| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 314/2011

POSTANOWIENIE PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 15 czerwca 2011 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323 oraz z 2010 r. Nr 155, poz. 1041) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Skarbu Państwa

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju gospodarki oraz polskiej wynalazczości:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Niżankowski Czesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Gruszecki Wojciech, 3. Łabno Wiesław, 4. Świętek Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Nelec Emil,

na wniosek Ministra Sportu i Turystyki:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i propagowania turystyki:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

6. Kulewski Adam,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

7. Gąsienica-Roj Irena, 8. Kużelewski Dariusz, 9. Miśkowiec Paweł, 10. Ostasz Anna Elżbieta, 11. Zawilińska Bernadetta,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Kwatek Rafał, 13. Niewiadomski Piotr,

za osiągnięcia w pracy pedagogicznej oraz propagowanie turystyki

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Mąka Maria Agata, 15. Miksiewicz Mariola,

na wniosek Ministra Sprawiedliwości

za zasługi w działalności na rzecz samorządu adwokackiego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Karaczun Leon, 17. Kołodko Tadeusz, 18. Kozioł Lech Józef, 19. Krasowska Ewa Józefa,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Kramer Janusz Piotr,

na wniosek Wojewody Dolnośląskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Grek Ryszard, 22. Stopińska Krystyna Dorota,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Arsan Stanisław, 24. Orman Aneta Beata,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

25. Dębski Marek Krzysztof, 26. Nowak Bartosz Tadeusz, 27. Prudzienica Jerzy, 28. Wójcik Andrzej Marcin, 29. Zagrobelna Barbara Ewa,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Kotowski Jerzy,

za zasługi w działalności na rzecz środowisk kombatanckich

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Nagoda Jerzy,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

32. Litwa Marian,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności społecznej na rzecz kultywowania i propagowania tradycji kawalerii polskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Wajler Anna Paulina,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Chylewski Rafał Piotr, 35. kpt. Makowski Andrzej Czesław,

za zasługi w działalności na rzecz środowiska rzemieślniczego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

36. Gawroński Sylwester,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Domańska Maria Helena, 38. Kośmicki Kazimierz, 39. Strzyżewski Stanisław Kazimierz, 40. Wajchert Roman Andrzej, 41. Wiśniewski Zdzisław,

na wniosek Wojewody Opolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju edukacji lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Babski Zbigniew,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Jarecka Olga Katarzyna, 44. Klusko Jan, 45. Konopacka Danuta Janina, 46. Kowalczyk Irena Michalina, 47. Łuczyk Mieczysław, 48. Łużny Mieczysław, 49. Sadłowski Józef Tomasz, 50. Teodorczyk Czesław Kazimierz, 51. Zięba Julian,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Książek Jan, 53. Podraza Helena,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju sportu:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Kremer Józef Michał,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Hrynczyszyn Józef Kazimierz, 56. Żebrowski Janusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Duda Paweł Jan,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz rozwoju rolnictwa

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

58. Kwaśnik Wojciech Wacław, 59. Podłowski Władysław Teodor, 60. Sikora Mariusz,

za kultywowanie tradycji oręża polskiego

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

61. Taborski Jacek,

na wniosek Wojewody Podkarpackiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

62. Bieszczad Stefan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

63. Świder Andrzej,

za zasługi w działalności na rzecz środowisk kombatanckich, za popularyzowanie wiedzy historycznej oraz kształtowanie postaw patriotycznych:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

64. Wojtas Lesław Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Wanielista Jerzy,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Grabek Marek Czesław, 67. Kocaj Andrzej, 68. Piotrowski Bronisław, 69. Smyl Zbigniew,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i propagowania sportu:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Bieleń Bogusław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Cymerman Marek, 72. Kozieradzki Paweł,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju farmacji:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Wójcik Maria Urszula,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Samborska Lucyna Maria,

na wniosek Wojewody Podlaskiego:

za zasługi w działalności na rzecz kultywowania i propagowania kultury ludowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Osiak Wiera,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

76. Rusinowicz Maria,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

77. Dubowski Jerzy, 78. Jaroma Bronisław, 79. Trojgo Stanisław Zdzisław,

na wniosek Wojewody Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju rybołówstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

80. Jarosiński Janusz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

81. Greczko Ludwik,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

82. Mielewczyk Stanisław, 83. Wiśniewski Marian Leszek,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za osiągnięcia w pracy duszpasterskiej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

84. ks. Kunca Jerzy,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

85. Szostak Kazimierz,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

86. Kosowski Bogdan Józef, 87. Pakos Danuta Barbara, 88. Rożek Zdzisław, 89. Truchlewski Jan Stanisław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

90. Goliat Wiktor, 91. Kubalski Dariusz Krzysztof, 92. Pawłowski Marek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

93. Tomczyk Maciej Tomasz,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej oraz ochrony przeciwpożarowej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

94. Nowak Krzysztof Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

95. Sztuka Marcin,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

96. Strzelec Jan,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

97. Dzida Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

98. Kubicki Krzysztof, 99. Solnica Zdzisław Józef, 100. Stanisławski Stanisław, 101. Wacławik Leszek,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

102. Sopella Jan Ginter,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego za zasługi w ratowaniu życia ludzkiego i mienia

MEDALEM ZA OFIARNOŚĆ I ODWAGĘ

103. Kosior Marek Andrzej.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Pikus

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »