| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Rej. 477/2013

POSTANOWIENIE
PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

z dnia 1 października 2013 r.

o nadaniu odznaczeń

Na podstawie art. 138 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. oraz ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach (Dz. U. Nr 90, poz. 450, z 1999 r. Nr 101, poz. 1177, z 2000 r. Nr 62, poz. 718, z 2002 r. Nr 74, poz. 676, z 2006 r. Nr 104, poz. 708 i 711 i Nr 194, poz. 1432, z 2007 r. Nr 25, poz. 162 i Nr 123, poz. 848, z 2009 r. Nr 168, poz. 1323, z 2010 r. Nr 155, poz. 1041 oraz z 2011 r. Nr 205, poz. 1207) odznaczeni zostają:

na wniosek Ministra Administracji i Cyfryzacji

za zasługi w propagowaniu i upowszechnianiu filatelistyki

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

1. Mizera Piotr Cezary,

na wniosek Ministra Edukacji Narodowej

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

2. Wiśniewski Krzysztof,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

3. Konopacka Elżbieta Teresa, 4. Szacik-Jankowska Jolanta,

na wniosek Ministra Sportu i Turystyki

za zasługi w działalności na rzecz rozwoju i upowszechniania turystyki górskiej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

5. Jaskiernia Zbigniew Tomasz, 6. Pogwizd Tadeusz Franciszek, 7. Sadurski Stanisław, 8. Walczuk Janusz,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

9. Baron Szymon Karol,

na wniosek Ministra Zdrowia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia

10. Pirożyński Michał Paweł,

za zasługi dla ochrony zdrowia, za działalność charytatywną

11. Stefaniak Jerzy,

na wniosek Wojewody Lubuskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

12. Hilburger Jerzy Wiesław,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

13. Suchecki Ryszard Witold,

za zasługi w działalności społecznej na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

14. Gołębska Anna Irena,

za zasługi w propagowaniu i kultywowaniu tradycyjnych wartości rodzinnych

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

15. Szafran Janina,

na wniosek Wojewody Mazowieckiego:

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz dzieci potrzebujących pomocy i wsparcia:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

16. Zdunik Krystyna Maria,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

17. Betlej Władysław,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

18. Czapiewska Halina Irena, 19. Dziekan Józef, 20. Hreczuch Aniela Genowefa, 21. Kamyk Henryk Bronisław, 22. Kokoszka Jerzy, 23. Szeląg Danuta,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

24. Kondracki Marian Franciszek, 25. Łyżwiński Jan Antoni, 26. Makowski Wiesław, 27. Rosiński Andrzej, 28. Suchoński Maciej Jerzy,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

29. Gocel Tomasz, 30. Kaczor Krzysztof, 31. Rutkowska Mariola Maria, 32. Tarka Stanisław, 33. Wnuk Jan,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

34. Gajda Dorota Jolanta, 35. Gierach Robert, 36. Ginał Lech Cezary, 37. Gruza Robert, 38. Grzędowski Marcin Ryszard, 39. Kogut Katarzyna, 40. Kossakowski Zdzisław, 41. Kowalewski Antoni, 42. Kuzia Piotr Cezary, 43. Mika Małgorzata, 44. Pasternak Roman, 45. Rybiński Marek, 46. Środa Artur, 47. Trupiszewski Łukasz, 48. Wilczyńska-Furmanek Jolanta Katarzyna,

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej, za propagowanie i upowszechnianie historii Warszawy:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

49. Boratyńska Halina Jadwiga,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

50. Homicki Bogusław, 51. Marut Renata, 52. Sawwidis Anna Barbara,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony zdrowia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

53. Domżała Cecylia,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

54. Kukawka-Jurczyk Joanna Małgorzata,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony przeciwpożarowej:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

55. Frydrychowicz Zbigniew Franciszek,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

56. Klimaszewski Wiesław Tadeusz,

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz ochrony i profilaktyki zdrowia:

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

57. Mikulski Waldemar Adam, 58. Sulich Ewa,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

59. Tański Zbigniew Michał,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności społecznej i charytatywnej na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia

60. Pokorska Helena,

za zasługi w kultywowaniu i propagowaniu tradycji patriotycznych

61. Włodarczyk Dariusz Waldemar,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej

62. Spasówka Adam,

za zasługi dla kultury polskiej

63. Stefaniak Iwona,

za zasługi w działalności na rzecz ochrony miejsc pamięci narodowej

64. Wiercińska Elżbieta,

na wniosek Wojewody Świętokrzyskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

65. Garczewski Romuald Zygmunt,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

66. Komasara Henryka,

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

67. Cepil Krzysztof, 68. Jamińska Ewa, 69. Wiktorowicz Jolanta Natalia,

za zasługi w działalności na rzecz honorowego krwiodawstwa, za propagowanie idei czerwonokrzyskiej

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

70. Bilski Bogdan,

za zasługi w działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego

BRĄZOWYM KRZYŻEM ZASŁUGI

71. Chmiel Andrzej, 72. Myśliwski Marek,

na wniosek Wojewody Warmińsko-Mazurskiego:

za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej:

ZŁOTYM KRZYŻEM ZASŁUGI

73. Samojluk Kazimierz,

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

74. Hodkowski Dariusz,

za zasługi w działalności na rzecz profilaktyki uzależnień

SREBRNYM KRZYŻEM ZASŁUGI

75. Karasiński Marian.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej: B. Komorowski

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Jerzy Fiuk

Doradca ekonomiczny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »