| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 128/2004

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 30 sierpnia 2004 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718 oraz z 2002 r. Nr 74, poz. 676), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej i Sportu, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Charuba Małgorzata, 2. Fokt Mieczysław Walenty, 3. Gajek Teresa, 4. Głogowska Henryka Krystyna, 5. Kolasiński Wojciech Andrzej, 6. Magiera-Śliwińska Mariola Teresa, 7. Michalska Zofia Jadwiga, 8. Nalepa Jadwiga Urszula, 9. Olejnik Tomasz Marian, 10. Owczarek Anna Izabela, 11. Piekarek Jan, 12. Sikorska Danuta Stanisława, 13. Tadeusiewicz Grażyna Maria, 14. Włodarczyk Andrzej,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Białas Wiesława Jadwiga, 16. Biedak Elżbieta Aleksandra, 17. Błaszczyk Krystyna, 18. Bolewska Mirosława Ilona, 19. Chmielecka Hanna Aldona, 20. Chrobot-Suplicka Jolanta Danuta, 21. Cieślak Jadwiga, 22. Czarnecka Barbara, 23. Dawidowicz Joanna, 24. Dębski Andrzej Antoni, 25. Dubas Danuta Zofia, 26. Fryze Aleksander Wojciech, 27. Gaertig Bożena Maria, 28. Gołębiewska Urszula Maria, 29. Gonciarz Elżbieta Danuta, 30. Jakubowska Małgorzata Teresa, 31. Janiszewska Bogusława, 32. Janocha Hanna, 33. Jaruga Wiesława Elżbieta, 34. Koludo Anna Małgorzata, 35. Koncki Ryszard Piotr, 36. Koprowicz Halina Zuzanna, 37. Kościelniak Grażyna Maria, 38. Kowalczyk Grażyna Anna, 39. Królewicz Elwira, 40. Kubańska Elżbieta Ewa, 41. Kuczmera Ewa Maria, 42. Madej Włodzimierz Jan, 43. Małolepszy Jolanta Maria, 44. Mamiński Maciej Feliks, 45. Marczewska Aleksandra Stanisława, 46. Mirczak Krzysztof Teodor, 47. Mucha Jolanta Elżbieta, 48. Musialik Bożena Maria, 49. Musiał Renata, 50. Myśliwy Mirosław Karol, 51. Nasulewicz Teresa Leokadia, 52. Nowak Teresa, 53. Olejniczak Zofia Teresa, 54. Olszak Elżbieta, 55. Opłatowski Cezary Juliusz, 56. Otto Ewa, 57. Pawlak Urszula, 58. Pec Karol Grzegorz, 59. Pielasa Tadeusz Antoni, 60. Pietrzak Aleksandra, 61. Pietrzak Anna Maria, 62. Pietrzykowska Mirosława, 63. Pisera Elżbieta Maryla, 64. Polańska Janina, 65. Pokucińska Alicja, 66. Pryt Halina Krystyna, 67. Pustelnik Włodzimierz, 68. Sitkowska Zofia Irena, 69. Stankiewicz Sławomir Mirosław, 70. Strózik Małgorzata Zofia, 71. Szewczyk Grażyna Teresa, 72. Szyperska Jadwiga Małgorzata, 73. Tarkowska Ewa Henryka, 74. Tomczyk Barbara Krystyna, 75. Urbańska Katarzyna Jadwiga, 76. Walczak Iwona Maria, 77. Wankiewicz Ewa Grażyna, 78. Wojtkiewicz Jan Maciej, 79. Wójcik Izabella Maria, 80. Wylon Marta, 81. Zakonnik Grażyna Anna, 82. Zasowska Henryka, 83. Ziółkowska Ewa Aneta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. Banaszczyk Wojciech Tomasz, 85. Bartnicka Anna, 86. Barylska Małgorzata Maria, 87. Biernacka Justyna Beata, 88. Brzostowska Małgorzata Zofia, 89. Czerwińska Danuta Marta, 90. Dera Beata Izabela, 91. Domagalska Anna, 92. Droś Zdzisława, 93. Emanowicz Wioletta, 94. Fałek Stanisława Anna, 95. Florek Aldona Maria, 96. Frączyk Jolanta Urszula, 97. Gajda Elżbieta Zdzisława, 98. Gajda Grzegorz Wojciech, 99. Gajewska Anetta, 100. Garyga Barbara Małgorzata, 101. Gielec Grażyna Genowefa, 102. Goc Jacek, 103. Gosk Waldemar, 104. Greber Włodzimierz Krzysztof, 105. Gucio Elżbieta Janina, 106. Idzik Anna, 107. Jabłońska Beata Stanisława, 108. Kaczmarkiewicz Anna, 109. Kafar Jan Mieczysław, 110. Kamińska Iwona, 111. Kazimierska Danuta, 112. Kędziora Anna, 113. Kołodziejska Małgorzata Bożena, 114. Kowalik Ewa, 115. Kubala Danuta Barbara, 116. Kudła Małgorzata, 117. Łochowska Agnieszka Bogna, 118. Malik Agata Emilia, 119. Marciniak Tomasz Piotr, 120. Matusiak Halina, 121. Matysiak Marianna Cecylia, 122. Mielczarek Anna Wanda, 123. Myczka Grażyna, 124. Niwicka Maria, 125. Okoński Jacek, 126. Pietrzak Anna Zofia, 127. Pisarek Agnieszka Mirosława, 128. Popłońska Lilla Małgorzata, 129. Rachwalska Dorota, 130. Rajkiewicz Barbara, 131. Sadłowska Irena Bożena, 132. Sadowski Mieczysław, 133. Sałata Jolanta Katarzyna, 134. Skorupa Jolanta Teresa, 135. Skowron Hanna, 136. Skrzypecka Agnieszka Helena, 137. Sobieszek Elżbieta, 138. Spławska Urszula Ewa, 139. Stajuda Renata, 140. Stępień Grażyna, 141. Strzałkowska Henryka Maria, 142. Strzelecka Dorota Maria, 143. Tomaszewska Lidia Teresa, 144. Trzeciak Jan Adam, 145. Trzeciak-Podawca Liliana, 146. Walczak Anna Stefania, 147. Wasik Lucyna Jolanta, 148. Wasilewska Stanisława Maria, 149. Wieczorek Leon, 150. Woźniak Elżbieta Ewa, 151. Wójcik Jolanta Maria, 152. Zieńkowicz Danuta Stanisława.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: A. Kwaśniewski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Romuald Pilitowski

Prezes Zarządu Salomon Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »