| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 141/2006

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 10 października 2006 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676 oraz z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432), na wniosek Ministra Edukacji Narodowej, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej odznaczeni zostają:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Barankiewicz Zdzisława Magdalena, 2. Chmiel Marianna Barbara, 3. Cholewa Mieczysław Jan, 4. Cichalewska Zofia, 5. Frankowska Anna Helena, 6. Huzarska Nina Stanisława, 7. Kaszewska Elżbieta, 8. Matejski Tadeusz, 9. Mazur Stanisław Józef, 10. Nazimek Marek Jan, 11. Pawlak Lucyna, 12. Piotrowska Elżbieta, 13. Polak Jadwiga, 14. Ratajczyk Zdzisław, 15. Rymaszewski Bogdan Marian, 16. Rzadkowska Marianna, 17. Sielska Teresa, 18. Smoliński Zygmunt, 19. Święcicka Teresa, 20. Wasiak-Gołębiewska Elżbieta, 21. Wrzosek Waldemar Stanisław, 22. Zielińska Halina, 23. Złamański Krzysztof Marek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Abramczuk Marek Jerzy, 25. Baracz Andrzej, 26. Bartoszewska Jadwiga, 27. Bartoszewska-Pawłowska Lena, 28. Bątkowska Danuta, 29. Bednarczyk Janina Elżbieta, 30. Bednarczyk Przemysław, 31. Bilska-Citak Halina Ewa, 32. Błachowicz Marlena Agnieszka, 33. Błażejczyk Ewa, 34. Bobik Grażyna Elżbieta, 35. Borowa Anna Barbara, 36. Burzyńska Elżbieta, 37. Ceberek Elżbieta, 38. Chojnacki Andrzej, 39. Ciemerych Jadwiga Grażyna, 40. Danielska Urszula Marianna, 41. Danisiewicz Marianna, 42. Dankowska Barbara, 43. Dmochowski Renisław, 44. Dryńkowska Anna Beata, 45. Duluk Elżbieta Irena, 46. Fabiszewska Helena Maria, 47. Ferska Barbara Marianna, 48. Gamdzyk Elżbieta, 49. Gawrońska Barbara, 50. Gąsiorowska Anna, 51. Glinka Grażyna, 52. Gorzelak Maria, 53. Góralska Wiesława Barbara, 54. Grabowska-Przybysławska Małgorzata, 55. Grzyb Bogusława Wiesława, 56. Gutowski Jan, 57. Iskra Stanisława, 58. Jakimiuk Róża Bożena, 59. Jankowska Anna, 60. Jasińska Agnieszka Iwona, 61. Kalata Halina, 62. Kałaska Halina, 63. Kamińska Jolanta Bożena, 64. Kamiński Grzegorz, 65. Kępka Sławoj Stefan, 66. Kierzkowska Żaneta Barbara, 67. Kilar Mariusz Stanisław, 68. Kmiecik Renata, 69. Kobylańska Bożena Maria, 70. Kolimeczkow Anna Aurelia, 71. Kołodziej Jolanta Jadwiga, 72. Komorowska Hanna Ewa, 73. Kosińska Zofia Anna, 74. Koszycka Anna, 75. Kowalski Sławomir, 76. Kozioł Katarzyna, 77. Kret Katarzyna Zofia, 78. Królikowska Agata, 79. Kruszewska Halina, 80. Kujawa Monika Maria, 81. Kulesza Marzena, 82. Kutera Elżbieta Mieczysława, 83. Kwaśniewski Andrzej, 84. Kwiatkowski Zdzisław Tadeusz, 85. Lewandowska Maria Agnieszka, 86. Liberadzki Bogusław, 87. Lipiec-Rozenfeld Ewa, 88. Maglewska Zofia, 89. Majkowska Krystyna, 90. Małkiewicz Zofia, 91. Mazanowska Maria Fabiola, 92. Mazur Magdalena Maria, 93. Michalak Hanna, 94. Mielczarczyk Wiesław Paweł, 95. Milińska Anna, 96. Morawska Grażyna Kazimiera, 97. Morzyńska Maria, 98. Murawska Beata, 99. Nadrowska Grażyna, 100. Nowakowska Bogda, 101. Nowakowska Iwona, 102. Oleksiak Ewa Maria, 103. Olszewska Maria Małgorzata, 104. Ośko Maria Dominika, 105. Pachana Bożena, 106. Pawlik Anna, 107. Pawłowska Barbara, 108. Pawłowska Iwona Jolanta, 109. Pawłowska Jolanta Maria, 110. Pieńkosz Wanda, 111. Piersza Elżbieta Janina, 112. Pietruszewska Justyna, 113. Pluta Anna Teresa, 114. Postrzygacz Mirosława Janina, 115. Przewódzka Maria Jolanta, 116. Przybyszewska Teresa Ewa, 117. Roszkowska-Suszek Zofia, 118. Sadowska Beata Małgorzata, 119. Semeniuk Hanna Ewa, 120. Sibilska Lucyna, 121. Skonieczna Grażyna Kazimiera, 122. Smolińska-Kruk Bożena Pelagia, 123. Smolnik Halina, 124. Sobocińska Wioletta, 125. Somla Krystyna, 126. Staniszewska Lidia, 127. Stypuła Iwona, 128. Suska Anna Dorota, 129. Szypryt Ewa Magdalena, 130. Tasiecka Halina, 131. Traczyk Grażyna, 132. Trojanowska Anna Małgorzata, 133. Uliszewska Barbara, 134. Walas Danuta, 135. Walc Małgorzata, 136. Walczak Barbara Maria, 137. Wilmanowicz Jolanta Beata, 138. Wodzyńska Małgorzata Teresa, 139. Wojda Ewa, 140. Woś Teresa, 141. Woźniakowska Iwona, 142. Woźnica Anita Barbara, 143. Wziątek Dariusz Józef, 144. Zalewska Danuta, 145. Załęska Anna, 146. Zamorska-Wołejko Bożena Edwarda, 147. Zowczak Jacek, 148. Żandarowska-Jaworska Małgorzata, 149. Żuber Małgorzata, 150. Żukiewicz-Chmielińska Marzena.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mateusz Baszczyński

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »