| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 149/2007

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 20 września 2007 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432 oraz z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848), na wniosek Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Dulcet Edmund Grzegorz, 2. Eckmann Augustyn Antoni, 3. Engelhardt Juliusz, 4. Ferenstein Elżbieta Zofia, 5. Gałkowski Jerzy Wacław, 6. Goworek Jacek, 7. Kapusta Henryk, 8. Kowalski Krzysztof Józef, 9. Kula Józef, 10. Maroszek Józef, 11. Nakwaski Włodzimierz Jerzy, 12. Obrębski Jan Bogdan, 13. Pamin Jerzy Krzysztof, 14. Piszczek Kazimierz Wojciech, 15. Ratajczak Kornel Piotr, 16. Szparkowski Zygmunt Czesław, 17. Wehle-Strzelecka Stanisława Bożena, 18. Wilczyński Czesław, 19. Zach Ryszard, 20. ks. Zieliński Edward, 21. Zmysłowska Izabella Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Adamus Jan Stanisław, 23. Andrzejewska Jadwiga, 24. Boćkowski Daniel, 25. Bujnowski Krzysztof, 26. Chmielewski Adam Janusz, 27. Choma Irena Maria, 28. Cichocki Wiesław Jan, 29. Cieściński Jacek Ireneusz, 30. Citkowska Elżbieta, 31. Cywińska Urszula, 32. Czechowski Jacek Władysław, 33. Czubiński Jacek Roman, 34. Dacko Adam Krzysztof, 35. Deryło-Marczewska Anna Janina, 36. Drużyńska Elżbieta Teresa, 37. Dzierzgowski Mieczysław Henryk, 38. Filipiak Maria, 39. Filipow Krzysztof Stanisław, 40. Gabrielska Janina, 41. Gajewska Anna, 42. ks. Górka Leonard Andrzej, 43. Jamrógiewicz Tomasz Mieczysław, 44. Jarocka Maria, 45. Jędrzejewski Janusz Michał, 46. Judycki Stanisław Piotr, 47. Kadłuczka Halina Maria, 48. Kaleczyc Jerzy Henryk, 49. Kamińska-Ilnyckyj Anna Maria, 50. Kisielewicz Tomasz, 51. Klauza Karol Wojciech, 52. Komorowska Ewa Barbara, 53. Kotus Janina Maria, 54. Kowalski Cezary Jacek, 55. Kruczkowska Hanna Jadwiga, 56. Kuryłowicz Ewa Maria, 57. Kwietniewski Marian, 58. Latała Zbigniew Józef, 59. Lorek Andrzej Wincenty, 60. Ludwicki Marek, 61. Łuba Tadeusz, 62. Mazur Stanisław, 63. Michalak Marina, 64. Misztal Andrzej, 65. Mleko Stanisław Wacław, 66. Muras Piotr Franciszek, 67. Myrcha Wiesław Kazimierz, 68. Nawrocki Jan, 69. Nazimek Dobiesław Grzegorz, 70. Nowak Marian, 71. Oleś Piotr Krzysztof, 72. Oleś Barbara Maria, 73. Opalski Leszek Jan, 74. Paluch Stanisław Adam, 75. Petera Jerzy, 76. Pielichowski Wacław Zygmunt, 77. Polaczek Jolanta Jadwiga, 78. Prącik Michał Antoni, 79. Rakoczy Jan, 80. Rosińska Grażyna Helena, 81. Salamonowicz Tadeusz Konstanty, 82. Salmonowicz Henryk, 83. Sękowski Andrzej Edward, 84. Skarżyński Andrzej Włodzimierz, 85. Skubiszewska-Zięba Jadwiga Ewa, 86. Sowińska Janina, 87. Stępień Teresa, 88. Stypka Tomasz Hubert, 89. Szempliński Władysław, 90. Szewczyk Włodzimierz Jerzy, 91. Szymański Krzysztof Rafał, 92. Śliwińska Elwira Krystyna, 93. Śmietało Krystyna, 94. Świątoniowska Dorota Bogdana, 95. Tarajło-Lipowska Zofia Elżbieta, 96. Trzebińska Narcyza Maria, 97. Tuleta Marek Zbigniew, 98. Ułański Piotr Krzysztof, 99. Urbański Aleksander Jerzy, 100. Weinreb Konrad Feliks, 101. Węglarczyk Stanisław Andrzej, 102. Wilczyński Krzysztof, 103. Własow Teresa, 104. Wojciechowski Wojciech Jan, 105. Wójcik Stanisław, 106. Wrana Bogumił Antoni, 107. Zaborowska-Buraczewska Halina, 108. Zajęcka Marta Krystyna, 109. Żukowski Eugeniusz, 110. Żurawska Elżbieta Irena, 111. Żychowska Maria Jolanta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

112. Baczyński Tomasz Paweł, 113. Bederska Maria Teresa, 114. Białecka Bożenna, 115. Bondarczuk Krzysztof Wiktor, 116. Borkowski Andrzej Marek, 117. Buchowicz Andrzej Ryszard, 118. Buda Marek Kazimierz, 119. Chemperek Dariusz Paweł, 120. Chmielowski Wojciech Zdzisław, 121. Chudzicki Jarosław Piotr, 122. Czarnik Zbigniew, 123. Dąbrowski Marek, 124. Dębkowski Ryszard, 125. Duklewska Małgorzata, 126. Eckhardt Krzysztof, 127. Fuksa Danuta Maria, 128. Ganakowska Urszula Elżbieta, 129. Gaweł Andrzej, 130. Gawlik Zdzisław, 131. Gibała Barbara Grażyna, 132. Giordano Klaudia Dorota, 133. Gutowski Piotr Ignacy, 134. Guzewski Jan Mateusz, 135. Hanusiewicz Mirosława Stanisława, 136. Helsztyńska Ewa, 137. Hernik Józef, 138. Hofman Iwona, 139. Horoszczuk Renata Barbara, 140. Hubaj-Bochniarz Małgorzata, 141. Jabłonka-Car Lidia, 142. Januszkiewicz Teresa Janina, 143. Karwatowska Małgorzata Ewa, 144. Kasperek Bogusław Tadeusz, 145. Klimek Piotr Krzysztof, 146. Kornaś Sławomir Adam, 147. Korus Jarosław Jan, 148. Kowalczyk-Juśko Alina, 149. Kowalczyk Krzysztof, 150. Kowalczyk Zbigniew Paweł, 151. Krok Ewa Katarzyna, 152. Krzesińska-Żach Beata, 153. Książek Leszek Paweł, 154. Kurek Krzysztof Jacek, 155. Lewczuk Bogdan Dariusz, 156. Lis Christian Piotr, 157. Lis Marcin Wojciech, 158. Ludwikowski Czesław Marcin, 159. Małachowski Krzysztof Piotr, 160. Markowicz Iwona Julia, 161. Marska Natalia Barbara, 162. Mazgaj Witold Stanisław, 163. Michalec Bogusław Krzysztof, 164. Mikołajczuk Krzysztof, 165. Mroczek Przemysław Paweł, 166. Nawirska Agnieszka Elżbieta, 167. Oler Adam, 168. Osowy Piotr Wojciech, 169. Pabian Zbigniew, 170. Pacholski Krzysztof Tadeusz, 171. Panasiuk Jolanta Elżbieta, 172. Patejuk Mikołaj, 173. Pawlak Krzysztof Michał, 174. Pawłowska Bożena Dorota, 175. Pietrulewicz Teresa Maria, 176. Podgórska Wioletta Anna, 177. Popiołek Barbara Grażyna, 178. Presz Ilona Marta, 179. Prusak Janusz Zbigniew, 180. Przyborowski Jerzy Andrzej, 181. Rejer Izabela Joanna, 182. Rębiarz Marianna, 183. Rodziewicz Barbara Izabela, 184. Romanowicz Stanisław Paweł, 185. Różaniecka Krystyna Maria, 186. Sajewicz Nina, 187. Sawuła Robert Jan, 188. Sękara Agnieszka Maria, 189. Siejka Zbigniew, 190. Siryk Ludmiła, 191. Skorupa Ambroży Franciszek, 192. Skrendo Andrzej, 193. Sobecki Mirosław, 194. Socha Adam Józef, 195. Sokołowski Marek, 196. Sosnowski Tomasz Robert, 197. ks. Stolz Tadeusz Antoni, 198. Surma Tadeusz Edward, 199. Szadkowska Jolanta, 200. Szułajew-Kania Hanna Leokadia, 201. Tofilski Adam, 202. Traczykowska Elżbieta Arleta, 203. Trojnacki Andrzej Witold, 204. Urban Danuta Kazimiera, 205. Urbaniak Grażyna Anna, 206. Walo Janusz, 207. Wąsowicz Krzysztof Wojciech, 208. Wilczyński Tadeusz, 209. Winnicki Andrzej, 210. ks. Wolicki Marian Stefan, 211. Zaborska Jadwiga Franciszka, 212. Zalewska Alicja Maria, 213. Zapał Andrzej Bobola, 214. Zielińska Hanna Elżbieta, 215. Zięba Grzegorz Józef, 216. Ziętek Grażyna Jadwiga.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: L. Kaczyński

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Mazurkiewicz

Partner – Senior Executive Search Consultant HRK S.A. /IRC Global Executive Search Partners

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »