, 3. Rams Jerzy s. Jana, 4. Rutkiewicz Jan s. Wincentego, 5. Szymczyk Józef s. Jana,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Bator Józef s. Jana, 7. Durda Ryszard s. Franciszka, 8. Kostkiewicz Ryszard s. Franciszka, 9. Lewczuk Helena c.Kazimierza 10. Organowski Stanisław s. Edwarda, 11. Plekan Adam s. Jana, 12. Pluta Waldemar s. Wojciecha, 13. Rezać Kazimierz s. Władysława,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego:

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności społecznej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Deptuła Remigiusz s. Antoniego, 15. Hrynkiewicz-Kacała Ewa c. Leona, 16. Kołakowski Roman s. Józefa, 17. Korczyński Kazimierz s. Józefa, 18. Lencki Stanisław s. Bronisława, 19. Olejniczak Jerzy s. Józefa, 20. Zaniewski Zbigniew s. Kazimierza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Jednoróg Stanisław s. Andrzeja, 22. Kisło Henryk s. Józefa, 23. Sieczko Jan s. Stefana, 24. Sienkiewicz Włodzimierz s. Włodzimierza, 25. Szewczyk Stefan s. Andrzeja,

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej oraz zasługi w działalności charytatywnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

26. Bigus Henryka c. Stefana, 27. Kocot Grzegorz s. Józefa, 28. Koszowska Krystyna c. Jana, 29. Krukowska Małgorzata c. Bronisława, 30. Lewandowski Robert s. Edmunda, 31. Pilas Artur s. Czesława, 32. Polańska Agnieszka c. Józefa, 33. Różańska Ewa c. Zdzisława, 34. Stępień Robert s. Piotra, 35. Szczesiak Sławomir s. Ryszarda,

na wniosek Wojewody Małopolskiego

za zasługi w działalności społecznej na rzecz organizacji kombatanckiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Barbach Marian s. Antoniego,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Dechnik Marian s. Bazylego, 38. Halberda Józef s. Franciszka, 39. Kukuła Jan s. Tomasza, 40. Nowak Stanisław s. Antoniego,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Bieniek Władysław s. Stanisława, 42. Potera Władysława c. Tadeusza,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Chmara Krzysztof s. Klemensa, 44. Głowiak Adam s. Bronisława, 45. Kasprzak Roman s. Walentego, 46. Matuła Stanisław s. Piotra, 47. Nędza Zofia c. Antoniego, 48. Rabczak Stanisław s. Jana,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Chech Jan s. Józefa, 50. Gadkowski Stefan s. Teodora, 51. Trznadel Stanisław s. Franciszka,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Szejna Wiesław s. Stanisława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Bieńka Wojciech s. Michała, 54. Folfas Jan s. Antoniego, 55. Kotwica Edward s. Franciszka, 56. Krajewska Wanda c. Zdzisława, 57. Kucybała Jacek s. Alfreda, 58. Leśniewski Adam s. Piotra, 59. Masłowski Marian s. Aleksandra, 60. Prusiński Wojciech s. Stanisława, 61. Snochowski Józef s. Józefa, 62. Tamborowski Ryszard s. Stanisława, 63. Warchoł Andrzej s. Franciszka, 64. Więckowski Kazimierz s. Władysława,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Chrobot Tomasz s. Mieczysława, 66. Halot Jerzy s. Adama, 67. Jaros Zdzisław s. Tadeusza, 68. Jędraszek Grzegorz s. Józefa, 69. Marszałek Marek s. Mieczysława, 70. Neugebauer Barbara c. Eugeniusza, 71. Nogacki Jerzy s. Franciszka, 72. Nowak Mirosław s. Henryka, 73. Pląder Janusz s. Michała, 74. Wojnarowski Witold s. Jerzego,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Górski Antoni s. Pawła, 76. Janda Lech s. Mariana, 77. Łuński Józef s. Michała, 78. Romanowski Franciszek s. Konstantego, 79. Siudziński Henryk s. Władysława,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Szynaka Jan s. Jana,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz organizacji kombatanckich

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

81. Sopel Maria c. Macieja.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Chajec, Don-Siemion & Żyto Kancelaria Prawna

Kancelaria Chajec, Don-Siemion & Żyto jest zespołem wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin prawa i biznesu, charakteryzujących się praktycznym, pro-biznesowym podejściem i umiejętnością sprawnego działania, współpracujących ze sobą w biurach w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »