| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 6/OP/2013
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 3 czerwca 2013 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za długoletnią ofiarną służbę i działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

BŁAZ

Zygmunt

s.

Stanisława

2.

CABEL

Lech

s.

Bolesława

3.

DAROSZEWSKI

Przemysław

s.

Marka

4.

FRYDRYCH

Jan

s.

Mieczysława

5.

GABZDYL

Marek

s.

Zbigniewa

6.

GOŁAWSKI

Mieczysław

s.

Kazimierza

7.

HRYNIEWICZ

Jerzy

s.

Franciszka

8.

JANECKI

Marian

s.

Bernarda

9.

KULIGA

Bogdan

s.

Kazimierza

10.

KUŚNIERCZYK

Adolf

s.

Stanisława

11.

MALINOWSKI

Dariusz

s.

Tadeusza

12.

MŁYNARSKI

Czesław

s.

Józefa

13.

OKSIŃSKI

Janusz

s.

Mariana

14.

OKUPIŃSKI

Marek

s.

Wacława

15.

OSTROWSKI

Antoni

s.

Bronisława

16.

OWCZAREK-JĘDROCHA

Beata

c.

Eryka

17.

PRYCZYNICZ

Piotr

s.

Aleksego

18.

ROGALEWSKI

Czesław

s.

Stanisława

19.

ROMANOWSKI

Bogdan

s.

Zygmunta

20.

SMAL

Kazimierz

s.

Stefana

21.

STOCZKIEWICZ

Marian

s.

Stanisława

22.

SZMYT

Leszek

s.

Władysława

23.

ŚLIWA

Bogusław

s.

Stanisława

24.

ŚWIERC

Jerzy

s.

Franciszka

25.

TAJDUŚ

Jan

s.

Antoniego

26.

WĘGRZYN

Ludwik

s.

Stanisława

27.

ZALESKI

Michał

s.

Stefana

 

SREBRNĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

28.

BORYS

Dariusz

s.

Józefa

29.

CYDEJKO

Aleksander

s.

Jana

30.

CZARNECKI

Jacek

s.

Jerzego

31.

DUDA

Stanisław

s.

Stanisława

32.

FERONA

Janusz

s.

Leona

33.

FRĄCKIEWICZ

Marian

s.

Edwarda

34.

GARBATOWSKI

Jan

s.

Edwarda

35.

GIERSZEWSKI

Zenon

s.

Henryka

36.

GRACZYK

Mirosław

s.

Kazimierza

37.

JANIK

Kazimierz

s.

Józefa

38.

JASZCZUR

Zbigniew

s.

Józefa

39.

KALLA

Ryszard

s.

Feliksa

40.

KIELER

Jerzy

s.

Tadeusza

41.

KLIM

Zbigniew

s.

Michała

42.

KOCIOK

Alojzy

s.

Stefana

43.

ks. KOWALCZYK

Zbigniew

s.

Jana

44.

KOWALIK

Andrzej

s.

Wacława

45.

KOWALSKI

Jerzy

s.

Władysława

46.

KRAWCZYK

Tadeusz

s.

Stanisława

47.

KRZYWORZEKA

Józef

s.

Stanisława

48.

KUCHARSKI

Henryk

s.

Stanisława

49.

KULIŃSKI

Wojciech

s.

Edmunda

50.

ŁYSZKOWICZ

Jerzy

s.

Antoniego

51.

MAJCHROWSKI

Jacek

s.

Tadeusza

52.

MATCZYŃSKI

Grzegorz

s.

Grzegorza

53.

MICHALSKA

Jadwiga

c.

Stanisława

54.

NAMYŚLAK

Witold

s.

Arkadiusza

55.

NIEMIRSKI

Marian

s.

Wiktora

56.

NOBIS

Zbigniew

s.

Jana

57.

NOWAK

Jarosław

s.

Józefa

58.

OLECH

Andrzej

s.

Andrzeja

59.

PIEC

Krzysztof

s.

Stanisława

60.

POKORA

Wojciech

s.

Czesława

61.

ROZENBAJGIER

Edward

s.

Tadeusza

62.

ROZPONDEK

Tadeusz

s.

Franciszka

63.

RZEPCZYŃSKI

Bogdan

s.

Zenona

64.

RZEPKA

Mieczysław

s.

Józefa

 

65.

SKONIECZNY

Sławomir

s.

Jana

66.

SŁOŻYŃSKI

Bogdan

s.

Maurycego

67.

ks. SOKÓŁ

Leszek

s.

Jana

68.

SPUDZIS

Jerzy

s.

Bolesława

69.

SZYMAŃSKI

Jerzy

s.

Henryka

70.

TARNOWSKI

Zbigniew

s.

Klausa

71.

TYSZKOWSKI

Stanisław

s.

Kazimierza

72.

WALASZCZYK

Paweł

s.

Stanisława

73.

WALCZAK

Zbigniew

s.

Zygmunta

74.

WARMIŃSKI

Piotr

s.

Antoniego

75.

WŁOCKI

Zbigniew

s.

Wacława

76.

ZIĘBA

Leszek

 

Emila

77.

ZIĘTALA

Sławomir

s.

Mirosława

78.

ZIÓŁKOWSKI

Wiesław

 

Eugeniusza

79.

ZŁOCIAK

Tomasz

 

Zdzisława

 

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

80.

ABRAM

Stefan

s.

Leona

81.

ADAMCZYK

Władysław

s.

Wincentego

82.

ADAMOWSKI

Stefan

s.

Franciszka

83.

BAŁŁO

Mirosław

s.

Eugeniusza

84.

BANACHOWICZ

Dariusz

s.

Mieczysława

85.

BARABASZ

Józef

s.

Stanisława

86.

BARAN

Alina

c.

Mariana

87.

BARANKIEWICZ

Sławomir

s.

Wojciecha

88.

BAZELA

Henryk

s.

Władysława

89.

BEDNARSKI

Jan

s.

Jana

90.

BELINA

Mirosław

s.

Władysława

91.

BERTASZ

Grzegorz

s.

Władysława

92.

BIAŁCZYK

Mariusz

s.

Kazimierza

93.

BŁASZCZYK

Elżbieta

c.

Feliksa

94.

BŁASZCZYK

Piotr

s.

Jerzego

95.

BOBER

Stanisław

s.

Władysława

96.

BOJKOWSKI

Ryszard

s.

Stanisława

97.

BOROWIK

Krzysztof

s.

Stefana

98.

BOŻUTA

Barbara

c.

Franciszka

99.

BUCZYŃSKI

Stanisław

s.

Henryka

100.

BURY

Henryk

s.

Karola

101.

BYRT

Andrzej

s.

Jana

102.

CHOMYCZ-ŚMIGIELSKA

Małgorzata

c.

Stanisława

103.

CHROBAK

Stanisław

s.

Aleksandra

104.

CHRZANOWSKI

Zdzisław

s.

Stefana

105.

CHRZANOWSKI

Jacek

s.

Konrada

 

106.

JE ks. bp CICHY

Stefan

s.

Wilhelma

107.

CIĘŻKOWSKI

Dariusz

s.

Jana

108.

CYCOŃ

Julian

s.

Andrzeja

109.

CYRONIUK

Jan

s.

Kazimierza

110.

CZAJA

Damian

s.

Gintera

111.

CZEPIEL

Stanisław

s.

Jana

112.

ks. CZERWIŃSKI

Stanisław

s.

Edmunda

113.

ĆWIĄKAŁA

Marek

s.

Edwarda

114.

DĄBROWSKI

Adam

s.

Piotra

115.

DEPTUŁA

Andrzej

s.

Konstantego

116.

DERDOWSKI

Karol

s.

Stefana

117.

DOMAGALSKI

Władysław

s.

Mieczysława

118.

DROZDEK

Piotr

s.

Jerzego

119.

DRZEWIECKI

Zbigniew

s.

Zygmunta

120.

FABISIAK

Włodzimierz

s.

Bronisława

121.

FAŁOWSKI

Tadeusz

s.

Wojciecha

122.

FERT

Krzysztof

s.

Józefa

123.

FREJOWSKI

Kazimierz

s.

Mieczysława

124.

FURMANEK

Stanisława

c.

Stanisława

125.

GAZDA

Ryszard

s.

Józefa

126.

GĄSIOROWSKI

Janusz

s.

Mieczysława

127.

GERLIC

Gerard

s.

Józefa

128.

GETKA

Jan

s.

Aleksandra

129.

GETKA

Kazimierz

s.

Aleksandra

130.

GĘBSKA

Ewa

c.

Eugeniusza

131.

GNIŁKA

Leszek

s.

Mieczysława

132.

GONTARZ

Czesław

s.

Antoniego

133.

GOŃ

Halina

c.

Stefana

134.

GRABARA

Andrzej

s.

Eugeniusza

135.

GRABOWSKI

Krzysztof

s.

Stanisława

136.

GROMALA

Antoni

s.

Jana

137.

GRONDYS

Grzegorz

s.

Jana

138.

GROSSEK

Grzegorz

s.

Ewalda

139.

GRUBKA

Piotr

s.

Józefa

140.

GRYC

Walenty

s.

Franciszka

141.

GRZEGORZEWSKI

Mirosław

s.

Stefana

142.

GRZYB

Artur

s.

Kurta

143.

GUZIK

Jerzy

s.

Franciszka

144.

HABRAJSKI

Stefan

s.

Bronisława

145.

HENRYSZEWSKI

Ryszard

s.

Edwarda

146.

HERZOG

Alicja

c.

Horsta

147.

INDRA

Ryszard

s.

Tadeusza

148.

INGLOT

Henryk

s.

Tadeusza

149.

IWANIEC

Dariusz

s.

Jana

150.

IWAŃSKA

Barbara

c.

Stefana

151.

JAKIEL

Stanisław

s.

Tadeusza

 

152.

JANKOWIAK

Henryk

s.

Ksawerego

153.

JASKÓŁKA

Waldemar

s.

Mieczysława

154.

JASTRZĘBSKI

Eugeniusz

s.

Jana

155.

JASTRZĘBSKI

Szczepan

s.

Jana

156.

JAZOWNIK

Lech

s.

Franciszka

157.

JÓZEFCZYK

Zbigniew

s.

Stanisława

158.

KACPRZAK

Andrzej

s.

Longina

159.

KACPURA

Stanisław

s.

Ryszarda

160.

KACZMAREK

Krzysztof

s.

Bogumiła

161.

KALISZ

Tomasz

s.

Romualda

162.

KANIA

Kazimierz

s.

Czesława

163.

KAŃTOCH

Antoni

s.

Antoniego

164.

KAPEK

Eugeniusz

s.

Leona

165.

KARNIA

Tomasz

s.

Zbigniewa

166.

KAROLEWSKI

Tadeusz

s.

Antoniego

167.

KASZUBOWSKI

Tadeusz

s.

Konrada

168.

KĘDZIERSKI

Rajmund

s.

Leona

169.

KĘDZIORSKI

Ireneusz

s.

Kazimierza

170.

KITLIŃSKI

Jacek

s.

Zdzisława

171.

KLIMUS

Zbigniew

s.

Antoniego

172.

KOCOT

Bronisław

s.

Stanisława

173.

KOCUR

Marcin

s.

Karola

174.

ks. KONIK

Stanisław

s.

Jana

175.

KORKOZOWICZ

Józef

s.

Tadeusza

176.

KORPALSKI

Ryszard

s.

Wacława

177.

KOSIELA

Jan

s.

Wincentego

178.

KOTOWSKI

Sławomir

s.

Kazimierza

179.

KOWNACKI

Stanisław

s.

Czesława

180.

KOZDROŃ

Józef

s.

Ludwika

181.

KOZIOŁ

Franciszek

s.

Franciszka

182.

KOZŁOWSKA

Helena

c.

Jana

183.

KOZŁOWSKI

Jan

s.

Józefa

184.

KRYSZCZUK

Krzysztof

s.

Stanisława

185.

KRZEMIŃSKI

Roman

s.

Zdzisława

186.

KUBAŁA

Adam

s.

Zdzisława

186.

KUBIT

Tadeusz

s.

Jana

187.

KUCHARSKI

Henryk

s.

Stanisława

188.

KUCIA

Piotr

s.

Józefa

189.

KUDELA

Jacek

s.

Pawła

190.

KUFTA

Stanisław

s.

Józefa

191.

KULIŚ

Eugeniusz

s.

Franciszka

192.

KULKA

Andrzej

s.

Jana

193.

KUZIOŁA

Ireneusz

s.

Mariana

194.

KUŹNIEWSKI

Mieczysław

s.

Stanisława

195.

KWAPISZ

Andrzej

s.

Jana

196.

KWAŚNIAK

Adam

s.

Jana

 

197.

LASKOWSKI

Jerzy

s.

Jana

198.

LEWANDOWSKI

Janusz

s.

Czesława

199.

LIPIEC

Edward

s.

Wacława

200.

LIPIŃSKI

Marek

s.

Wacława

201.

LIPKOWSKI

Czesław

s.

Edwarda

202.

LISOWSKI

Alojzy

s.

Jerzego

203.

LORENC-MYTNIK

Elżbieta

c.

Franciszka

204.

LUPA

Artur

s.

Bolesława

205.

ŁABOWSKI

Stefan

s.

Bazylego

206.

ŁUSZCZYŃSKI

Piotr

s.

Zdzisława

207.

MADEJ

Wiktor

s.

Pawła

208.

MAJEWSKI

Tadeusz

s.

Jana

209.

MAKOWSKI

Bogdan

s.

Władysława

210.

MAKOWSKI

Czesław

s.

Jana

211.

MALINOWSKI

Bogusław

s.

Kazimierza

212.

MALON

Piotr

s.

Leszka

213.

MAŃKO

Ireneusz

s.

Antoniego

214.

MARCINIAK

Piotr

s.

Czesława

215.

MAZUR

Andrzej

s.

Zygmunta

216.

MAZUREK

Teresa

c.

Aleksandra

217.

MĄCZKOWIAK

Stefan

s.

Feliksa

218.

MENDYS

Jan

s.

Tadeusza

219.

MĘŻYKOWSKI

Sławomir

s.

Włodzimierza

220.

MIKA

Henryk

s.

Eugeniusza

221.

MIKOŁAJÓW

Stanisław

s.

Piotra

222.

MIKOS

Zbigniew

s.

Stanisława

223.

MIKUCKI

Tadeusz

s.

Zygmunta

224.

MILEWSKI

Mieczysław

s.

Jana

225.

MIROŃSKI

Mieczysław

s.

Stanisława

226.

MOCNY

Ernest

s.

Tomasza

227.

MOSZCZEŃSKA

Ewa

c.

Bronisława

228.

MROZOWSKI

Tomasz

s.

Mariana

229.

MURDZEK

Wojciech

s.

Józefa

230.

MYŚLIWIEC

Marek

s.

Stanisława

231.

MYŚLIWIEC

Ryszard

s.

Wojciecha

232.

NASIADKA

Wiesław

s.

Antoniego

233.

NOGA

Artur

s.

Jana

234.

NOWACZEWSKI

Ryszard

s.

Romualda

235.

OLCZAK

Kazimierz

s.

Bolesława

236.

OMIECIŃSKI

Jacek

s.

Henryka

237.

OSTROWSKI

Lucjan

s.

Mariana

238.

PACAN

Czesława

c.

Jana

239.

PALEJ

Roman

s.

Augustyna

240.

PAŚ

Zdzisław

s.

Stanisława

241.

PAWŁOWSKI

Krzysztof

s.

Wacława

242.

PERCZYŃSKI

Jerzy

s.

Józefa

 

243.

PĘCZKOWSKI

Krzysztof

s.

Czesława

244.

PIASECKI

Ireneusz

s.

Stefana

245.

PIĄTKOWSKI

Albin

s.

Albina

246.

PIETREWICZ

Grzegorz

s.

Stanisława

247.

PIETRUSZKA

Jerzy

s.

Stanisława

248.

PIETRZAK

Kazimierz

s.

Ryszarda

249.

PINDERSKI

Stefan

s.

Bartłomieja

250.

PLISZKA

Henryk

s.

Zygmunta

251.

PLUTA

Mieczysław

s.

Antoniego

252.

POPIELARZ

Kazimierz

s.

Pawła

253.

PRUCHNIAK

Kazimierz

s.

Władysława

254.

PRZYBYLSKA

Maria

c.

Hieronima

255.

PRZYCHODNIAK

Ryszard

s.

Stanisława

256.

PSTRĄGOWSKI

Eugeniusz

s.

Feliksa

257.

PTACH

Klemens

s.

Aloizego

258.

RADWAN

Krzysztof

s.

Mieczysława

259.

ROLKA

Edward

s.

Pawła

260.

RÓG

Józef

s.

Stanisława

261.

RUCIŃSKI

Andrzej

s.

Stanisława

262.

RUDOWICZ

Stanisław

s.

Tadeusza

263.

RUTKOWSKI

Andrzej

s.

Tomasza

264.

RYBICKI

Krzysztof

s.

Władysława

265.

RYGIELSKI

Maciej

s.

Wacława

266.

SACHS

Jan

s.

Wiktora

267.

SASIŃSKI

Edward

s.

Józefa

268.

SIWAK

Artur

s.

Karola

269.

SKARBEK

Waldemar

s.

Jana

270.

SKOWRONEK

Wojciech

s.

Mariana

271.

SKRZYPCZYK

Witold

s.

Ryszarda

272.

SMOLARSKI

Kazimierz

s.

Michała

273.

SOBAŚ

Piotr

s.

Zbigniewa

274.

SOBCZYK

Tadeusz

s.

Józefa

275.

SOBOLEWSKI

Krzysztof

s.

Edmunda

276.

SOBOŃ

Tadeusz

s.

Józefa

277.

SODZAWICZNY

Jerzy

s.

Bernarda

278.

SOŁDEK

Krystyna

c.

Mariana

279.

SORYS

Stanisław

s.

Bolesława

280.

STACHEWICZ

Sławomir

s.

Jana

281.

STANECKA

Bogumiła

c.

Henryka

282.

STASCH

Damian

s.

Ryszarda

283.

STASZCZYK

Marek

s.

Zbigniewa

284.

STĘPIEŃ

Teodor

s.

Szczepana

285.

STOPCZYK

Zdzisław

s.

Zdzisława

286.

STRYNKOWSKI

Krzysztof

s.

Mariana

287.

SUCH

Edward

s.

Michała

288.

SUCHYTA

Zbigniew

s.

Władysława

 

289.

SUSKI

Ryszard

s.

Tadeusza

290.

SUWAŁA

Jan

s.

Mariana

291.

SUWISZ

Zbigniew

s.

Józefa

292.

SYKOŚ

Jacek

s.

Teofila

293.

SZADKOWSKI

Zdzisław

s.

Mieczysława

294.

SZAFARCZYK

Ireneusz

s.

Wawrzyńca

295.

SZAMBELAN

Stefan

s.

Zdzisława

296.

SZAREK

Roman

s.

Michała

297.

SZCZEPANOWICZ

Witold

s.

Witolda

298.

SZCZEPAŃCZYK

Józef

s.

Juliana

299.

SZCZEPAŃSKI

Przemysław

s.

Lecha

300.

SZCZERBA

Bogusław

s.

Wacława

301.

SZCZERBA

Stanisław

s.

Jana

302.

SZCZERBIAK

Roman

s.

Stanisława

303.

SZEWCZYK

Grzegorz

s.

Edwarda

304.

SZLĘK

Edward

s.

Daniela

305.

SZPILSKI

Andrzej

s.

Franciszka

306.

SZPRĘGLEWSKA

Genowefa

c.

Bernarda

307.

SZUBRA

Józef

s.

Kazimierza

308.

SZYMAŃSKI

Jakub

s.

Józefa

309.

SZYMAŃSKI

Piotr

s.

Jana

310.

SZYMCZYK

Jarosław

s.

Andrzeja

311.

TADYCH

Jerzy

s.

Lucjana

312.

TARACH

Piotr

s.

Stanisława

313.

TASARZ

Robert

s.

Ryszarda

314.

TKACZYK

Władysław

s.

Jana

315.

TOKAREK

Stanisław

s.

Kazimierza

316.

TOKARZ

Antoni

s.

Franciszka

317.

TOLSDORF

Zbigniew

s.

Henryka

318.

TOMAL

Józef

s.

Wojciecha

319.

TRELA

Krzysztof

s.

Bronisława

320.

TRĘBSKI

Leszek

s.

Mariana

321.

TUCKI

Józef

s.

Adama

322.

USZYŃSKI

Jarosław

s.

Mariana

323.

WALIŁKO

Gabriel

s.

Jana

324.

WICIŃSKI

Stanisław

s.

Kazimierza

325.

WIELGUS

Tadeusz

s.

Bronisława

326.

WOJCIECHOWSKA

Emilia

c.

Zdzisława

327.

WOJTAŚ

Waldemar

s.

Bronisława

328.

WÓJCIK

Konrad

s.

Ryszarda

329.

WRONA

Józef

s.

Jana

330.

WYRWA

Grażyna

c.

Stefana

331.

WYRWAS

Barbara

c.

Eugeniusza

332.

ZABŁOCKI

Jarosław

s.

Eugeniusza

333.

ZAGÓRSKI

Leszek

s.

Jacka

334.

ZAGRODNIK

Stanisław

s.

Józefa

335.

ZAWADZKI

Władysław

s.

Tomasza

336.

ZIARNOWSKI

Ireneusz

s.

Witalisa

337.

ZIOMEK

Bogdan

s.

Jana

338.

ZYDOROWICZ

Marcin

s.

Andrzeja

339.

ŻYŁKA

Marian

s.

Józefa

 

Minister Spraw Wewnętrznych: Bartłomiej Sienkiewicz

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Chmiel Kancelaria Radcy Prawnego

Piotr Chmiel - Kancelaria Radcy Prawnego z Rzeszowa.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »