| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 118/2012

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 19 marca 2012 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania kultury regionalnej

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Lubicz-Miszewski Zbigniew,

na wniosek Ministra Gospodarki

za osiągnięcia w działalności naukowo-badawczej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Bilewicz Aleksander Józef, 3. Bobrowski Krzysztof Jerzy, 4. Czechowski Jerzy Andrzej, 5. Kruszewski Marcin Konrad, 6. Migdał Wojciech, 7. Polkowska-Motrenko Halina, 8. Przybytniak Grażyna Krystyna, 9. Trojanowski Janusz, 10. Zakrzewska-Trznadel Grażyna,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

11. Dziubak Cecylia, 12. Gniazdowska Ewa, 13. Kałuska Iwona Monika, 14. Pichniarczyk Paweł Piotr, 15. Skwara Witold Stefan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Dudek Jakub Jacek, 17. Garbacik Albin, 18. Pańczyk Ewa Mieczysława,

na wniosek Wojewody Kujawsko-Pomorskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

19. Chmurzyński Roman Zbigniew,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

20. Gierszal Romuald,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz ochrony przyrody:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

21. Kowalska Maria Halina,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

22. Wawruch-Barcikowska Lidia Elżbieta,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz osób potrzebujących pomocy

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

23. Wasilewski Andrzej,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Bilicki Henryk Stefan, 25. Budnik Zygmunt, 26. Kuklicz Mieczysław, 27. Pięta Edmund, 28. ks. Sobieralski Leszek,

na wniosek Wojewody Małopolskiego:

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu motorowego, turystyki oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI
po raz drugi

29. Gustab Stanisław Jan,

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

30. Wojciechowska Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

31. Rutkowski Michał Jerzy, 32. Wojciechowski Andrzej Józef,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

33. Jaszczyńska Maria, 34. Żuchowska Wanda Halina,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz osób potrzebujących pomocy:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

35. Kisielowski Stefan Maria, 36. Lasoń Marek Józef,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

37. Grabowski Krzysztof Bogusław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

38. Ptak Piotr,

za zasługi w działalności na rzecz odkrywania i upowszechniania prawdziwej historii Polski:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

39. Malski Jan, 40. Siermontowski Konrad,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

41. Żaba Tadeusz,

za zasługi w działalności na rzecz osób potrzebujących pomocy

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

42. Pławecki Adam,

na wniosek Wojewody Śląskiego:

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz osób potrzebujących pomocy

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

43. Adamczyk Zbigniew,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony i promocji zdrowia

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

44. Pabis Jerzy Bogusław, 45. Pieniążek Jerzy,

za zasługi w działalności na rzecz upowszechniania kultury ludowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

46. Micherdziński Zbigniew Tadeusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

47. Marcinkowska-Kwaśniewska Krystyna Bożena,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz dzieci i młodzieży

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

48. Dziedzic Tadeusz, 49. Urban Marian Stefan,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi dla rozwoju i upowszechniania kultury polskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Brzozowski Stefan Piotr,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

51. Brzozowski Andrzej Zbigniew,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy, za osiągnięcia dla rozwoju kultury

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

52. Czyżyk Antoni, 53. Miłoszewska Teresa,

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania sportu:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Mendelski Tomasz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Bejnar Romuald.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska SA

Dom Maklerski

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »