| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 4/OP/2013
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 30 kwietnia 2013 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za długoletnią ofiarną służbę i działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

SREBRNĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

ALTMAJER

Arkadiusz

s.

Tadeusza

2.

BAJAK

Robert

s.

Jana

3.

BAŁAZIŃSKI

Jacek

s.

Józefa

4.

BAŁAZY

Mariusz

s.

Ryszarda

5.

BARAN

Marek

s.

Jana

6.

BARYŁA

Elżbieta

c.

Adolfa

7.

BAWOŁ

Zygmunt

s.

Herberta

8.

BIENIEK

Albert

s.

Wiktora

9.

BŁAUCIAK

Andrzej

s.

Józefa

10.

BŁAŻEJCZYK

Paweł

s.

Mariana

11.

BOGUSZYŃSKI

Artur

s.

Andrzeja

12.

BOREK

Marek

s.

Zbigniewa

13.

BORKOWSKI

Marek

s.

Przemysława

14.

BOROŃ

Jerzy

s.

Edwarda

15.

BOROWY

Witold

s.

Jana

16.

BUJAŁA

Dariusz

s.

Czesława

17.

BURZYŃSKI

Mieczysław

s.

Mariana

18.

CAŁKOWSKI

Zenon

s.

Wincentego

19.

CEBULAK

Krzysztof

s.

Mieczysława

20.

CELIŃSKI

Andrzej

s.

Modesta

21.

CHABIER

Robert

s.

Włodzimierza

22.

CHEDA

Paweł

s.

Henryka

23.

CHIMOWICZ

Leszek

s.

Kazimierza

 

24.

CHODUKIEWICZ

Jan

s.

Edwarda

25.

CHOJNOWSKI

Jarosław

s.

Władysława

26.

CHWALCZUK

Marek

s.

Józefa

27.

CHYLEWSKI

Jerzy

s.

Wacława

28.

CHYLIŃSKI

Krzysztof

s.

Henryka

29.

CIELOCH

Jacek

s.

Tadeusza

30.

CIEŚLA

Grzegorz

s.

Bolesława

31.

CIEŚLAK

Marek

s.

Jana

32.

CIEŚLICKI

Mirosław

s.

Bogusława

33.

CIEŚLIŃSKI

Jacek

s.

Jerzego

34.

CYBA

Artur

s.

Ryszarda

35.

CYRSON

Mirosław

s.

Huberta

36.

CZAJKOWSKA

Małgorzata

c.

Wiesława

37.

CZARNACKI

Janusz

s.

Adama

38.

CZERWIŃSKA

Teresa

c.

Zygmunta

39.

CZOP

Dariusz

s.

Stanisława

40.

CZYSZEJUK

Mirosław

s.

Pawła

41.

DALIDOWICZ

Jan

s.

Antoniego

42.

DĄBROWSKI

Stanisław

s.

Stanisława

43.

DEJNEKO

Waldemar

s.

Zbigniewa

44.

DĘBICKI

Andrzej

s.

Kazimierza

45.

DĘBIŃSKI

Tomasz

s.

Piotra

46.

DOBRAKOWSKI

Maciej

s.

Mirosława

47.

DOBRZAŃSKI

Krzysztof

s.

Tadeusza

48.

DRĄŻKIEWICZ

Andrzej

s.

Bogusława

49.

DREWECKI

Artur

s.

Andrzeja

50.

DZIWISZEK

Dariusz

s.

Krzysztofa

51.

DŻUGAN

Krzysztof

s.

Mieczysława

52.

ECHAUST

Ireneusz

s.

Mariana

53.

EJSMONT

Wojciech

s.

Edwarda

54.

ELIS

Marek

s.

Ryszarda

55.

FIJOŁEK

Radosław

s.

Henryka

56.

FILIPEK

Piotr

s.

Józefa

57.

GAJDA

Grzegorz

s.

Jana

58.

GANCARCZYK

Mirosław

s.

Henryka

59.

GARBARCZYK

Jerzy

s.

Stefana

60.

GAWEŁ

Jan

s.

Jerzego

61.

GAWLAK

Piotr

s.

Kazimierza

62.

GEPPERT

Waldemar

s.

Jana

63.

GĘBKA

Paweł

s.

Mieczysława

64.

GIEDROJĆ

Krzysztof

s.

Józefa

65.

GIŻYCKI

Tomasz

s.

Romualda

66.

GŁADYS

Jan

s.

Kazimierza

67.

GŁODOWSKI

Piotr

s.

Zygmunta

68.

GŁOWACKI

Andrzej

s.

Józefa

69.

GŁOWACKI

Leszek

s.

Stanisława

 

70.

GOGÓŁ

Marek

s.

Władysława

71.

GOLJASZ

Marek

s.

Józefa

72.

GONCIARZ

Adam

s.

Władysława

73.

GORZKOWICZ

Andrzej

s.

Jana

74.

GORZYCKI

Maciej

s.

Bogdana

75.

GOSPODARCZYK

Marcin

s.

Stanisława

76.

GRABOWSKI

Piotr

s.

Stanisława

77.

GRUCHOT

Mirosław

s.

Stanisława

78.

GRUSZKOWSKI

Marek

s.

Jana

79.

GRYGOWICZ

Dariusz

s.

Zbigniewa

80.

GUTMAŃSKI

Mieczysław

s.

Jana

81.

GWAREK

Zbigniew

s.

Adama

82.

HOPE

Tomasz

s.

Andrzeja

83.

IWON

Andrzej

s.

Jana

84.

JACHIMEK

Jacek

s.

Józefa

85.

JAKÓBCZYK

Bogusław

s.

Władysława

86.

JAKUBIK

Jarosław

s.

Tadeusza

87.

JANECKI

Tomasz

s.

Kazimierza

88.

JANIK

Rafał

s.

Leopolda

89.

JANKOWIECKI

Piotr

s.

Eugeniusza

90.

JANOWSKI

Stanisław

s.

Stefana

91.

JARGIEŁO

Jan

s.

Franciszka

92.

JAROSIŃSKI

Adam

s.

Jana

93.

JAROSZ

Wacław

s.

Kazimierza

94.

JAROSZEK

Tomasz

s.

Mariana

95.

JASIŃSKI

Jarosław

s.

Władysława

96.

JÓZWIK

Jarosław

s.

Aleksandra

97.

JURUĆ

Adrian

s.

Zenona

98.

JUSZCZAK

Janusz

s.

Stanisława

99.

JUSZCZAK

Krzysztof

s.

Józefa

100.

JUSZKIEWICZ

Jacek

s.

Franciszka

101.

KACZMAREK

Dariusz

s.

Henryka

102.

KADYLAK

Dariusz

s.

Grzegorza

103.

KAMIENIECKI

Michał

s.

Andrzeja

104.

KAMIŃSKI

Marek

s.

Tadeusza

105.

KAMIŃSKI

Sławomir

s.

Henryka

106.

KARMAŃSKI

Eugeniusz

s.

Franciszka

107.

KARSKI

Jarosław

s.

Józefa

108.

KARWAT

Grzegorz

s.

Romualda

109.

KASPRZAK

Marcin

s.

Michała

110.

KĘPIŃSKI

Roman

s.

Bronisława

111.

KIELOCH

Jan

s.

Franciszka

112.

KITA

Tomasz

s.

Ryszarda

113.

KLECHA

Janusz

s.

Andrzeja

114.

KLIMAJ

Mariusz

s.

Stanisława

115.

KLIMCZAK

Dariusz

s.

Tadeusza

 

116.

KNAPIK

Maciej

s.

Stanisława

117.

KNAPIK

Paweł

s.

Józefa

118.

KOCON

Robert

s.

Edmunda

119.

KOKOSZKA

Krzysztof

s.

Stanisława

120.

KOKOT-GÓRA

Szymon

s.

Ryszarda

121.

KOKSANOWICZ

Leszek

s.

Zbigniewa

122.

KOPACZEWSKI

Mariusz

s.

Bolesława

123.

KORCZ

Norbert

s.

Henryka

124.

KORZENIEWSKI

Jarosław

s.

Ryszarda

125.

KOSIOR

Marian

s.

Jana

126.

KOSIOROWSKI

Janusz

s.

Mieczysława

127.

KOŚCIOW

Tomasz

s.

Jarosława

128.

KOŚCISTY

Sebastian

s.

Kazimierza

129.

KOTULSKI

Dariusz

s.

Zygmunta

130.

KOWALIK

Stanisław

s.

Tadeusza

131.

KOWALIK

Wojciech

s.

Tadeusza

132.

KOWALSKA

Krystyna

c.

Kazimierza

133.

KOWALSKI

Grzegorz

s.

Jerzego

134.

KOZŁOWSKI

Piotr

s.

Franciszka

135.

KOŹMIŃSKA

Katarzyna

c.

Krzysztofa

136.

KRASKA

Grzegorz

s.

Władysława

137.

KRASZEWSKI

Sławomir

s.

Kazimierza

138.

KRAŚNIEWSKA

Ewa

c.

Kazimierza

139.

KRAWCZENKO

Krzysztof

s.

Jana

140.

KRYSZTOFIAK

Grzegorz

s.

Władysława

141.

KRZAKOWSKI

Tadeusz

s.

Czesława

142.

KRZEMIŃSKI

Aleksander

s.

Henryka

143.

KRZEMIŃSKI

Piotr

s.

Jana

144.

KRZYŚKÓW

Adam

s.

Michała

145.

KRZYWIEC

Roman

s.

Kazimierza

146.

KUDERCZAK

Jarosław

s.

Walentego

147.

KUFTA

Andrzej

s.

Stanisława

148.

KULON

Krzysztof

s.

Stanisława

149.

KUŁAGA

Krzysztof

s.

Mariana

150.

KURZEJA

Janusz

s.

Jana

151.

KUSIK

Ryszard

s.

Mariana

152.

KUSYK

Krzysztof

s.

Adama

153.

KWIATKOWSKI

Andrzej

s.

Kazimierza

154.

KWIATKOWSKI

Mirosław

s.

Jana

155.

LACH

Piotr

s.

Stanisława

156.

LANGE

Tadeusz

s.

Romana

157.

LANGNER

Adam

s.

Bernarda

158.

LATO

Marian

s.

Józefa

159.

LATOSZEK

Wiesław

s.

Zbigniewa

160.

LATUSEK

Mirosław

s.

Aleksandra

161.

LIKUS

Tadeusz

s.

Mieczysława

 

162.

LISIECKI

Andrzej

s.

Mieczysława

163.

LISIECKI

Jarosław

s.

Stanisława

164.

LUBAWSKI

Wojciech

s.

Kazimierza

165.

ŁABĘDZKI

Józef

s.

Józefa

166.

ŁAKOTA

Stanisław

s.

Kazimierza

167.

ŁATA

Wojciech

s.

Leszka

168.

ŁAWRECKI

Marek

s.

Stanisława

169.

ŁUKASZEWICZ

Dariusz

s.

Kazimierza

170.

ŁYSYGANICZ

Bartosz

s.

Franciszka

171.

ŁYSZKOWICZ

Zbigniew

s.

Jerzego

172.

MACIĄG

Dariusz

s.

Mariana

173.

MACIEJCZYK

Henryk

s.

Stanisława

174.

MADEJEK

Łucja

c.

Jana

175.

MAJCHRZAK

Bogusław

s.

Stanisława

176.

MAJKA

Sławomir

s.

Wojciecha

177.

MAJKOWSKI

Janusz

s.

Jana

178.

MAKÓWKA

Stanisław

s.

Adama

179.

MALEC

Robert

s.

Edwarda

180.

MALINOWSKI

Daniel

s.

Ryszarda

181.

MALINOWSKI

Paweł

s.

Jana

182.

MARCINIAK

Andrzej

s.

Franciszka

183.

MARKIEWICZ

Jacek

s.

Zbigniewa

184.

MATYASIK

Paweł

s.

Leszka

185.

MAZIARKA

Jacek

s.

Zbigniewa

186.

MAZIARKA

Ryszard

s.

Franciszka

187.

MENCEL

Paweł

s.

Leopolda

188.

MICHALAK

Artur

s.

Zbigniewa

189.

MICHALAK

Zbigniew

s.

Kazimierza

190.

MICHNIEWICZ

Adam

s.

Antoniego

191.

MIKOŁAJCZYK

Marek

s.

Mariana

192.

MIKOŁAJSKI

Jacek

s.

Tadeusza

193.

MIKRUT

Zenon

s.

Mariana

194.

MISZKIEWICZ

Robert

s.

Piotra

195.

MIZGAŁA

Stanisław

s.

Stefana

196.

MOCZULSKI

Sławomir

s.

Stanisława

197.

MOSKAL

Krzysztof

s.

Tadeusza

198.

MOTYL

Grzegorz

s.

Anatola

199.

MROWIŃSKI

Rafał

s.

Stanisława

200.

NAMYSŁOWSKI

Marek

s.

Jerzego

201.

NEJMAN

Mirosław

s.

Jana

202.

NIEMCZYK

Adam

s.

Tadeusza

203.

NIKLEWICZ

Adam

s.

Wiesława

204.

NOWORYCKI

Jacek

s.

Gabriela

205.

OCHMANN

Alfred

s.

Pawła

206.

OGIEJKO

Mirosław

s.

Jana

207.

OGRODOWSKI

Arkadiusz

s.

Adama

 

208.

OKRÓJ

Anna

c.

Tadeusza

209.

OLBRYŚ

Cezary

s.

Romualda

210.

OLEJARZ

Roman

s.

Józefa

211.

OLEJNICZAK

Piotr

s.

Stanisława

212.

OLIWA

Wojciech

s.

Ryszarda

213.

OLSZEWIK

Andrzej

s.

Stanisława

214.

OPRZAŁA

Mariusz

s.

Jana

215.

ORLIKOWSKI

Grzegorz

s.

Stanisława

216.

OSUCH

Andrzej

s.

Stanisława

217.

OWSIANIK

Paweł

s.

Stanisława

218.

PACHĘ

Adam

s.

Gintera

219.

PACUŁA

Tomasz

s.

Leszka

220.

PASZYLK

Witold

s.

Stefana

221.

PAWELEC

Krystyna

c.

Jana

222.

PAWLAK

Teofil

s.

Teofila

223.

PEŁKA

Brunon

s.

Kazimierza

224.

PIENIEK

Wanda

c.

Józefa

225.

PILARCZYK

Piotr

s.

Wojciecha

226.

PINDEL

Piotr

s.

Józefa

227.

PODGÓRSKI

Bogusław

s.

Mariana

228.

PODOBIŃSKI

Dariusz

s.

Władysława

229.

POHL

Michał

s.

Zygmunta

230.

PROCHORÓW

Wiesław

s.

Jana

231.

PRZEPIÓRKA

Sylwester

s.

Jana

232.

PRZYDALSKI

Piotr

s.

Ryszarda

233.

PUCZYŁOWSKI

Tomasz

s.

Czesława

234.

PYZIK

Andrzej

s.

Tadeusza

235.

RAPCZYŃSKI

Stanisław

s.

Romualda

236.

RICHERT

Tomasz

s.

Mirosława

237.

ROMANEK

Krzysztof

s.

Lucjana

238.

ROSZYK

Rafał

s.

Stanisława

239.

RUDAŚ

Marek

s.

Tadeusza

240.

RUPRECHT

Paweł

s.

Ireneusza

241.

RUTKA

Janusz

s.

Jana

242.

RUTKOWSKI

Grzegorz

s.

Mariana

243.

RYBAK

Robert

s.

Czesława

244.

RYBI

Krzysztof

s.

Józefa

245.

RYNKAR

Mirosław

s.

Eugeniusza

246.

RZESIEWSKI

Marcin

s.

Józefa

247.

RZESZOTEK

Kazimierz

s.

Mieczysława

248.

RZEŹNIK

Marek

s.

Henryka

249.

SALAMON

Andrzej

s.

Józefa

250.

SANKOWSKI

Adam

s.

Mirosława

251.

SEMIK

Ryszard

s.

Jana

252.

SERAFIN

Adam

 

Bogdana

253.

SIKORSKI

Robert

 

Jerzego

 

254.

SKIBA

Ryszard

s.

Stanisława

255.

SKRZYPKOWSKA

Anna

c.

Kazimierza

256.

SMUNIEWSKI

Leszek

s.

Tadeusza

257.

SOKÓŁ

Piotr

s.

Zbigniewa

258.

SOWA

Krzysztof

s.

Jana

259.

SPITZKA

Bogdan

s.

Zenona

260.

STADNIK

Krzysztof

s.

Bronisława

261.

STAMBUŁA

Janusz

s.

Jerzego

262.

STASIAK

Dariusz

s.

Antoniego

263.

STELMACH

Mieczysław

s.

Romana

264.

STELWACH

Leszek

s.

Antoniego

265.

STRĄK

Marcin

s.

Antoniego

266.

STROJNY

Piotr

s.

Tadeusza

267.

SURMA

Dariusz

s.

Jerzego

268.

SYNOWIEC

Artur

s.

Bogusława

269.

SZAFRAŃSKI

Sławomir

s.

Wiesława

270.

SZARAWARSKI

Andrzej

s.

Edwarda

271.

SZCZEPURA

Tadeusz

s.

Witolda

272.

SZCZĘSNY

Tomasz

s.

Józefa

273.

SZELA

Piotr

s.

Tadeusza

274.

SZELIGOWSKI

Jacek

s.

Henryka

275.

SZEREMETA

Andrzej

s.

Eugeniusza

276.

SZKLAREK

Mirosław

s.

Romana

277.

SZPERLAK

Mariusz

s.

Józefa

278.

SZPYRKA

Ireneusz

s.

Adolfa

279.

SZWAMBER

Piotr

s.

Zenona

280.

SZYDŁOWSKI

Adam

s.

Stanisława

281.

SZYMANIAK

Dariusz

s.

Bolesława

282.

SZYMAŃSKI

Jacek

s.

Antoniego

283.

SZYMAŃSKI

Leszek

s.

Wiesława

284.

ŚMIETANA

Piotr

s.

Alfreda

285.

ŚWIDERSKI

Ryszard

s.

Józefa

286.

ŚWIERCZ

Piotr

s.

Edwarda

287.

ŚWIERCZEK

Wojciech

s.

Jana

288.

TAFLIŃSKI

Adam

s.

Zbigniewa

289.

TARCZYŃSKI

Robert

s.

Bogusława

290.

TELEGA

Leszek

s.

Stanisława

291.

TOMANEK

Krzysztof

s.

Mieczysława

292.

TOWAREK

Jolanta

c.

Eugeniusza

293.

TRAJNOWSKI

Mariusz

s.

Ryszarda

294.

TROCHA

Zygfryd

s.

Józefa

295.

TROJANOWSKI

Artur

s.

Stanisława

296.

TYWANEK

Paweł

s.

Janusza

297.

UCHEREK

Jarosław

s.

Jana

298.

UHORNICKI

Mariusz

s.

Mieczysława

299.

WALCZAK

Jarosław

s.

Jerzego

 

300.

WALICKI

Mirosław

s.

Włodzimierza

301.

WALICZEK

Norbert

s.

Józefa

302.

WARCHOŁ

Józef

s.

Mariana

303.

WARMUZIŃSKI

Dariusz

s.

Kazimierza

304.

WAWRZYNKIEWICZ

Piotr

s.

Tadeusza

305.

WĄSIK

Sylwester

s.

Rudolfa

306.

WIELGOSZ

Mariusz

s.

Józefa

307.

WIERCIOCH

Janusz

s.

Stanisława

308.

WIERZBICKI

Dariusz

s.

Józefa

309.

WILGA

Jarosław

s.

Mariana

310.

WISZNIEWSKI

Bogusław

s.

Bogusława

311.

WIŚNIEWSKI

Paweł

s.

Wiesława

312.

WITBRODT

Leszek

s.

Józefa

313.

WNUKIEWICZ

Robert

s.

Kazimierza

314.

WOCHNA

Cezary

s.

Zdzisława

315.

WÓJTOWICZ

Andrzej

s.

Stefana

316.

WRONA

Marek

s.

Antoniego

317.

WYSMUŁEK

Adam

s.

Kazimierza

318.

WZOREK

Jan

s.

Franciszka

319.

ZAJĄC

Sławomir

s.

Mariana

320.

ZARZYCKI

Jarosław

s.

Janusza

321.

ZDROJKOWSKI

Krzysztof

s.

Władysława

322.

ZDUN

Marek

s.

Tadeusza

323.

ZIELIŃSKI

Leszek

s.

Józefa

324.

ZUBEL

Ryszard

s.

Romana

325.

ZUBKOWICZ

Andrzej

s.

Tadeusza

326.

ZYZEK

Krzysztof

s.

Adama

327.

ŻELAZOWSKI

Waldemar

s.

Jana

 

Minister Spraw Wewnętrznych: Bartłomiej Sienkiewicz

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Rafał Jankowski

Przedsiębiorca, Partner Zarządzający Cafe Finance

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »