| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 6/OP/2014
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 18 kwietnia 2014 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. Nr 207, poz. 1305 oraz z 2012 r. poz. 455), za długoletnią ofiarną służbę, lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

 

1.

ABULEWICZ

Andrzej

s. Tadeusza

2.

BAKALARZ

Jerzy

s. Józefa

3.

BALUK

Ryszard

s. Jana

4.

BROMBERGER

Zygmunt

s. Bronisława

5.

BRZĄKAŁA

Waldemar

s. Józefa

6.

BUŁA

Janusz

s. Zdzisława

7.

CHAWIŃSKI

Janusz

s. Stanisława

8.

CZERWIK

Janusz

s. Henryka

9.

DELIKATNY

Arkadiusz

s. Ludwika

10.

DOBRZYCKI

Marek

s. Czesława

11.

FABJAŃSKI

Augustyn

s. Stanisława

12.

GEBAUER

Grzegorz

s. Oswalda

13.

GIL

Tomasz

s. Edwarda

14.

HINCA

Marian

s. Stanisława

15.

JANASZKIEWICZ

Dariusz

s. Leonarda

16.

JUSZCZYK

Rafał

s. Jana

17.

KACZMARCZYK

Marek

s. Janusza

18.

KIEDROWICZ

Wiesław

s. Witolda

19.

KLINKOSZ

Tomasz

s. Huberta

20.

KNYSZ

Leszek

s. Henryka

21.

KOLIŃSKI

Dariusz

s. Bolesława

22.

KONIECZNY

Mariusz

s. Henryka

23.

KOSOWSKI

Waldemar

s. Edwarda

24.

KOSTRO

Leszek

s. Edwarda

25.

KOTOŃSKI

Wojciech

s. Józefa

26.

KRASUCKI

Janusz

s. Henryka

27.

KRAŚNICKI

Krzysztof

s. Henryka

28.

KRĘŻEL

Krzysztof

s. Marcina

29.

KRUPA

Zenon

s. Józefa

30.

KWIATKOWSKI

Mirosław

s. Jana

31.

LALEWICZ

Czesław

s. Jana

32.

LANGE

Krzysztof

s. Wacława

33.

ŁOŚ

Dariusz

s. Michała

34.

MAŁYSIAK

Andrzej

s. Stanisława

35.

PELCZAR

Florian

s. Władysława

36.

PITUCH

Stefan

s. Teodora

37.

PŁÓCIENNIK

Maciej

s. Zbigniewa

38.

RĘDZINIAK

Piotr

s. Stanisława

39.

RITTER

Marek

s. Zdzisława

40.

SIARA

Marek

s. Mariana

41.

SITKO

Andrzej

s. Henryka

42.

SITKO

Tadeusz

s. Tadeusza

43.

SIWICKI

Dariusz

s. Wincentego

44.

STAŃCZAK

Józef

s. Stanisława

45.

STĄPÓR

Janusz

s. Władysława

46.

SZCZĘSNY

Mirosław

s. Romana

47.

SZCZOTKIN

Michał

s. Jana

48.

SZCZUKA

Jan

s. Karola

49.

SZERENOS

Bogdan

s. Henryka

50.

SZKODA

Jan

s. Mikołaja

51.

ŚWIĄTKOWSKI

Grzegorz

s. Jerzego

52.

TALEWSKI

Henryk

s. Jakuba

53.

TRYZNA

Wojciech

s. Mariana

54.

WOŹNIAK

Ignacy

s. Kazimierza

55.

ZIELE

Hans-Jürgen

s. Gerharda

56.

ZIELIŃSKI

Krzysztof

s. Henryka

57.

ZIĘTEK

Anna

c. Jana

 

SREBRNĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

58.

ADAMCZYK

Zygmunt

s. Jana

59.

AJCHLER

Roman

s. Stanisława

60.

AMBROŻKIEWICZ

Jacek

s. Marka

61.

ANIOŁ

Robert

s. Stanisława

62.

ANTOSZAK

Dariusz

s. Stanisława

63.

BABIEC

Andrzej

s. Henryka

64.

BACZEWSKI

Jacek

s. Romana

65.

BANAŚ

Tomasz

s. Andrzeja

66.

BARGIELSKI

Dariusz

s. Romualda

67.

BARTOSZEK

Zbigniew

s. Józefa

68.

BAUER

Wiktor

s. Włodzimierza

69.

BĄK

Grzegorz

s. Stanisława

70.

BELOWSKI

Adam

s. Adama

71.

BIAŁCZYK

Kazimierz

s. Ludwika

72.

BIAŁOŃ

Bohdan

s. Władysława

73.

BIERNACZYK

Stanisław

s. Stanisława

74.

BIS

Edward

s. Czesława

75.

BLIŹNIUK

Mirosław

s. Józefa

76.

BODNAR

Wojciech

s. Henryka

77.

BOIWKA

Marek

s. Bazylego

78.

BOJANOWSKI

Piotr

s. Piotra

79.

BORDOWICZ

Stanisław

s. Tadeusza

80.

BOREK

Dariusz

s. Henryka

81.

BORUTA

Witold

s. Mieczysława

82.

BORYSIEWICZ

Marek

s. Jerzego

83.

BORZĘCKI

Tomasz

s. Andrzeja

84.

BREDY

Janusz

s. Jana

85.

BROWARCZYK

Bogusław

s. Ignacego

86.

BUCKI

Wojciech

s. Adama

87.

BUDZIASZEK

Jan

s. Jana

88.

BUGALSKI

Wiesław

s. Lucjana

89.

BURDA

Jacek

s. Antoniego

90.

BURY

Mirosław

s. Henryka

91.

CECHOWSKI

Ryszard

s. Wawrzyńca

92.

CEGLAREK

Jarosław

s. Henryka

93.

CHARUK

Andrzej

s. Włodzimierza

94.

CHMIEL

Andrzej

s. Wacława

95.

CHMIELEWSKI

Jan

s. Eugeniusza

96.

CHOJNACKA

Alina

c. Wojciecha

97.

CIOSEK

Krzysztof

s. Tadeusza

98.

CZECH

Mariusz

s. Bronisława

99.

ks. CZERWIŃSKI

Stanisław

s. Edmunda

100.

CZOPOWSKI

Mariusz

s. Ryszarda

101.

DĄBEK

Sylwester

s. Mieczysława

102.

DESPERAK

Zbigniew

s. Antoniego

103.

DĘBOSZ

Adam

s. Tadeusza

104.

DOBIEGAŁA

Mirosław

s. Tadeusza

105.

DOBOSZ

Zbigniew

s. Tadeusza

106.

DOBRODZIEJ

Cezary

s. Mieczysława

107.

DYKAS

Lucjan

s. Kazimierza

108.

DZIEDZIC

Marek

s. Szczepana

109.

FELCZAK

Lucjan

s. Aleksandra

110.

FELTYNOWSKI

Mariusz

s. Lecha

111.

FIJAŁ

Marian

s. Władysława

112.

FIJAŁKOWSKI

Dariusz

s. Jerzego

113.

FILIPEK

Stanisław

s. Edwarda

114.

FRANASZCZUK

Piotr

s. Bogusława

115.

FRANKOWSKI

Zenon

s. Eugeniusza

116.

FRĄTCZAK

Dariusz

s. Bogusława

117.

FURMAN

Franciszek

s. Kazimierza

118.

GABRYCH

Marek

s. Czesława

119.

GANCARCZYK

Władysław

s. Władysława

120.

GAWOR

Andrzej

s. Stefana

121.

GAWRYCH

Józef

s. Henryka

122.

GAZDA

Marek

s. Tadeusza

123.

GĄTARCZYK

Andrzej

s. Jana

124.

GIBEK

Paweł

s. Mirosława

125.

GIERASIMIUK

Tomasz

s. Jerzego

126.

GŁADYSZ

Krzysztof

s. Stanisława

127.

GŁĄB

Zbigniew

s. Mirosława

128.

GNIADEK

Janusz

s. Józefa

129.

GOŁĘBIEWSKI

Cezary

s. Kazimierza

130.

GOŁĘBIEWSKI

Tomasz

s. Waldemara

131.

GOROSZEWSKI

Marek

s. Włodzimierza

132.

GORZELAK

Grzegorz

s. Stanisława

133.

GÓRALSKI

Leszek

s. Kazimierza

134.

GÓRZYŃSKI

Andrzej

s. Henryka

135.

GRABAREK

Wojciech

s. Tadeusza

136.

GRABCZYŃSKI

Grzegorz

s. Mariana

137.

GRABOWSKI

Marcin

s. Marka

138.

GRABUŚ

Piotr

s. Tadeusza

139.

GRUCHAŁA

Robert

s. Szymona

140.

GRZYBOWSKI

Wiesław

s. Józefa

141.

HAJDUK

Jacek

s. Juliana

142.

HALEMBA

Piotr

s. Jana

143.

HALLMANN

Jan

s. Jana

144.

HARĘZGA

Robert

s. Eugeniusza

145.

HETMAŃCZYK

Sławomir

s. Jerzego

146.

HIBNER

Zbigniew

s. Mariana

147.

HOPPE

Elżbieta

c. Józefa

148.

HUREJ

Zbigniew

s. Michała

149.

IMIELSKI

Tomasz

s. Andrzeja

150.

IMIOŁEK

Jacek

s. Wacława

151.

JABŁOŃSKI

Andrzej

s. Jana

152.

JACZYŃSKI

Jarosław

s. Jana

153.

JAGAS

Sławomir

s. Józefa

154.

JAGŁOWSKI

Tomasz

s. Stanisława

155.

JAGODZIŃSKI

Dariusz

s. Krzysztofa

156.

JAKIEL

Zbigniew

s. Mieczysława

157.

JAKUBCZAK

Dariusz

s. Jana

158.

JANCZY

Robert

s. Mariana

159.

JANDA

Waldemar

s. Jana

160.

JANKOWSKI

Grzegorz

s. Jerzego

161.

JANKOWSKI

Józef

s. Grzegorza

162.

JARNO

Krzysztof

s. Henryka

163.

JAROMIN

Dariusz

s. Andrzeja

164.

JASIŃSKI

Marek

s. Tadeusza

165.

JAŚNIAK

Zbigniew

s. Bronisława

166.

JUCHTA

Jacek

s. Pawła

167.

KACZMARZYK

Aleksandra

c. Tadeusza

168.

KAFEL

Jarosław

s. Stanisława

169.

KAPAŁKA

Grzegorz

s. Stanisława

170.

KARWAT

Grzegorz

s. Alfreda

171.

KARYCZAK

Krzysztof

s. Jarosława

172.

KASPRZAK

Marek

s. Stefana

173.

KERLIN

Robert

s. Jana

174.

KĘDZIERSKI

Romuald

s. Ireneusza

175.

KĘPA

Tadeusz

s. Henryka

176.

KIEŁPIKOWSKI

Tomasz

s. Leona

177.

KIERZNOWSKI

Wojciech

s. Czesława

178.

KILKIEWICZ

Jan

s. Konrada

179.

KIRYLUK

Mirosław

s. Aleksandra

180.

KLEPACKI

Mieczysław

s. Alfreda

181.

KLIŃSKI

Piotr

s. Józefa

182.

KMIECIK

Grzegorz

s. Mirosława

183.

KOCIEMBA

Rafał

s. Andrzeja

184.

KOCIOŁEK

Stefan

s. Michała

185.

KOLARCZYK

Krzysztof

s. Romana

186.

KOLBER

Jacek

s. Stanisława

187.

KONIECZNY

Łukasz

s. Kazimierza

188.

KOTYNIA

Jacek

s. Ryszarda

189.

KOWALCZUK

Leszek

s. Jerzego

190.

KOWALIK

Paweł

s. Edwarda

191.

KOZA

Robert

s. Bolesława

192.

KOZIOŁ

Artur

s. Stanisława

193.

KOŹLEWICZ

Henryk

s. Jerzego

194.

KRAJEWSKI

Bogusław

s. Zenona

195.

KRAWIEC

Jacek

s. Stanisława

196.

KROPIDŁOWSKI

Robert

s. Czesława

197.

KROTLA

Wiktor

s. Jana

198.

KRUK

Stanisław

s. Eugeniusza

199.

KRUPA

Piotr

s. Emila

200.

KRYSIŃSKI

Dariusz

s. Czesława

201.

KRZESZOWSKI

Artur

s. Eugeniusza

202.

KRZESZOWSKI

Sylwester

s. Lecha

203.

KSEL

Paweł

s. Jerzego

204.

KSEPKA

Andrzej

s. Henryka

205.

KUBASIK

Jarosław

s. Feliksa

206.

KUBIAK

Sławomir

s. Stanisława

207.

KUKLIŃSKI

Roman

s. Wojciecha

208.

KULESZA

Kazimierz

s. Jana

209.

KULIG

Michał

s. Piotra

210.

KULIGOWSKI

Dariusz

s. Zbigniewa

211.

KUŁACZKOWSKI

Krzysztof

s. Kazimierza

212.

KURZAWA

Andrzej

s. Lesława

213.

KUSAK

Piotr

s. Janusza

214.

KUŚ

Tomasz

s. Stanisława

215.

KWAPIS

Jacek

s. Stanisława

216.

KWIECIEŃ

Krzysztof

s. Bolesława

217.

LACKI

Tomasz

s. Dionizego

218.

LEDÓCHOWSKI

Arkadiusz

s. Michała

219.

LESISZ

Kazimierz

s. Władysława

220.

LEWANDOWSKI

Marek

s. Jana

221.

LIGĘZKA

Andrzej

s. Jana

222.

LIGMANOWSKI

Jarosław

s. Zygmunta

223.

LIK

Rafał

s. Waldemara

224.

LISIECKI

Daniel

s. Czesława

225.

LIŚKIEWICZ

Maciej

s. Mariana

226.

LIŚKIEWICZ

Mirosław

s. Kazimierza

227.

ŁAKOMY

Dariusz

s. Zygmunta

228.

ŁĄGWA

Tomasz

s. Janusza

229.

ŁOBKO

Mariusz

s. Józefa

230.

ŁUBISZ

Maciej

s. Mieczysława

231.

MACHOWSKI

Marcin

s. Wiktora

232.

MACIASZEK

Grzegorz

s. Jerzego

233.

MACIĄG

Michał

s. Mariana

234.

MADEJCZYK

Sławomir

s. Józefa

235.

MAKOWSKI

Paweł

s. Henryka

236.

MARCZAK

Andrzej

s. Jana

237.

MARUSZEWSKI

Stanisław

s. Stanisława

238.

MAŚLANKOWSKI

Jacek

s. Władysława

239.

MATUSZAK

Czesław

s. Kazimierza

240.

MAZUR

Andrzej

s. Jana

241.

MAZUR

Erwin

s. Henryka

242.

MICHALAK

Arkadiusz

s. Zdzisława

243.

MICHALAK

Jacek

s. Kazimierza

244.

MIECZKOWSKI

Sławomir

s. Jerzego

245.

MISZKIN

Mariusz

s. Leonarda

246.

MIZERA

Jan

s. Tadeusza

247.

MIZERSKI

Leszek

s. Józefa

248.

MOĆKO

Jerzy

s. Józefa

249.

MRÓZ

Jan

s. Józefa

250.

MRÓZ

Mariusz

s. Kazimierza

251.

MURAWSKI

Lech

s. Henryka

252.

MUSZCZAK

Beata

c. Wojciecha

253.

MYSZKOWSKI

Marek

s. Jana

254.

NADWODNY

Jarosław

s. Waldemara

255.

NARLOCH

Roman

s. Józefa

256.

NICKEL

Gerard

s. Wernera

257.

NOLKA

Wojciech

s. Stefana

258.

NOSEK

Artur

s. Bogdana

259.

NOWAK

Jacek

s. Stanisława

260.

NOWAK

Marek

s. Stanisława

261.

NOWICKI

Andrzej

s. Stanisława

262.

OCHNIO

Michał

s. Mariana

263.

OGURKIS

Mirosław

s. Józefa

264.

OKRZESIK

Krzysztof

s. Jana

265.

OKSENTOWICZ

Jerzy

s. Jerzego

266.

ORACZEWSKI

Ryszard

s. Bronisława

267.

ORCHOWSKI

Jerzy

s. Mieczysława

268.

OSTASZ

Krzysztof

s. Ryszarda

269.

OSTROWSKI

Marian

s. Aleksandra

270.

OSTROWSKI

Robert

s. Mariana

271.

OSTROWSKI

Tomasz

s. Lucjana

272.

PABIAN

Janusz

s. Tadeusza

273.

PACAN

Józef

s. Józefa

274.

PAL

Tadeusz

s. Stanisława

275.

PALUCH

Robert

s. Włodzimierza

276.

PANUFNIK

Piotr

s. Stefana

277.

PATER

Marcin

s. Stanisława

278.

PAWLAK

Arkadiusz

s. Piotra

279.

PAWŁOWICZ

Franciszek

s. Franciszka

280.

PIASECKI

Mariusz

s. Henryka

281.

PIĄTKOWSKI

Władysław

s. Romana

282.

PIEKARCZYK

Wojciech

s. Bolesława

283.

PILCH

Andrzej

s. Eugeniusza

284.

PIONTEK

Adam

s. Jana

285.

PISIEWICZ

Zenon

s. Eugeniusza

286.

PODHAJNY

Grzegorz

s. Wiesława

287.

PODWYSZYŃSKI

Sylwester

s. Edwarda

288.

POHL

Paweł

s. Zygmunta

289.

POKORSKI

Wiesław

s. Henryka

290.

PORTASIAK

Sławomir

s. Eugeniusza

291.

PROKOPSKI

Andrzej

s. Bogdana

292.

PRZYBYLSKI

Artur

s. Jana

293.

PRZYKUCKI

Witold

s. Stanisława

294.

PRZYSIECKI

Mariusz

s. Jana

295.

RADOŃ

Dariusz

s. Józefa

296.

RAFALSKI

Andrzej

s. Kazimierza

297.

RĄCZKA

Stanisław

s. Stefana

298.

REWERS

Witold

s. Mieczysława

299.

RODAK

Marcin

s. Arkadiusza

300.

ROGALEWICZ

Grzegorz

s. Władysława

301.

ROSIŃSKI

Dariusz

s. Zbigniewa

302.

RUTKOWSKI

Sławomir

s. Wacława

303.

RYBAK

Piotr

s. Mikołaja

304.

RZEPKA

Dariusz

s. Piotra

305.

SAKOWICZ

Tomasz

s. Kazimierza

306.

SALAMON

Andrzej

s. Józefa

307.

SARLEJ

Waldemar

s. Zygfryda

308.

SEROCZYŃSKI

Andrzej

s. Adama

309.

SERWA

Mieczysław

s. Mikołaja

310.

SIBILAK

Lucjan

s. Włodzimierza

311.

SIEG

Robert

s. Zygmunta

312.

SKIBA

Adam

s. Karola

313.

SKONIECZNY

Przemysław

s. Jerzego

314.

SKORBIŁOWICZ

Aleksander

s. Bazylego

315.

SKRZYPIŃSKI

Krzysztof

s. Edwarda

316.

SŁYSZEWSKI

Mariusz

s. Eugeniusza

317.

SMARZEWSKI

Roman

s. Jana

318.

SOBECKI

Mariusz

s. Zdzisława

319.

SOBIECHOWSKI

Franciszek

s. Zenona

320.

SOJA

Dariusz

s. Antoniego

321.

SPŁAWSKI

Robert

s. Józefa

322.

STACHYRZAK

Krzysztof

s. Jerzego

323.

STANKIEWICZ

Zdzisław

s. Wacława

324.

STOKŁOSA

Paweł

s. Jana

325.

STRUGACZ

Marek

s. Mieczysława

326.

STRUŻYŃSKI

Jacek

s. Zdzisława

327.

STRYSZYK

Bogusław

s. Czesława

328.

SURLEJ

Tomasz

s. Andrzeja

329.

SYPIEŃ

Wiesław

s. Maksymiliana

330.

SYPKO

Beata

c. Stanisława

331.

SZALC

Michał

s. Ryszarda

332.

SZARKOWSKI

Adam

s. Czesława

333.

SZCZEPANIAK

Piotr

s. Zenona

334.

SZCZEPAŃSKI

Ernest

s. Romana

335.

SZERAFIN

Andrzej

s. Jana

336.

SZKODA

Stefan

s. Mikołaja

337.

SZOŁTYSIK

Marian

s. Alberta

338.

SZOŁTYSIK

Sebastian

s. Jana

339.

SZOZDA

Wiesław

s. Władysława

340.

SZPAKOWSKI

Andrzej

s. Czesława

341.

SZUBRA

Piotr

s. Józefa

342.

SZYMAŃSKI

Adam

s. Andrzeja

343.

SZYMAŃSKI

Marcin

s. Stanisława

344.

ŚCIEPKO

Tomasz

s. Marka

345.

ŚLIWOWSKI

Andrzej

s. Ryszarda

346.

ŚLOSARCZYK

Jarosław

s. Jana

347.

ŚLUSARSKI

Aleksander

s. Leona

348.

ŚPIEWAK

Andrzej

s. Jana

349.

ŚWIECHOWICZ

Rafał

s. Zbigniewa

350.

ŚWIĘTOŃ

Bogdan

s. Juliana

351.

TEREK

Stefan

s. Stanisława

352.

TERESIAK

Jarosław

s. Jana

353.

TĘPIŃSKA

Beata

c. Ryszarda

354.

TOMCZAK

Wojciech

s. Edmunda

355.

TYC

Józef

s. Mieczysława

356.

URBANIAK

Ewa

c. Edwarda

357.

WABIK

Wiesław

s. Czesława

358.

WANAT

Paweł

s. Wiesława

359.

WARDENCKI

Mieczysław

s. Jana

360.

WARSZAWA

Marek

s. Stanisława

361.

WENDT

Jarosław

s. Stanisława

362.

WESOŁEK

Rafał

s. Stefana

363.

WIECZERZAK

Marcin

s. Kazimierza

364.

WIERZBOWICZ

Szczepan

s. Tadeusza

365.

WIKLIŃSKI

Ryszard

s. Jana

366.

WILK

Waldemar

s. Karola

367.

WILUSZ

Mirosław

s. Stanisława

368.

WIŚNIEWSKI

Andrzej

s. Antoniego

369.

WIŚNIEWSKI

Leonard

s. Krzysztofa

370.

WIŚNIEWSKI

Tomasz

s. Stanisława

371.

WOLAK

Maciej

s. Mariana

372.

WOLANIN

Marcin

s. Jerzego

373.

WOLAŃSKI

Robert

s. Romana

374.

WORONIN

Arkadiusz

s. Maksymiliana

375.

WÓJCIK

Zbigniew

s. Ryszarda

376.

WÓJTOWICZ

Andrzej

s. Stefana

377.

WYSOCKA

Małgorzata

c. Mieczysława

378.

ZAGÓRSKI

Leszek

s. Ludwika

379.

ZAJKO

Krzysztof

s. Stanisława

380.

ZALESKI

Robert

s. Rudolfa

381.

ZARZYCKI

Mariusz

s. Władysława

382.

ZBOROWSKI

Witold

s. Józefa

383.

ZDRENKA

Sławomir

s. Edmunda

384.

ZDROJEWSKI

Jacek

s. Czesława

385.

ZELEROWICZ

Tadeusz

s. Bronisława

386.

ZIELIŃSKA

Alicja

c. Edwarda

387.

ZIELIŃSKI

Krzysztof

s. Janusza

388.

ZIÓŁKOWSKI

Marek

s. Aleksego

389.

ZNANIECKI

Paweł

s. Henryka

390.

ZURYCH

Przemysław

s. Bogdana

391.

ZWOLIŃSKI

Tadeusz

s. Mieczysława

392.

ZYGMUNT

Grzegorz

s. Stanisława

393.

ŻACZEK

Ireneusz

s. Romana

394.

ŻALIKOWSKI

Andrzej

s. Mariana

395.

ŻYDEK

Bożena

c. Stanisława

 

Minister Spraw Wewnętrznych: wz. P. Stachańczyk

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

mgr inż. Adam Górski

Ekspert ds. Elektroenergetyki oraz Systemów i sieci komputerowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »