| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW

z dnia 23 września 2003 r.

w sprawie wykazu osób prawnych i fizycznych, którym umorzono znaczące kwoty zaległości podatkowych.

Na podstawie art. 16 ust. 2 pkt 4 ustawy z dnia 26 listopada 1998 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2003 r. Nr 15, poz. 148, Nr 45, poz. 391, Nr 65, poz. 594 i Nr 96, poz. 874) oraz § 1 ust. 1 i § 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 3 grudnia 1999 r. w sprawie wysokości kwot oraz sposobu podawania do publicznej wiadomości wykazu osób prawnych i fizycznych, którym umorzono znaczące kwoty zaległości podatkowych (Dz. U. Nr 98, poz. 1141) ogłasza się wykaz osób prawnych i fizycznych, którym umorzono znaczące kwoty zaległości podatkowych w okresie od dnia 1 stycznia 2003 r. do dnia 30 czerwca 2003 r., stanowiący załącznik do obwieszczenia.

MINISTER FINANSÓW

z up. Elżbieta Mucha

Załącznik 1. [WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I OSÓB FIZYCZNYCH, KTÓRYM Z UWAGI NA INTERES PUBLICZNY LUB WAŻNY INTERES STRONY UMORZONO ZNACZĄCE ZALEGŁOŚCI PODATKOWE1) W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2003 r. DO 30 CZERWCA 2003 r.]

Załącznik do obwieszczenia Ministra Finansów
z dnia 23 września 2003 r. (poz. 79)

WYKAZ OSÓB PRAWNYCH I OSÓB FIZYCZNYCH, KTÓRYM Z UWAGI NA INTERES PUBLICZNY LUB WAŻNY INTERES STRONY UMORZONO ZNACZĄCE ZALEGŁOŚCI PODATKOWE1) W OKRESIE OD 1 STYCZNIA 2003 r. DO 30 CZERWCA 2003 r.

Lp.

Imię i nazwisko lub nazwa (firma)

Miejsce zamieszkania lub siedziby (miejscowość)

Kwota umorzonych zaległości podatkowych w tys. zł

1

2

3

4

I. Osoby, którym umorzono zaległości podatkowe z uwagi na interes publiczny

1

„ACERT” Sp. z o.o.

Budzyń

235

2

AGRICOOP - BIALTEX Sp. z o.o.

Białystok

289

3

AGROMET Fabryka Maszyn Żniwnych w upadłości

Płock

977

4

BANK AGROBANK S.A.

Warszawa

8016

5

BERNARD MOTEURS POLAND Sp. z o.o.

Nowa Dęba

672

6

Bernard Nowak

Wrocław

18

7

BGH-RM Development Sp. z o.o.

Legnica

103

8

Bielskie Przedsiębiorstwa Ceramiki Budowlanej w upadłości

Kęty

21

9

BINSTAL Sp. z o.o.

Bydgoszcz

26

10

Biuro-Technika Sp. z o.o.

Bydgoszcz

179

11

„DAN-CZER” BROWAR DROZDOWO Sp. z o.o.

Drozdowo

129

12

Eugeniusz Kaczyński

Bydgoszcz

137

13

Eugeniusz Siwek

Dzierżoniów

36

14

Fabryka Dywanów DYWILAN S.A. w upadłości

Łódź

248

15

Fabryka Maszyn Budowlanych „Zremb” w Zawidowie

Zawidów

53

 

1

2

3

4

16

Fabryka Maszyn i Urządzeń „Agromet-Pionier”

Strzelce Opolskie

141

17

Fabryka Obrabiarek „MECHANICY” w upadłości

Pruszków

1252

18

Fabryka Obuwia „ODRA” S.A. w upadłości

Oleśnica

2014

19

Fabryka Tkanin Meblowych FATMA

Pobiedna

315

20

Fabryka Wyrobów Włókienniczych „Melton”

Żary

247

21

Fundacja na Rzecz Szkoły Integracyjnej „SCHOLA NOSTRA”

Tychy

177

22

Garbarnia Braniewo S.A.

Braniewo

65

23

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w likwidacji

Będków

63

24

„Grań” Sp. z o.o.

Górki

622

25

Grzegorz Ochociński

Aleksandrów Kujawski

38

26

Haruna Mziray

Gdańsk

65

27

HEJS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

36

28

„Hlz-Seyfang” Sp. z o.o.

Wysoka Głogowska

43

29

Jacek Zieliński

Aleksandrów Kujawski

81

30

Jan Góźda

Wrocław

21

31

Jana Pantelejewa

Nowy Sącz

13

32

Jerzy Lewandowski

Brodnica

13

33

Kadyny Palace Sp. z o.o.

Kadyny

40

34

„KONSTILANA” S.A.

Konstantynów Łódzki

98

35

Koronowska Fabryka Maszyn i Urządzeń „KOFAMA”

Koronowe

444

36

LASER TECHNOLOGICAL SYSTEM Sp. z o.o.

Koronowe

37

37

„MAKBUD” Sp. z o.o.

Szczecin

119

38

„Makop-Matbud” Sp. z o.o.

Malbork

34

39

MERKUS Sp. z o.o.

Bydgoszcz

26

40

Mieczysław Zalewski

Wrocław

15

41

MODA Bydgoska Spółdzielnia Pracy

Bydgoszcz

52

42

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w upadłości

Kędzierzyn-Koźle

201

43

Państwowy Ośrodek Maszynowy

Chodzież

60

44

Piecobudowa Sp. z o.o.

Bydgoszcz

151

45

Pieńskie Huty Szkła w Pieńsku

Pieńsk

38

 

1

2

3

4

46

Piotr Pawłowski

Brodnica

195

47

Piotr Siuta

Gdynia

27

48

Polski Związek Narciarski

Kraków

102

49

PONAR Koronowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Modernizacyjne

Koronowe

382

50

PROMOT Sp. z o.o.

Nysa

104

51

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego

Czerniewice

145

52

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Ekologicznego „PRI-TYCHY” Sp. z o.o.

Tychy

221

53

Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego

Lubsko

38

54

Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego w Rzepinie

Rzepin

22

55

Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego w Wałczu

Wałcz

32

56

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego BUDOSTAL S.A.

Kraków

1 073

57

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
„MARKET DOM” Sp. z o.o.

Żory

55

58

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne „TUS” Sp. z o.o.

Sejny

85

59

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.

Kraków

1017

60

Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej „LAS”

Szczecin

25

61

Przedsiębiorstwo Produkcji Metalowej „PPM” Sp. z o.o.

Goleniów

30

62

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane „Syndromex”

Malbork

61

63

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Narzędzia Specjalne – Karelma” Sp. z o.o. w upadłości

Piechowice

57

64

Przedsiębiorstwo Przetwórczo-Handlowe „Centrala Rybna” w upadłości

Płock

904

65

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego „Sławięcice”

Kędzierzyn-Koźle

65

66

Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa „Transbud”

Włocławek

358

67

Przedsiębiorstwo Usług Remontowo-Konserwacyjnych „Mechpol” Sp. z o.o.

Legnica

53

68

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAAL Sp. z o.o.

Kraków

68

69

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMS-ZUP Sp. z o.o.

Nysa

23

70

Regionalne Centrum Onkologii Szpital im. Łukaszczyka

Bydgoszcz

4035

 

1

2

3

4

71

Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne

Kędzierzyn-Koźle

74

72

Roztoczańska Fabryka Mebli

Bondyrz

484

73

Ryszard Sztorc

Koszalin

11

74

SOLMARK Sołeckie Zakłady Obuwia

Solec Kujawski

182

75

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Obsługi Ciepłownictwa S.P.O.C.

Elbląg

70

76

Spółdzielnia Kółek Rolniczych

Frysztak

29

77

Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska

Limanowa

2952

78

Spółdzielnia Pracy „Renoma”

Elbląg

354

79

Spółdzielnia Pracy Przetwórstwa Mięsnego w Dębicy

Dębica

23

80

Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego „Sztuka Kujawska”

Włocławek

40

81

Spółdzielnia Przetwórstwa Owocowego „Owoc” Wytwórnia Win

Lwówek Śląski

102

82

Śląska Akademia Medyczna

Katowice

41

83

Tech-Bud Sp. z o.o.

Kołobrzeg

32

84

TECHMA BYDGOSZCZ S.A.

Bydgoszcz

51

85

TMG TEXTIL MARKETING GMBH Sp. z o.o.

Wrocław

45

86

„Tradex” J.B. Sp. z o.o.

Mikołajki Pomorskie

40

87

Truck Service S.A. PEKAES Group

Słubice

39

88

Urszula Habet

Trzcianka

68

89

Ustugowo-Wytwórcza Spółdzielnia Pracy

Lubań

114

90

„Van Door Polska” Sp. z o.o.

Wrocław

1054

91

Werner Schwenda

Bolków

37

92

Zakład Komunikacji Autobusowej Sp. z o.o.

Elbląg

44

93

Zakład Odlewniczy PRO-CAST Sp. z o.o. w upadłości

Świdnica

171

94

Zakład Produkcji Metalowej w Kolbuszowej w upadłości

Kolbuszowa

38

95

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Związku Niewidomych Sp. z o.o.

Legnica

50

96

Zakład Przemysłowy „KOLNIL” Sp. z o.o. w upadłości

Kolbuszowa

493

97

Zakład Przemysłu Lniarskiego „SILENA” w upadłości

Świebodzice

1035

98

Zakład Zespołów Samochodowych Sp. z o.o. w upadłości

Lipsko

150

 

1

2

3

4

99

Zakłady Mięsne w upadłości

Kutno

88

100

Zakłady Młynarskie PZZ Kutno S.A. w upadłości

Kutno

276

101

Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „FEMINA” S.A. w upadłości

Łódź

217

102

Zakłady Przemysłu Dziewiarskiego „Mira”

Zgorzelec

69

103

Zakłady Przemysłu Odzieżowego „KOMES”

Słubice

33

104

Zakłady Przemysłu Wełnianego „AGROPOL”

Wałbrzych

2089

105

Zakłady Przemysłu Wełnianego „WARTEX” w likwidacji

Myszków

4853

106

Zakłady Przemysłu Wełnianego im. N. Barlickiego „NORBELANA” w upadłości

Łódź

587

107

Zawierciańskie Zakłady Napraw Samochodowych w likwidacji

Zawiercie

420

108

ZREMB Kujawskie Zakłady Mechanizacji Budownictwa

Solec Kujawski

373

II. Osoby, którym umorzono zaległości podatkowe z uwagi na ważny interes strony

1

Adam Kozak

Jasło

369

2

Adam Maruszczak

Oleśnica

12

3

Adam Morajda

Rzeszów

13

4

AK-BUD Sp. z o.o.

Toruń

122

5

Aleksandra Kubicka

Kielce

38

6

Alicja Matuszczyk

Daleszyce

30

7

Alicja Piasta

Bydgoszcz

60

8

Andrzej Kmieciński

Płońsk

51

9

Andrzej Kosno

Myszków

27

10

Andrzej Rafalski

Gadka

11

11

Andrzej Soczewiński

Warszawa

85

12

Andrzej Stańczyk

Tarnów

17

13

Anna Fryś

Rzyki

15

14

Anna Pękala

Libiąż

24

15

Barbara i Henryk Kopeć

Starachowice

56

16

Barbara i Ireneusz Zalewscy

Gostynin

20

17

Barbara Pajek

Siemianowice Śląskie

52

18

Belt Line Poland Sp. z o.o.

Toruń

104

 

1

2

3

4

19

Benigna Salamon

Turowo

20

20

Bogdan Cieślak

Swarzędz

47

21

Bożena i Marcin Rządkowscy

Gostynin

35

22

BTC BOKSERSKA TECHNICAL CENTRER Sp. z o.o.

Warszawa

94

23

Centrum Techniki Górniczej Sp. z o.o. w likwidacji

Siemianowice Śląskie

103

24

CHIKOHO Sp. z o.o.

Warszawa

149

25

Ciechanowska Fabryka Obrabiarek w upadłości

Ciechanów

177

26

CTC CRACOW TECHNICAL CENTER Sp. z o.o.

Warszawa

57

27

Czesław Chmielewski

Kielce

27

28

Danuta Chamerska

Koprzywnica

15

29

Danuta Owczarek

Czermin

14

30

Dariusz Krajewski

Kielce

31

31

Edyta Wacławek

Skierniewice

12

32

Erwin Szydłowski

Bydgoszcz

14

33

Eugenia Lawer

Krzyż

69

34

Eugeniusz Sieniada

Mikołów

11

35

Ewa Banasiak

Sokołowo

25

36

Ewa Polakowska

Olszewo Borki

14

37

Fabryka Urządzeń Mechanicznych i Sprężyn Fumis-Bumar Sp. z o.o.

Wadowice

62

38

Gabriela Krasnodębska

Szaniawy-Matysy

14

39

Grzegorz Krygier

Radziejów

14

40

Halina Pera

Kórnik

16

41

Henryk Jurszo

Trzebiatów

15

42

Irena Brylowska

Kiełpino

14

43

Jacek Zakrzewski

Szczecin

20

44

Jan Bartkowski

Kielce

15

45

Jan Foreiter

Tarnowskie Góry

12

46

Janusz Jedliński

Karczew

17

47

Janusz Przeczewski

Rypin

51

48

Janusz Sołtys

Brzeziny

20

 

1

2

3

4

49

Jerzy Kita

Chrusty

15

50

Jolanta Gójska

Warszawa

26

51

Józef Krzyżanowski

Żnin

13

52

Józef Nikitin

Barczewo

19

53

Józef Zientara

Nowa Wieś

17

54

Julian Perkowski

Mroczki

22

55

Justyna Dryndos

Kielce

16

56

Kamil Marciniak

Piła

11

57

Katarzyna Bogusiewicz

Bydgoszcz

24

58

Klub Sportowy Górnik w likwidacji

Siemianowice Śląskie

109

59

Konrad Matyszkiewicz

Milanówek

32

60

Krzysztof Sapiński

Gdańsk

26

61

Krzysztof Znojek

Tumlin Węgle

100

62

Lech Woźniakowski

Człuchów

12

63

Lena Jabłońska

Piła

12

64

Leszek Banasiak

Sokołowo

21

65

Leszek Bylinko

Bielsko-Biała

25

66

Lidia Piotrowska

Stawnica

16

67

Małgorzata Szymańska

Pyzdry

210

68

Marek Bernat

Lądek Zdrój

31

69

Marek Kiełkowicz

Sosnowiec

14

70

Marek Kozłowski

Kruszwica

20

71

Marek Orzechowski

Bielsko-Biała

11

72

Marek Tarnowski

Warszawa

12

73

Marian Mucha

Jaworzno

75

74

Mariusz Szczepaniak

Orkowo

39

75

Mariusz Ochryniak

Piła

14

76

Marzena Kaczyńska

Knurów

17

77

Marzena Ostrowska

Koszalin

14

78

Miejski Zakład Komunalny

Maków Podhalański

72

 

1

2

3

4

79

Miłosz Kapuściński

Byczyna

22

80

Mirosław Boniecki

Wielbark

15

81

Mirosław Tokarski

Gostynin

44

82

Mirosława Gruca

Starachowice

12

83

Monika Angerman

Zabierzów

16

84

Pack International Sp. z o.o.

Toruń

210

85

Pinut Sp. z o.o.

Toruń

109

86

Piotr Rożek

Warlubie

19

87

Piotr Siuta

Gdynia

24

88

Polska Akademia Nauk – Biblioteka Kórnicka

Kórnik

30

89

Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe „Impol" Sp. z o.o.

Łęczna

45

90

Przedsiębiorstwo Nasienne „CENTRALA NASIENNA" w upadłości

Ciechanów

38

91

Przedsiębiorstwo Ustugowo-Handlowe „Multimat" Sp. z o.o.

Kielce

89

92

Robert Grabowski

Grodzisk Mazowiecki

28

93

Ryszard Odoliński

Warszawa

20

94

Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa „Kwitnąca"

Warszawa

24

95

Spółdzielnia Pracy „DRZEWIARZ"

Końskie

51

96

Stanisław Olszyński

Ziębice

14

97

Stanisław Trzpis

Staszów

27

98

Stefania Jakubowska

Poznań

11

99

Stowarzyszenie Kupców i Rzemieślników „Racławicka"

Warszawa

39

100

Sylwester Żurek

Ciecierówka

11

101

Tadeusz Przybyło

Rzeszów

31

102

TFA POLANO Sp. z o.o.

Częstochowa

445

103

Tomasz Klimiuk

Borkowice

14

104

Tomasz Pieloszczyk

Karwica

12

105

Tomasz Wójcik

Wełecz

26

106

Urszula Byczek

Bytom

32

107

Urszula Graś-Odolińska

Warszawa

20

108

Wiera Silna

Szczecin

56

 

1

2

3

4

109

Wiesław Fior

Dzierżoniów

78

110

Wiesława Stodulska

Wąchock

11

111

Wioletta Kramek

Zagłoba

24

112

Władysława Godlewska

Nowa Sól

15

113

Wojciech Chodak

Milanówek

42

114

Wojciech Kardas

Kraków

20

115

Wojciech Lenartowicz

Ząbkowice Śląskie

24

116

Wojciech Napora

Włocławek

15

117

Zakład Remontowo-Budowlany Energetyki „Łaziska Górne" w likwidacji

Łaziska Górne

51

118

Zakłady Metalurgiczne „ZAMTAL"

Końskie

1726

119

Zakłady Żywienia Zbiorowoego w likwidacji

Gorlice

31

120

Zbigniew Kalinowski

Siemianowice Śląskie

11

121

Zbigniew Lewandowski

Brzoza

20

122

Zbigniew Michalski

Toruń

169

123

Zenon Małkowski

Kozłów

17

124

Zenon Ratajczak

Września

29

125

Zofia Nasiadko

Warszawa

17

III. Osoby, którym umorzono zaległości podatkowe ze względu na interes publiczny i ważny interes strony

1

105 Szpital Wojskowy z Przychodnią – Samodzielny Publiczny ZOZ

Żary

25

2

Aeroklub Mielecki

Mielec

125

3

Andrzej Grabowski

Wrocław

16

4

Andrzej Guzowski

Koszalin

12

5

Anna Żurawik

Węgorzyno

14

6

APP PROVISION Sp. z o.o.

Warszawa

79

7

Biblijne Seminarium Teologiczne

Wrocław

28

8

Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. z o.o.

Bytom

625

9

Caritas Diecezji Opolskiej

Opole

46

10

ESPEBEPE COMPLEX-BUD Sp. z o.o.

Szczecin

52

11

Fabryka Urządzeń Górnictwa Odkrywkowego FUGO S.A.

Konin

673

 

1

2

3

4

12

Firma Handlowa SAOL Sp. z o.o.

Chrzanów

1060

13

Górbet Sp. z o.o.

Trzebinia

44

14

Grzegorz Wiercioch

Słupsk

758

15

H. CEGIELSKI – LOGOCENTRUM Sp. z o.o.

Poznań

231

16

H. CEGIELSKI – POZNAŃ S.A.

Poznań

2143

17

„HACH" Sp. z o.o.

Poznań

24

18

Henryk Pilipiec

Drawsko Pomorskie

17

19

Huta Lucchini Warszawa Sp. z o.o.

Warszawa

7174

20

Huta Pokój S.A.

Ruda Śląska

497

21

Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Żywiec

69

22

Intertegro Sp. z o.o.

Kraków

40

23

Ireneusz Pawłowski

Toruń

30

24

Jan i Bożena Rudniccy

Wrocław

28

25

Jan Pawełek

Wierzchosławice

21

26

JANTAR Sp. z o.o.

Złotów

40

27

Jerzy Bartkowski

Katowice

869

28

Jerzy Marian Miska

Prądnik Korzkiewski

22

29

„JGF: Trans-trak" Sp. z o.o.

Międzyrzec

39

30

Klub Piłki Siatkowej STAL MIELEC

Mielec

145

31

Kopalnia Siarki „Machów"

Tarnobrzeg

3871

32

Krystyna Wawrzkiewicz

Łobez

18

33

Krzysztof Żukowski

Zielona Góra

23

34

Krzysztof Żytczak

Wałcz

66

35

Lech Filipowicz

Gdynia

17

36

Łódzkie Zakłady Przemysłu Spirytusowego „POLMOS"

Łódź

208

37

Maciej Malinowski

Szczecin

11

38

Pack International Sp. z o.o.

Toruń

407

39

POLAND TELEKOM OPERATORS Sp. z o.o.

Warszawa

71

40

PPHU „MECHANIKA" Sp. z o.o. w upadłości

Grudziądz

47

41

„PROTON" Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

72

 

1

2

3

4

42

Przedsiębiorstwo Budownictwa Rolniczego

Lesko

49

43

Przedsiębiorstwo Produkcji Elementów Budowlanych „Fabet" w likwidacji

Będzin

401

44

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „NESPO" Sp. z o.o.

Milanów

60

45

Przedsiębiorstwo Przemysłu Zbożowego „PZZ" w likwidacji

Lubycza Królewska

19 791

46

Przedsiębiorstwo Transportowe MARTRANS

Warszawa

73

47

Radomskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A. w upadłości

Radom

149

48

Roman Wałamaniuk

Augustów

97

49

Ryszard Król

Wałbrzych

2962

50

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w likwidacji

Przemyśl

41

51

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Sierpc

37

52

„SCHWARTE" Sp. z o.o.

Koszalin

145

53

Spółdzielnia Kółek Rolniczych

Lipka

31

54

Spółdzielnia Pracy Przemysłu Owocowo-Warzywnego „OWIN"

Kielce

2750

55

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.

Katowice

27 474

56

Stanisław Malec

Węgorzyno

12

57

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Budowlane „PRZEMBUD" Sp. z o.o.

Szczecin

108

58

Tadeusz Pilipiec

Drawsko Pomorskie

16

59

TELEPAGE S.A.

Warszawa

109

60

Teresa Żytczak

Wałcz

34

61

„TERMET" Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

30

62

Tomasz Komorowski

Józefów

30

63

Tomasz Słowikowski

Otwock

24

64

Transportowa Spółdzielnia Pracy „Autobaza" w likwidacji

Chorzów

275

65

Zakłady Lniarskie „ALLEN CONT" Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

374

66

Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w upadłości

Łasin

52

67

Zakłady Urządzeń Chemicznych „METALCHEM"

Rudki

2928

68

Zespół Opieki Zdrowotnej

Busko Zdrój

61

 

1) W przypadku osób prawnych w kwocie przekraczającej 20 tys. zł i w przypadku osób fizycznych w kwocie przekraczającej 10 tys. zł.

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Agnieszka Kucharska

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »