| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 2/OP/2015
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 24 kwietnia 2015 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887) za długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

Wniosek o nadanie

ZŁOTEJ ODZNAKI „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

Pośmiertnie

1.

MUSZYŃSKI

Piotr

s. Jana

 

Wnioski o nadanie

ZŁOTEJ ODZNAKI „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

2.

ANTOS

Krzysztof

s. Jana

3.

BAŁUSZEK

Marek

s. Józefa

4.

BANASZEK

Krzysztof

s. Wacława

5.

BARANOWSKI

Jan

s. Leona

6.

BARANOWSKI

Krzysztof

s. Stanisława

7.

BIERNAT

Janusz

s. Mieczysława

8.

BLACHA

Sławomir

s. Witolda

9.

BOGIEL

Sławomir

s. Kazimierza

10.

BOGUCKI

Jacek

s. Henryka

11.

BOGUSIEWICZ

Zdzisława

c. Tomasza

12.

BOJARCZUK

Zbigniew

s. Jana

13.

BOLEK

Maciej

s. Jana

14.

BORS

Mieczysław

s. Władysława

15.

BRYNDZA

Stanisław

s. Rudolfa

16.

BUŁA

Dariusz

s. Bronisława

17.

CELIGOWSKI

Piotr

s. Włodzimierza

18.

CHMIELEWSKI

Marek

s. Ryszarda

19.

CHOIŃSKI

Marek

s. Kazimierza

20.

CIESIELSKI

Andrzej

s. Bronisława

21.

CIĘŻKI

Jerzy

s. Lecha

22.

CIULKIN

Andrzej

s. Józefa

23.

DOMAŃSKI

Grzegorz

s. Jana

24.

DROZD

Tadeusz

s. Bolesława

25.

DZIOBAK

Grzegorz

s. Piotra

26.

FIJAŁKOWSKI

Wiktor

s. Augustyna

27.

FILIP

Krzysztof

s. Jana

28.

FLICIŃSKI

Robert

s. Ryszarda

29.

GAJOS

Andrzej

s. Piotra

30.

GALIŃSKI

Paweł

s. Stanisława

31.

GDAŃSKI

Józef

s. Stanisława

32.

GRABOWIEC

Krzysztof

s. Włodzimierza

33.

GULBAS

Stanisław

s. Ludwika

34.

HAJDUK

Mirosław

s. Leona

35.

HAŁAT

Dariusz

s. Zygmunta

36.

HERMAN

Grażyna

c. Stanisława

37.

JANICKI

Krzysztof

s. Michała

38.

JASICA

Leszek

s. Eliasza

39.

KABZIŃSKI

Marek

s. Edwarda

40.

KALITA

Arkadiusz

s. Ludwika

41.

KARWAT

Sławomir

s. Alfreda

42.

KĘSKA

Krzysztof

s. Henryka

43.

KOŁOWSZYC

Adam

s. Henryka

44.

KONICKI

Krzysztof

s. Stanisława

45.

KORBA

Jerzy

s. Jana

46.

KOSSOBUDZKI

Roman

s. Teofila

47.

KRASUCKI

Henryk

s. Witolda

48.

KRUSZEWSKI

Krzysztof

s. Tadeusza

49.

KUŹMA

Artur

s. Tadeusza

50.

LESZCZEWSKI

Janusz

s. Józefa

51.

LEWKOWICZ

Janusz

s. Stanisława

52.

ŁABOWSKI

Jerzy

s. Bazylego

53.

MACIEJEWSKI

Kazimierz

s. Jana

54.

MACKIEWICZ

Jacek

s. Antoniego

55.

MAJCHER

Krzysztof

s. Czesława

56.

MATCZAK

Marek

s. Henryka

57.

MATEJ

Henryk

s. Jana

58.

MISIURA

Marek

s. Henryka

59.

MIZERSKI

Andrzej

s. Antoniego

60.

MROCZKOWSKI

Roman

s. Jana

61.

MUSZYŃSKI

Arkadiusz

s. Aleksandra

62.

NEWEN

Krzysztof

s. Andrzeja

63.

NIEWĘGŁOWSKI

Leszek

s. Kazimierza

64.

NOGAŁA

Marek

s. Grzegorza

65.

NOWAK

Grzegorz

s. Romana

66.

NOWAK

Stanisław

s. Zdzisława

67.

PASZCZAK

Anna

c. Radzisława

68.

PAWNIK

Jan

s. Michała

69.

PETRYKOWSKI

Roman

s. Antoniego

70.

PICZAK

Janusz

s. Henryka

71.

PIETRASZKO

Piotr

s. Andrzeja

72.

PISZCZATOWSKI

Krzysztof

s. Wiesława

73.

PODLECKI

Marian

s. Edwarda

74.

ROGA

Mariusz

s. Sylwestra

75.

RÓG

Marek

s. Mieczysława

76.

RUDZKI

Jarosław

s. Jana

77.

RYNKOWSKI

Zenon

s. Adama

78.

RZEMIŃSKI

Adam

s. Stanisława

79.

SABAT

Robert

s. Józefa

80.

SIEDLECKI

Rafał

s. Edwarda

81.

SIKORSKI

Artur

s. Edmunda

82.

SITARSKI

Jerzy

s. Ludwika

83.

SŁADCZYK

Jerzy

s. Jana

84.

SNARSKI

Sławomir

s. Jana

85.

SOWIŃSKI

Bogdan

s. Mieczysława

86.

STACHOWICZ

Andrzej

s. Tadeusza

87.

STAŃCZAK

Dariusz

s. Kazimierza

88.

STAROWICZ

Aleksander

s. Władysława

89.

STAŚKIEWICZ

Jacek

s. Józefa

90.

STĘPIEŃ

Krzysztof

s. Leonarda

91.

SZCZEŚNIAK

Leszek

s. Marka

92.

SZUSZWALAK

Tomasz

s. Mirosława

93.

ŚCIBIŁO

Kazimierz

s. Jana

94.

TODORSKI

Stefan

s Józefa

95.

TOMASZEWSKI

Jarosław

s Józefa

96.

TOPOROWSKI

Mariusz

s. Czesława

97.

TRACZ

Dominik

s. Eugeniusza

98.

WICZKOWSKI

Adam

s. Jana

99.

WIERZBOWSKI

Robert

s. Hipolita

100.

WITCZAK

Janusz

s. Stanisława

101.

WŁUKA

Waldemar

s. Wiesława

102.

WNĘK

Waldemar

s. Józefa

103.

WOJTASIK

Jarosław

s. Zenona

104.

WRÓBEL

Stanisław

s. Jana

105.

WYDMUCH

Marek

s. Benedykta

106.

ZIELIŃSKA

Elżbieta

c. Kazimierza

 

Wnioski o nadanie

SREBRNEJ ODZNAKI „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

107.

ADAMCZYK

Ireneusz

s. Zenona

108.

ADAMCZYK

Robert

s. Adama

109.

ADAMIEC

Rafał

s. Józefa

110.

ANASZEWICZ

Alina

c. Tadeusza

111.

ANISZEWSKI

Krzysztof

s. Józefa

112.

AUDA

Jacek

s. Ryszarda

113.

BABULA

Janusz

s. Kazimierza

114.

BAJERCZAK

Tomasz

s. Edwarda

115.

BALEJA

Dariusz

s. Kazimierza

116.

BALICKI

Henryk

s. Wiktora

117.

BANASIAK

Marek

s. Janusza

118.

BARTKIEWICZ

Tomasz

s. Edwarda

119.

BATRUCH

Radosław

s. Bronisława

120.

BĄBA

Krzysztof

s. Piotra

121.

BECZKO

Andrzej

s. Zygmunta

122.

BEDNARCZYK

Andrzej

s. Jana

123.

BEDNARZ

Roman

s. Jana

124.

BEJMOWICZ

Jerzy

s. Józefa

125.

BENEDYKCIUK

Edward

s. Mieczysława

126.

BERENT

Wojciech

s. Zdzisława

127.

BIADACZ

Krzysztof

s. Józefa

128.

BIAŁEK

Marek

s. Stanisława

129.

BIEDKA

Bogdan

s. Ignacego

130.

BLICHARSKI

Janusz

s. Kazimierza

131.

BLICHARZ

Krzysztof

s. Władysława

132.

BŁOŃSKI

Mariusz

s. Jerzego

133.

BOBRA

Adam

s. Jerzego

134.

BOCHENEK

Mariusz

s. Feliksa

135.

BODAK

Jacek

s. Wasyla

136.

BOGOCZ

Sebastian

s. Andrzeja

137.

BONCZEK

Bogdan

s. Norberta

138.

BORKOWSKI

Andrzej

s. Mariana

139.

BORKOWSKI

Leszek

s. Piotra

140.

BORÓWKA

Paweł

s. Ryszarda

141.

BORYŁA

Lech

s. Adama

142.

BORYSIUK

Krzysztof

s. Stanisława

143.

BRACHMAŃSKI

Piotr

s. Zygmunta

144.

BRANDT

Sławomir

s. Andrzeja

145.

BROLA

Tadeusz

s. Józefa

146.

BRZESZKIEWICZ

Paweł

s. Eugeniusza

147.

BRZOZOWSKI

Jarosław

s. Adama

148.

BRZOZOWSKI

Józef

s. Mariana

149.

BUCZEL

Dariusz

s. Fryderyka

150.

BUGAJSKI

Andrzej

s. Jana

151.

BURAK

Andrzej

s. Henryka

152.

BURNATOWSKI

Władysław

s. Stanisława

153.

BUSZEK

Wojciech

s. Romana

154.

BUTRYŃSKI

Tomasz

s. Ryszarda

155.

BYRCZAK

Piotr

s. Józefa

156.

CEPIEL

Jan

s. Jana

157.

CHILMANOWICZ

Bartłomiej

s. Waldemara

158.

CHLUDZIŃSKI

Henryk

s. Michała

159.

CHMIELICZEK

Adam

s. Alfreda

160.

CHMIELOWSKI

Marian

s. Kazimierza

161.

CHOJECKI

Mirosław

s. Jana

162.

CHOJECKI

Zbigniew

s. Stanisława

163.

CHROBAK

Krzysztof

s. Kazimierza

164.

CHROSTEK

Krzysztof

s. Kazimierza

165.

CICHOSZ

Mariusz

s. Mariana

166.

CISEK

Konrad

s. Józefa

167.

COP

Klaudiusz

s. Konrada

168.

CZAJKOWSKI

Włodzimierz

s. Jana

169.

CZAPLA

Bogdan

s. Antoniego

170.

CZECH

Józef

s. Bolesława

171.

ĆWIAN

Mariusz

s. Władysława

172.

DARGA

Rajmund

s. Brunona

173.

DASZKIEWICZ

Tomasz

s. Jerzego

174.

DATA

Mirosław

s. Zbigniewa

175.

DAWIDZIUK

Krzysztof

s. Bolesława

176.

DAWIDZIUK

Krzysztof

s. Józefa

177.

DĄBAL

Marek

s. Stanisława

178.

DĄBROWSKA

Iwona

c. Władysława

179.

DĄBROWSKI

Andrzej

s. Janusza

180.

DERENIOWSKI

Marek

s. Tadeusza

181.

DETTLAFF

Grzegorz

s. Zygmunta

182.

DĘBOWSKI

Bogdan

s. Tadeusza

183.

DŁUGI

Paweł

s. Józefa

184.

DŁUGOKĘCKI

Andrzej

s. Krzysztofa

185.

DŁUSKI

Sergiusz

s. Mariana

186.

DOBROWOLSKI

Tomasz

s. Tadeusza

187.

DOŁHINKO

Wojciech

s. Eugeniusza

188.

DOMAŃSKI

Zbigniew

s. Franciszka

189.

DRAGON

Stanisław

s. Henryka

190.

DUBICKI

Tadeusz

s. Romualda

191.

DUBIEL

Dariusz

s. Stanisława

192.

DUDA

Robert

s. Leszka

193.

DUDEK

Jacek

s. Stanisława

194.

DUDZIK

Zbigniew

s. Antoniego

195.

DUKIEL

Jerzy

s. Jana

196.

DURALSKI

Robert

s. Zdzisława

197.

DYCHA

Robert

s. Franciszka

198.

DYKA

Marek

s. Józefa

199.

DYNDUL

Mariusz

s. Eugeniusza

200.

DZIAŁO

Waldemar

s. Mieczysława

201.

DZIELECKI

Maciej

s. Mariana

202.

DZIĘDZIOŁA

Adam

s. Jana

203.

DZIUDA

Jarosław

s. Kazimierza

204.

DZIURA

Adam

s. Ryszarda

205.

DZIURA

Tadeusz

s. Adama

206.

DZIWULSKI

Dariusz

s. Zenona

207.

DZIWULSKI

Zbigniew

s. Zenona

208.

FALĘCKI

Wojciech

s. Krzysztofa

209.

FEJKIEL

Marek

s. Mariana

210.

FERDYN

Lesław

s. Eugeniusza

211.

FILA

Rafał

s. Jerzego

212.

FILIP

Marcin

s. Mieczysława

213.

FLESZAR

Grzegorz

s. Franciszka

214.

FLORCZAK

Andrzej

s. Konstantego

215.

FLORCZYK

Przemysław

s. Stefana

216.

FORMELA

Leszek

s. Ryszarda

217.

FORYSTEK

Marek

s. Józefa

218.

FRYSZTAK

Paweł

s. Stanisława

219.

FURMANIAK

Arkadiusz

s. Józefa

220.

GABRYSIEWICZ

Jarosław

s. Zdzisława

221.

GALAN

Jerzy

s. Kazimierza

222.

GAŁAT

Jacek

s. Józefa

223.

GANCARCZYK

Piotr

s. Władysława

224.

GANCZARENKO

Grzegorz

s. Sławomira

225.

GARBICZ

Marek

s. Eugeniusza

226.

GARDIAS

Bogdan

s. Mariana

227.

GARDYNECKI

Adam

s. Zenona

228.

GAWLIK

Dariusz

s. Edwarda

229.

GAWLIK

Mariusz

s. Ryszarda

230.

GAWROŃSKI

Zdzisław

s. Zygfryda

231.

GDANIEC

Marek

s. Henryka

232.

GERLACH

Ryszard

s. Kazimierza

233.

GĘBALA

Tomasz

s. Witolda

234.

GIBAŁA

Zbigniew

s. Józefa

235.

GIEDROJĆ

Krzysztof

s. Józefa

236.

GINTER

Janusz

s. Czesława

237.

GLINIECKI

Kazimierz

s. Gerarda

238.

GNIZA

Zygfryd

s. Henryka

239.

GOLONKO

Lucyna

c. Bazyla

240.

GORDZIJEWSKI

Marek

s. Franciszka

241.

GOSZCZ

Wojciech

s. Jerzego

242.

GOŹDZICKI

Henryk

s. Tadeusza

243.

GÓRECKI

Andrzej

s. Włodzimierza

244.

GÓRNIAK

Marek

s. Stanisława

245.

GÓRSKI

Jarosław

s. Jana

246.

GRABARCZYK

Krzysztof

s. Zygmunta

247.

GRABIEC

Jan

s. Zbigniew

248.

GRĘDA

Mirosław

s. Stanisława

249.

GROBELNIAK

Dariusz

s. Włodzimerza

250.

GRUBA

Wiesław

s. Huberta

251.

GRUDZIŃSKI

Mariusz

s. Andrzeja

252.

GRUZA

Zbigniew

s. Jana

253.

GRZELAK

Dariusz

s. Janisława

254.

GRZELAKOWSKI

Jacek

s. Franciszka

255.

GRZELECKI

Piotr

s. Leszka

256.

GRZYBOWSKI

Ryszard

s. Romualda

257.

GUZENDA

Janusz

s. Lechosława

258.

HABRZYK

Piotr

s. Bolesława

259.

HAMALUK

Jarosław

s. Bolesława

260.

HAPTAŚ

Adam

s. Józefa

261.

HARHAJ

Jan

s. Jana

262.

HARKOT

Marek

s. Henryka

263.

HENKIEL

Mariusz

s. Ryszarda

264.

HERBOWSKI

Sławomir

s. Władysława

265.

HOŚCIŁO

Artur

s. Bolesława

266.

ICIACHOWSKI

Radosław

s. Lechosława

267.

ILCZUK

Waldemar

s. Marka

268.

IWANOWSKI

Jacek

s. Zygmunta

269.

IWANOWSKI

Janusz

s. Eugeniusza

270.

IWAŃCZUK

Sławomir

s. Jana

271.

JABŁOŃSKA

Edyta

c. Kazimierza

272.

JABŁOŃSKI

Dariusz

s. Czesława

273.

JABŁOŃSKI

Grzegorz

s. Stanisława

274.

JACKOWSKI

Zbigniew

s. Franciszka

275.

JAGODZIŃSKI

Krzysztof

s. Kazimierza

276.

JAKUBIK

Sławomir

s. Ryszarda

277.

JANAS

Paweł

s. Władysława

278.

JANUS

Zenon

s. Władysława

279.

JARCZEWSKI

Jarosław

s. Stanisława

280.

JARMUTOWSKI

Mirosław

s. Józefa

281.

JAROCKA-KRZEMKOWSKA

Małgorzata

c. Stefana

282.

JAROSZ

Wojciech

s. Wacława

283.

JASIŃSKI

Maciej

s. Jana

284.

JASZTAL

Mirosław

s. Edwarda

285.

JATCZYSZYN

Krzysztof

s. Stanisława

286.

JĘDRZEJCZYK

Jan

s. Juliana

287.

JĘDRZEJEWSKI

Piotr

s. Aleksandra

288.

JÓZEFCZYK

Grzegorz

s. Józefa

289.

JÓŹWICKI

Dariusz

s. Czesława

290.

JUSZCZAK

Witold

s. Ryszarda

291.

KACZMAREK

Edmund

s. Edwarda

292.

KACZMARSKI

Andrzej

s. Michała

293.

KAGANEK

Sławomir

s. Mariana

294.

KALETA

Jarosław

s. Jana

295.

KAMIENIAK

Leszek

s. Józefa

296.

KAMIŃSKI

Marcin

s. Andrzeja

297.

KAMIŃSKI

Zbigniew

s. Jana

298.

KANTOR

Marian

s. Kazimierza

299.

KAPICA

Andrzej

s. Zygmunta

300.

KAPINOS

Łukasz

s. Tadeusza

301.

KARKOSZ

Leszek

s. Władysława

302.

KARWASZ

Marek

s. Dominika

303.

KAWKA

Norbert

s. Lucjana

304.

KĘDER

Andrzej

s. Romana

305.

KĘDRA

Jacek

s. Zdzisława

306.

KIEŁBASA

Wojciech

s. Tadeusza

307.

KIKOWSKI

Mieczysław

s. Stefana

308.

KISIELEWSKI

Andrzej

s. Ryszarda

309.

KLONOWSKI

Robert

s. Ryszarda

310.

KŁOK

Krzysztof

s. Wacława

311.

KŁOSEK

Piotr

s. Tadeusza

312.

KNEZ

Robert

s. Kazimierza

313.

KOBIELA

Janusz

s. Eugeniusza

314.

KOBYLARZ

Wojciech

s. Adama

315.

KOCZAN

Bronisław

s. Józefa

316.

KOŁODZIEJ

Andrzej

s. Antoniego

317.

KOMINEK

Krzysztof

s. Józefa

318.

KONASZEWSKI

Konrad

s. Jana

319.

KORDOWSKI

Mariusz

s. Huberta

320.

KORDOWSKI

Piotr

s. Huberta

321.

KORNIEWICZ

Tomasz

s. Kazimierza

322.

KOROTKO

Jarosław

s. Mariana

323.

KORPUSIK

Grzegorz

s. Kazimierza

324.

KOSIBA

Krzysztof

s. Edwarda

325.

KOSIEWSKI

Krzysztof

s. Eugeniusza

326.

KOSIOROWSKI

Jerzy

s. Alfreda

327.

KOSTKA

Bogusław

s. Andrzeja

328.

KOWALCZYK

Krzysztof

s. Józefa

329.

KOWALCZYK

Sławomir

s. Adama

330.

KOWALSKI

Sławomir

s. Tadeusza

331.

KOZAK

Mariusz

s. Władysława

332.

KOZIATEK

Andrzej

s. Mariana

333.

KRASOWSKI

Tomasz

s. Jana

334.

KRAWCZYK

Mariusz

s. Czesława

335.

KREFTA

Marek

s. Brunona

336.

KRENT

Wiesław

s. Józefa

337.

KRĘPA

Jacek

s. Ryszarda

338.

KRÓL

Bernard

s. Józefa

339.

KRUSZCZYŃSKI

Grzegorz

s. Stefana

340.

KRZEŚNIAK

Wiesław

s. Henryka

341.

KRZYŻEWSKI

Leszek

s. Tadeusza

342.

KUBACKI

Piotr

s. Jana

343.

KUCHARSKI

Marcin

s. Waldemara

344.

KUCIŃSKI

Artur

s. Alfreda

345.

KUJAWSKI

Robert

s. Jerzego

346.

KUKLIŃSKI

Robert

s. Andrzeja

347.

KULASIŃSKI

Robert

s. Andrzeja

348.

KULICKI

Jerzy

s. Stanisława

349.

KURATEWICZ

Tadeusz

s. Edwarda

350.

KUROWSKI

Dariusz

s. Józefa

351.

KUSIEK

Radosław

s. Wiesława

352.

KUSY

Józef

s. Czesława

353.

KUŚNIERCZYK

Jacek

s. Adolfa

354.

KWARCIAK

Antoni

s. Ignacego

355.

KWIATKOWSKI

Zbigniew

s. Jana

356.

KWIECIEŃ

Sławomir

s. Kazimierza

357.

LASKA

Krzysztof

s. Jana

358.

LENARTOWICZ

Mariusz

s. Józefa

359.

LEŚNIEWSKI

Stanisław

s. Stanisława

360.

LEWANDOWSKA

Katarzyna

c. Czesława

361.

LEWANDOWSKI

Waldemar

s. Jerzego

362.

LEWCZYŃSKI

Jacek

s. Henryka

363.

LIS

Dariusz

s. Zdzisława

364.

LIS

Zygmunt

s. Bolesława

365.

LITWIN

Janusz

s. Mieczysława

366.

LUBIŃSKI

Norbert

s. Łucjana

367.

ŁABA

Dariusz

s. Czesława

368.

ŁANGOWSKI

Mariusz

s. Wiesława

369.

ŁAZAJ

Robert

s. Henryka

370.

ŁĄCKI

Jan

s. Jakuba

371.

ŁOSEK

Piotr

s. Mariana

372.

ŁUCZKÓW

Józef

s. Józefa

373.

ŁUPIŃSKI

Marek

s. Wacława

374.

ŁYDKOWSKI

Grzegorz

s. Mieczysława

375.

MACEDOŃSKI

Andrzej

s. Jana

376.

MACH

Dariusz

s. Andrzeja

377.

MACHAJ

Andrzej

s. Romana

378.

MADEJ

Bogdan

s. Michała

379.

MAGDA

Stanisław

s. Piotra

380.

MAGDZIAK

Cezary

s. Szymona

381.

MAJ

Albert

s. Jana

382.

MAJCHER

Janusz

s. Władysława

383.

MAKOLUS

Cezary

s. Leszka

384.

MAKOWSKI

Krzysztof

s. Romualda

385.

MAKOWSKI

Paweł

s. Władysława

386.

MALEWSKA

Hanna

c. Tadeusza

387.

MALINOWSKI

Robert

s. Wiesława

388.

MAŁEK

Mariusz

s. Jana

389.

MAŁOZIĘĆ

Daniel

s. Zbigniewa

390.

MAŁYSZ

Przemysław

s. Sławomira

391.

MAŃKA

Piotr

s. Bronisława

392.

MARCINKIEWICZ

Alwid

s. Albina

393.

MARCINKIEWICZ

Cezary

s. Stanisława

394.

MARCINKOWSKI

Dariusz

s. Antoniego

395.

MARKIEWICZ

Dariusz

s. Henryka

396.

MARKIEWICZ

Grzegorz

s. Edwarda

397.

MARSZAŁEK

Jan

s. Henryka

398.

MARZEION

Joachim

s. Augustyna

399.

MAŚLANIEC

Piotr

s. Stanisława

400.

MATCZUK

Paweł

s. Józefa

401.

MATYSZCZUK

Mariusz

s. Tadeusza

402.

MAZUR

Janusz

s. Feliksa

403.

MĄDRO

Józef

s. Czesława

404.

MICHALSKI

Sławomir

s. Franciszka

405.

ks. MICHALSKI

Mirosław

s. Leszka

406.

MICHOŃSKI

Krzysztof

s. Kazimierza

407.

MICHOŃSKI

Mirosław

s. Kazimierza

408.

MIGALSKI

Krzysztof

s. Wiktora

409.

MISIAK

Krzysztof

s. Andrzeja

410.

MOLLIN

Bartłomiej

s. Józefa

411.

MORACZEWSKI

Radosław

s. Edwarda

412.

MOSKAL

Marek

s. Józefa

413.

MURAWSKI

Cezary

s. Alojzego

414.

MURAWSKI

Sławomir

s. Jerzego

415.

MURGRABIA

Roman

s. Mariana

416.

MURZYN

Wojciech

s. Władysława

417.

MYJAK

Marek

s. Jana

418.

NAGUSZEWSKI

Mariusz

s. Jerzego

419.

NAPIÓRKOWSKI

Zbigniew

s. Stanisława

420.

NAREL

Marek

s. Jana

421.

NAROLSKI

Roman

s. Mariana

422.

NASTAROWICZ

Zbigniew

s. Zdzisława

423.

NAWOROL

Ireneusz

s. Seweryna

424.

NAWROT

Jerzy

s. Stanisława

425.

NICIEJEWSKI

Tomasz

s. Józefa

426.

NIEDZIAŁEK

Tadeusz

s. Władysława

427.

NIEDZIELSKI

Mirosław

s. Władysława

428.

NIEMIEC

Marek

s. Stanisława

429.

NIKLEWICZ

Grzegorz

s. Stanisława

430.

NIWIŃSKI

Grzegorz

s. Jana

431.

NOGAŁA

Rafał

s. Grzegorza

432.

NOWAK

Waldemar

s. Jana

433.

NOWAK

Zbigniew

s. Albina

434.

OBARA

Mariusz

s. Ryszarda

435.

OCHNIO

Dariusz

s. Tadeusza

436.

OLBRYŚ

Sławomir

s. Stanisława

437.

OLCZYK

Lech

s. Jerzego

438.

OLESIŃSKI

Tomasz

s. Jana

439.

OLESZEK

Marek

s. Stanisława

440.

OLSZEWSKI

Edward

s. Tomasza

441.

OMIELSKA

Małgorzata

c. Stanisława

442.

OSTAPCZUK

Mikołaj

s. Mikołaja

443.

OSTROWSKI

Maciej

s. Jana

444.

OTRĘBSKI

Mariusz

s. Lecha

445.

PACHWICEWICZ

Andrzej

s. Eugeniusza

446.

PACYNA

Dariusz

s. Stanisława

447.

PALCZEWSKI

Radosław

s. Stanisława

448.

PALONKA

Sebastian

s. Romualda

449.

PALUCH

Mirosław

s. Józefa

450.

PALUTA

Dariusz

s. Henryka

451.

PANKOWSKI

Jan

s. Jana

452.

PAŃCZYK

Krzysztof

s. Władysława

453.

PARZYCH

Sławomir

s. Mieczysława

454.

PASIK

Wojciech

s. Henryka

455.

PASTERCZYK

Wacław

s. Adolfa

456.

PAWLIKOWSKI

Wojciech

s. Stanisława

457.

PAWUL

Lesław

s. Stanisława

458.

PENDER

Mirosław

s. Henryka

459.

PIECHEL

Adam

s. Czesława

460.

PIELASZKIEWICZ

Paweł

s. Tadeusza

461.

PIENIEK

Waldemar

s. Kazimierza

462.

PIETRANIK

Jacek

s. Stanisława

463.

PIETRYKA

Marek

s. Stanisława

464.

PILCH

Dariusz

s. Stanisława

465.

PILUŚ

Piotr

s. Krzysztofa

466.

PINTARA

Jacek

s. Henryka

467.

PIOTROWSKI

Zbigniew

s. Jerzego

468.

PIWKO

Grzegorz

s. Józefa

469.

PLADZYK

Grzegorz

s. Zygmunta

470.

PLESKACZ

Jerzy

s. Włodzimierza

471.

PŁAWECKI

Bogdan

s. Joachima

472.

PNIEWSKI

Marek

s. Andrzeja

473.

PODLEŚNY

Karol

s. Mieczysława

474.

POGOŃ

Mirosław

s. Romana

475.

POJDA

Mariusz

s. Mirosława

476.

POKŁADNIK

Ryszard

s. Jana

477.

PORĘBA

Sylwester

s. Emila

478.

POŚPIECH

Piotr

s. Jana

479.

POTURALSKI

Ireneusz

s. Lesława

480.

PRAWDZIK

Zdzisław

s. Dominika

481.

PROKOPOWICZ

Michał

s. Tadeusza

482.

PRYCZEK

Marcin

s. Jana

483.

PRYCZKAT

Tomasz

s. Jerzego

484.

PRZYWOŹNY

Marek

s. Witolda

485.

PUPEK

Paweł

s. Henryka

486.

PYLAK

Dariusz

s. Józefa

487.

RACZYŃSKI

Arkadiusz

s. Stefana

488.

RADZIEWCZ

Sylwester

s. Wincentego

489.

RADZIK

Władysław

s. Stanisława

490.

RAFALSKI

Andrzej

s. Kazimierza

491.

RAJ

Dariusz

s. Jana

492.

RAŹNIEWSKI

Zbigniew

s. Eugeniusza

493.

RESZKOWSKI

Sławomir

s. Jerzego

494.

RIEFF

Marek

s. Karola

495.

ROCHALA

Paweł

s. Wiesława

496.

ROGOWSKI

Grzegorz

s. Alfreda

497.

ROGOWSKI

Piotr

s. Mieczysława

498.

ROJDA

Sławomir

s. Jana

499.

ROMEK

Albert

s. Kazimierza

500.

ROSZMANN

Jan

s. Jana

501.

RÓG

Marian

s. Henryka

502.

RÓWNICKI

Piotr

s. Kazimierza

503.

RUDNIK

Marek

s. Andrzeja

504.

RUKAT

Jerzy

s. Antoniego

505.

RUSIN

Adam

s. Eugeniusza

506.

RUTKOWSKI

Artur

s. Stanisława

507.

RUTKOWSKI

Piotr

s. Czesława

508.

RYBACKI

Wiesław

s. Bogdana

509.

RYBICKI

Dariusz

s. Eugeniusza

510.

RYBIŃSKI

Adam

s. Gustawa

511.

RYMANOWSKI

Wiesław

s. Kazimierza

512.

RYSZ

Marek

s. Edwarda

513.

RZEPCZYŃSKI

Bogdan

s. Zenona

514.

RZEPKA

Dariusz

s. Piotra

515.

SAJAK

Andrzej

s. Kazimierza

516.

SAMOJEDEN

Krzysztof

s. Stanisława

517.

SAMORAJCZYK

Elżbieta

c. Mieczysława

518.

SANDOMIERSKI

Tomasz

s. Władysława

519.

SAPIEHA

Szymon

s. Wacława

520.

SELWA

Julian

s. Jana

521.

SEMENIUK

Wojciech

s. Jana

522.

SERAFIN

Artur

s. Edwarda

523.

SIADKOWSKI

Marek

s. Piotra

524.

SIBILAK

Lucjan

s. Włodzimierza

525.

SIELAWA

Tomasz

s. Stanisława

526.

SIELICKI

Aleksander

s. Władysława

527.

SIENIAWSKI

Tadeusz

s. Stanisława

528.

SIEŃKOWSKI

Wojciech

s. Mariana

529.

SIKORA

Kazimierz

s. Józefa

530.

SILWONIK

Piotr

s. Jerzego

531.

SIWECKI

Leszek

s. Bogdana

532.

SIWEK

Wiesław

s. Józefa

533.

SKARŻYŃSKI

Piotr

s. Edwarda

534.

SŁADEK

Sławomir

s. Edwarda

535.

SŁAWIŃSKI

Rafał

s. Sławomira

536.

SŁOWIK

Robert

s. Antoniego

537.

SŁOWIŃSKI

Jarosław

s. Antoniego

538.

SMOLAREK

Tadeusz

s. Edwarda

539.

SMOLIŃSKI

Janusz

s. Mieczysława

540.

SOBALA

Janusz

s. Tadeusza

541.

SOBKOWICZ

Tomasz

s. Stanisława

542.

SOBÓL

Tomasz

s. Wiesława

543.

SOCHA

Dariusz

s. Kazimierza

544.

SOWA

Marek

s. Władysława

545.

STADNIK

Arkadiusz

s. Franciszka

546.

STANISZEWSKI

Krzysztof

s. Janusza

547.

STANKOWSKI

Jarosław

s. Włodzimierza

548.

STAWOWY

Ryszard

s. Stefana

549.

STERNA

Artur

s. Mariana

550.

STĘPIEŃ

Jacek

s. Adama

551.

STOKWISZ

Jarosław

s. Lecha

552.

STOPCZAŃSKA

Alicja

c. Bronisława

553.

STROMECKI

Dariusz

s. Czesława

554.

STRZELEC

Adam

s. Eugeniusza

555.

SUCHTA

Sylwester

s. Stanisława

556.

SURMACZ

Dariusz

s. Edwarda

557.

SZARAWARSKI

Cezary

s. Jana

558.

SZCZURKO

Bogusław

s. Edwarda

559.

SZEWC

Sylwester

s. Mieczysława

560.

SZEWCZYK

Grzegorz

s. Mariana

561.

SZKODZIŃSKI

Andrzej

s. Jana

562.

SZLĄZAK

Waldemar

s. Jana

563.

SZLÓSARCZYK

Krzysztof

s. Jana

564.

SZMIDT-JEŻEWSKA

Małgorzata

c. Stanisława

565.

SZOPA

Łukasz

s. Aleksandra

566.

SZOSTAK

Marek

s. Eugeniusza

567.

SZPUNAR

Andrzej

s. Jana

568.

SZULC

Tomasz

s. Jerzego

569.

SZYCHT-KRYSTECKA

Renata

c. Andrzeja

570.

SZYMANEK

Artur

s. Łukasza

571.

SZYMANIUK

Tomasz

s. Józefa

572.

SZYMANOWSKI

Janusz

s. Mariana

573.

SZYSZKA

Wojciech

s. Stefana

574.

SZYSZKO

Grzegorz

s. Tadeusza

575.

ŚWIĄDER

Jacek

s. Andrzeja

576.

ŚWIERCZ

Roman

s. Józefa

577.

ŚWIRBUT

Waldemar

s. Antoniego

578.

ŚWISTEK

Piotr

s. Henryka

579.

TOMCZYK

Jarosław

s. Edwarda

580.

TRACZYK

Dariusz

s. Władysława

581.

TRAWIŃSKI

Piotr

s. Kazimierza

582.

TRELA

Łukasz

s. Jerzego

583.

TRYNISZEWSKI

Krzysztof

s. Tadeusza

584.

TURSKI

Hubert

s. Zygmunta

585.

ULASZEK

Krzysztof

s. Zbigniewa

586.

URBAN

Eugeniusz

s. Ryszarda

587.

WAJSZCZUK

Stanisław

s. Mariana

588.

WALASZCZYK

Wojciech

s. Stanisława

589.

WALCZYK

Andrzej

s. Józefa

590.

WARDAK

Dariusz

s. Wiesława

591.

WASILEWSKI

Antoni

s. Piotra

592.

WATRAS

Sławomir

s. Aleksandra

593.

WAWROSZ

Krzysztof

s. Alojzego

594.

WĄDOŁOWSKI

Tomasz

s. Józefa

595.

WĄSEK

Rafał

s. Edwarda

596.

WCISŁO

Dariusz

s. Jerzego

597.

WESOŁOWSKI

Mirosław

s. Tadeusza

598.

WĘGLEWSKI

Bronisław

s. Czesława

599.

WICKOWSKI

Jacek

s. Stanisława

600.

WIEREL

Marcin

s. Mikołaja

601.

WIERZCHOWSKI

Bogdan

s. Henryka

602.

WIKŁO

Dariusz

s. Tadeusza

603.

WILGOCKI

Jacek

s. Józefa

604.

WINIARSKI

Marek

s. Jana

605.

WIŚNIEWSKI

Arkadiusz

s. Mariana

606.

WIŚNIEWSKI

Ireneusz

s. Kazimierza

607.

WIŚNIEWSKI

Robert

s. Leszka

608.

WITKOWSKI

Andrzej

s. Jana

609.

WITOŃ

Piotr

s. Stanisława

610.

WŁOCH

Janusz

s. Tadeusza

611.

WŁODARCZYK

Kazimierz

s. Lucjana

612.

WŁODARCZYK

Tadeusz

s. Stanisława

613.

WOJDA

Waldemar

s. Ryszarda

614.

WOJTASZEWSKI

Piotr

s. Czesława

615.

WOJTKOWIAK

Robert

s. Jana

616.

WOLDER

Bogusław

s. Stanisława

617.

WOLSKI

Dariusz

s. Kazimierza

618.

WÓJCIK

Leszek

s. Romana

619.

WRÓBEL

Sylwester

s. Ryszarda

620.

WRÓBEL

Kazimierz

s. Mieczysława

621.

WRZESIEŃ

Zbigniew

s. Jana

622.

WYRWA

Marek

s. Rudolfa

623.

ZABIJAK

Andrzej

s. Józefa

624.

ZACHARKIEWICZ

Krzysztof

s. Edwarda

625.

ZACHARZEWSKI

Jarosław

s. Ignacego

626.

ZADROGA

Dariusz

s. Jana

627.

ZAGÓRSKI

Leszek

s. Ludwika

628.

ZARZYCKA

Zofia

c. Tadeusza

629.

ZAWADZKI

Janusz

s. Franciszka

630.

ZAWADZKI

Przemysław

s. Janusza

631.

ZDZIENNICKI

Rafał

s. Ryszarda

632.

ZIEGLER

Andrzej

s. Floriana

633.

ZIELIŃSKI

Adam

s. Tadeusza

634.

ZIELIŃSKI

Andrzej

s. Józefa

635.

ZIELIŃSKI

Bogdan

s. Zdzisława

636.

ZIELIŃSKI

Mieczysław

s. Mieczysława

637.

ZIEMIAŃSKI

Michał

s. Leona

638.

ZIĘTEK

Waldemar

s. Ryszarda

639.

ZYGMUNT

Sławomir

s. Jana

640.

ZYGULSKI

Konrad

s. Romana

641.

ŻABIEŁOWICZ

Adam

s. Bronisława

642.

ŻUCZEK

Robert

s. Andrzeja

643.

ŻUK

Krzysztof

s. Stanisława

644.

ŻYWICKI

Dariusz

s. Wiktora

 

Wnioski o nadanie

BRĄZOWEJ ODZNAKI „ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

645.

ABRAMOWICZ

Barbara

c. Piotra

646.

ADAMAŃCZYK

Remigiusz

s. Jerzego

647.

ADAMCZYK

Bogdan

s. Jana

648.

ADAMIAK

Krzysztof

s. Jerzego

649.

ADAMIEC

Jacek

s. Mariana

650.

ALEKSANDROWICZ

Wojciech

s. Jana

651.

ALEKSANDRZAK

Jacek

s. Włodzimierza

652.

ALINOWSKI

Grzegorz

s. Bolesława

653.

ANDRZEJEWSKI

Przemysław

s. Bolesława

654.

ANTOSIK

Rafał

s. Andrzeja

655.

ARKIT

Bogusław

s. Jerzego

656.

ARKUSZEWSKI

Paweł

s. Piotra

657.

ARTYMIUK

Stanisław

s. Juliana

658.

ATAMAŃCZUK

Andrzej

s. Romana

659.

AUGUSTYNIAK

Anna

c. Józefa

660.

AUTYN

Ryszard

s. Hieronima

661.

BABECKI

Zbigniew

s. Adama

662.

BABULA

Marcin

s. Grzegorza

663.

BABYNKO

Jan

s. Zenona

664.

BADOWSKA-GHANEM

Joanna

c. Józefa

665.

BAKUŁA

Tomasz

s. Mariana

666.

BALCER

Marek

s. Eugeniusza

667.

BANACH

Jarosław

s. Piotra

668.

BANASIAK

Bronisław

s. Stanisława

669.

BANASZAK

Piotr

s. Wacława

670.

BANASZEK

Marek

s. Bolesława

671.

BANIAK

Roman

s. Jana

672.

BARCZYK

Albert

s. Jerzego

673.

BARON

Adrian

s. Wernera

674.

BASAJ

Paweł

s. Mieczysława

675.

BATORSKI

Mariusz

s. Wiesława

676.

BAZGIER

Tomasz

s. Ryszarda

677.

BĄK

Andrzej

s. Edwarda

678.

BEIFUS

Piotr

s. Stanisława

679.

BERGS

Krzysztof

s. Henryka

680.

BERNAT

Joanna

c. Krzysztofa

681.

BETLEJA

Marcin

s. Adama

682.

BIAŁEK

Jan

s. Mariana

683.

BIAŁK

Dariusz

s. Józefa

684.

BIAŁOŃCZYK

Łukasz

s. Józefa

685.

BIAŁOWĄS

Marcin

s. Janusza

686.

BIDZIŃSKI

Bogdan

s. Mariana

687.

BIELICKI

Damian

s. Edwarda

688.

BIENIEK

Marcin

s. Franciszka

689.

BIERNACIK

Wojciech

s. Józefa

690.

BIESIADOWSKI

Zbigniew

s. Andrzeja

691.

BIJOŚ

Waldemar

s. Władysława

692.

BILIŃSKA

Magdalena

c. Jana

693.

BINEK

Łukasz

s. Jana

694.

BIZIOREK

Wiesława

c. Stanisława

695.

BŁACHOWIAK

Jarosław

s. Włodzimierza

696.

BŁAWAT

Rafał

s. Ryszarda

697.

BOCHENEK

Dominik

s. Ignacego

698.

BONIECKI

Andrzej

s. Zbigniewa

699.

BOREK

Waldemar

s. Zygmunta

700.

BORGUL

Andrzej

s. Józefa

701.

BORLIK

Leszek

s. Józefa

702.

BÖSSLER

Henryk

s. Rudolfa

703.

BRĄCZKOWSKI

Jacek

s. Włodzimierza

704.

BREGUŁA

Michał

s. Jerzego

705.

BRIEGER

Michał

s. Henryka

706.

BRONIEK

Piotr

s. Leszka

707.

BRONISZEWSKI

Wiesław

s. Józefa

708.

BRONK

Jarosław

s. Mieczysława

709.

BROŻYŃSKI

Wojciech

s. Stanisława

710.

BRUDZIŃSKI

Andrzej

s. Stanisława

711.

BRYJA

Arkadiusz

s. Mieczysława

712.

BRYŁ

Andrzej

s. Aleksandra

713.

BRYŁKA

Dariusz

s. Mariana

714.

BRZEZIŃSKI

Józef

s. Wacława

715.

BRZOZOWSKI

Andrzej

s. Pawła

716.

BRZOZOWSKI

Julian

s. Zenona

717.

BRZOZOWSKI

Marek

s. Jerzego

718.

BRZOZOWSKI

Stanisław

s. Antoniego

719.

BUĆKO

Marek

s. Józefa

720.

BUDNA-RUPIETA

Wioletta

c. Andrzeja

721.

BUJACZ

Oktawian

s. Stanisława

722.

BUJALSKI

Zdzisław

s. Jerzego

723.

BUKOWSKI

Mariusz

s. Zbigniewa

724.

BURAS

Marian

s. Jana

725.

BURDEK

Franciszek

s. Edwarda

726.

BURY

Jacek

s. Mieczysława

727.

BUSZ

Małgorzata

c. Grzegorza

728.

BUTRYM

Jarosław

s. Stanisława

729.

BUZAŁA

Grzegorz

s. Stanisława

730.

BUZDYGAN

Wojciech

s. Tadeusza

731.

BYRSKI

Artur

s. Jana

732.

CABA

Grzegorz

s. Waldemara

733.

CABAN

Czesław

s. Stanisława

734.

CABAN

Krzysztof

s. Zbigniewa

735.

CAP AR

Krzysztof

s. Józefa

736.

CEDZIDŁO

Konrad

s. Stanisława

737.

CHACHUŁA

Mariusz

s. Krzysztofa

738.

CHAŁUPKA

Piotr

s. Stanisława

739.

CHAŁUPNIK

Andrzej

s. Włodzimierza

740.

CHAMIER-CIEMINSKI

Błażej

s. Czesława

741.

CHARYTANOWICZ

Jerzy

s. Kazimierza

742.

CHARZEWSKI

Bartłomiej

s. Stefana

743.

CHĘĆ

Krzysztof

s. Kazimierza

744.

CHILICKI

Maciej

s. Zbyszka

745.

CHŁOŃ

Krzysztof

s. Józefa

746.

CHMIELEWSKI

Bogdan

s. Juliana

747.

CHMIELEWSKI

Mariusz

s. Marka

748.

CHMIELEWSKI

Piotr

s. Józefa

749.

CHMIST

Artur

s. Pawła

750.

CHODAKOWSKI

Paweł

s. Andrzeja

751.

CHODKOWSKI

Grzegorz

s. Michała

752.

CHOMA

Robert

s. Adolfa

753.

CHOMCZUK

Jan

s. Jana

754.

CHOWANIAK

Artur

s. Marka

755.

CHRUSZCZEWSKI

Marian

s. Wiktora

756.

CHRZANOWSKI

Krzysztof

s. Jana

757.

CHRZANOWSKI

Marek

s. Lecha

758.

CHRZĄSTEK

Janusz

s. Ludwika

759.

CHUDOBA

Wojciech

s. Janusza

760.

CHWAŁA

Marek

s. Władysława

761.

CHWIĘDACZ

Jan

s. Pawła

762.

CHYŁA

Sławomir

s. Marcina

763.

CIASTOŃ

Bogdan

s. Zygmunta

764.

CIĄGLEWICZ

Sławomir

s. Stanisława

765.

CIECHANOWSKI

Marcin

s. Sławomira

766.

CISŁO

Robert

s. Ryszarda

767.

CIUPAK

Zbigniew

s. Stanisława

768.

CYBULSKI

Karol

s. Kazimierza

769.

CYBURT

Robert

s. Kazimierza

770.

CYMER

Roman

s. Alojzego

771.

CYRA

Jacek

s. Józefa

772.

CZAPELSKI

Mariusz

s. Witolda

773.

CZERNIAWSKI

Ryszard

s. Mieczysława

774.

CZERNIECKI

Kazimierz

s. Piotra

775.

CZERWIŃSKI

Krzysztof

s. Zdzisława

776.

CZERWONKA

Adam

s. Jana

777.

CZUB

Grzegorz

s. Tadeusza

778.

CZUBACKI

Radosław

s. Jana

779.

CZUDEK

Zbigniew

s. Emila

780.

CZULIŃSKI

Bogdan

s. Ryszarda

781.

CZYŻ

Jacek

s. Henryka

782.

ĆWIEK

Roman

s. Andrzeja

783.

DANIELAK

Mirosław

s. Kazimierza

784.

DANILEWICZ

Grzegorz

s. Bronisława

785.

DAŃDA

Wojciech

s. Stanisława

786.

DARGAS

Rajmund

s. Józefa

787.

DARSKI

Dariusz

s. Józefa

788.

DASZUTA

Zbigniew

s. Stanisława

789.

DĄBROWSKA-DACIÓW

Beata

c. Ryszarda

790.

DĄBROWSKI

Paweł

s. Zdzisława

791.

DĄBROWSKI

Tomasz

s. Romana

792.

DE WEYHER

Marek

s. Jana

793.

DEKIEL

Artur

s. Ryszarda

794.

DERYŁO

Witold

s. Józefa

795.

DESECKI

Ireneusz

s. Stanisława

796.

DETTLAFF

Marcin

s. Romana

797.

DETTLAFF

Tomasz

s. Romana

798.

DEUS

Kazimierz

s. Stefana

799.

DĘBCZAK

Robert

s. Zbigniewa

800.

DĘBOWSKI

Mariusz

s. Henryka

801.

DŁUGOSZ

Tomasz

s. Marka

802.

DOBROWOLSKI

Wojciech

s. Zbigniewa

803.

DOLATA

Jacek

s. Pawła

804.

DOMAŃSKI

Krzysztof

s. Wiesława

805.

DOMOWICZ

Dariusz

s. Mirosława

806.

DOMSKI

Jan

s. Brunona

807.

DOROTNIK

Rajmund

s. Leona

808.

DORYN

Karol

s. Reinholda

809.

DOWNAR

Piotr

s. Alberta

810.

DRABIK

Krzysztof

s. Władysława

811.

DROBNY

Grzegorz

s. Jana

812.

DROZD

Dominik

s. Antoniego

813.

DROZD

Ryszard

s. Jarosława

814.

DRYNIAK

Ireneusz

s. Stanisława

815.

DRYWA

Roman

s. Mariana

816.

DUBIEL

Piotr

s. Stanisława

817.

DUDA

Daniel

s. Józefa

818.

DUDA

Artur

s. Zdzisława

819.

DUDEK

Jan

s. Antoniego

820.

DUDEK

Marcin

s. Henryka

821.

DUDEK

Marian

s. Juliana

822.

DUDEK

Paweł

s. Wiesława

823.

DUDEK

Ryszard

s. Kazimierza

824.

DULAS

Kazimierz

s. Bolesława

825.

DUNAJSKI

Józef

s. Józefa

826.

DWORNIK

Piotr

s. Andrzeja

827.

DYRDA

Marek

s. Stanisława

828.

DZIAŁOSZYŃSKI

Mikołaj

s. Witolda

829.

DZIDEK

Mirosław

s. Władysława

830.

DZIERŻAWSKI

Andrzej

s. Stanisława

831.

DZIKI

Mirosław

s. Lesława

832.

DZIUBAK

Michał

s. Ireneusza

833.

DZIURA

Dariusz

s. Józefa

834.

FALBORSKI

Jan

s. Walentego

835.

FALUSZCZAK

Bogusław

s. Zbigniewa

836.

ks. FALIŃSKI

Piotr

s. Mikołaja

837.

FAŁOWSKI

Tadeusz

s. Tadeusza

838.

FARYNA

Wiesław

s. Stanisława

839.

FEDCZYSZYN

Franciszek

s. Władysława

840.

FELCHNER

Robert

s. Henryka

841.

FELICKI

Adam

s. Stefana

842.

FERENS

Mieczysław

s. Władysława

843.

FERENSZTAJN

Leszek

s. Antoniego

844.

FESZTER

Grzegorz

s. Wiesława

845.

FIETKO

Konrad

s. Bonifacego

846.

FIJAŁKOWSKI

Leszek

s. Ryszarda

847.

FIJOŁEK-KLEBAN

Bożena

c. Jerzego

848.

FILIP

Tomasz

s. Jana

849.

FILIPIAK

Radosław

s. Andrzeja

850.

FLAK

Tomasz

s. Kazimierza

851.

FLASZYŃSKI

Robert

s. Stanisława

852.

FONDERSKA

Beata

c. Zygmunta

853.

FRĄCKOWIAK

Wojciech

s. Pawła

854.

FRĄCZEK

Paweł

s. Romana

855.

FRĄCZEK

Piotr

s. Lucjana

856.

FRĄTCZAK

Stanisław

s. Kazimierza

857.

FREJNO

Andrzej

s. Józefa

858.

FRISCHKE

Piotr

s. Harolda

859.

FROMONT

Renata

c. Mariana

860.

FUŁAWKA

Łukasz

s. Zenona

861.

GABOR

Grzegorz

s. Zdzisława

862.

GABRAHN

Dawid

s. Wernera

863.

GADOMSKI

Roman

s. Stefana

864.

GALANT

Marcin

s. Tadeusza

865.

GALAS

Bogdan

s. Aleksandra

866.

GAŁEK

Leszek

s. Wiesława

867.

GAP

Grzegorz

s. Jana

868.

GĄSIORCZYK

Paweł

s. Alojzego

869.

GĄSKA

Piotr

s. Zbigniewa

870.

GĄSOWSKI

Marcin

s. Edwarda

871.

GDAŃSKI

Dariusz

s. Mieczysława

872.

GDOWSKI

Tomasz

s. Kazimierza

873.

GĘBURA

Tomasz

s. Stanisława

874.

GIBAS

Robert

s. Bronisława

875.

GIEŁDON

Paweł

s. Jerzego

876.

GIERCZAK

Edmund

s. Jana

877.

GIERKOWSKI

Marek

s. Antoniego

878.

GIEROŃ

Dariusz

s. Wacława

879.

GIL

Rafał

s. Jerzego

880.

GLANC

Jan

s. Władysława

881.

GLIWIŃSKI

Ryszard

s. Kazimierza

882.

GŁOS

Agnieszka

c. Andrzeja

883.

GŁOWACKI

Artur

s. Jana

884.

GŁOWACKI

Dariusz

s. Stanisława

885.

GŁUSZKOWSKI

Jarosław

s. Kazimierza

886.

GNIADY

Jarosław

s. Stanisława

887.

GODEK

Maciej

s. Edwarda

888.

GODLEWSKI

Leszek

s. Henryka

889.

GODZISZ

Andrzej

s. Jana

890.

GOGACZ

Kazimierz

s. Henryka

891.

GOJKO

Leszek

s. Jana

892.

GOLEC

Emilia

c. Józefa

893.

GOLIŃSKI

Dariusz

s. Tadeusza

894.

GOLIS

Dariusz

s. Tadeusza

895.

GOŁĄB

Krzysztof

s. Stanisława

896.

GOŁĘBIAK

Sławomir

s. Ryszarda

897.

GOŁĘBIOWSKA

Aneta

c. Józefa

898.

GOŁĘBIOWSKI

Zdzisław

s. Ludwika

899.

GOMUŁKA

Marek

s. Ryszarda

900.

GONDEK

Stanisław

s. Franciszka

901.

GONTARSKA

Magdalena

c. Tadeusza

902.

GORAŁ

Jacek

s. Jana

903.

GORGOŃ

Dariusz

s. Zygmunta

904.

GÓRAL

Łukasz

s. Tadeusza

905.

GÓRZYŃSKI

Marcin

s. Jerzego

906.

GRABAS

Dariusz

s. Mariana

907.

GRABAS

Paweł

s. Stanisława

908.

GRABCZUK

Krzysztof

s. Józefa

909.

GRABIAS

Krzysztof

s. Jana

910.

GRABOWIECKI

Jacek

s. Stefana

911.

GRABOWSKA

Dorota

c. Józefa

912.

GRACZ

Grzegorz

s. Łucjana

913.

GRACZYK

Marek

s. Wiesława

914.

GRENDZICKI

Tomasz

s. Wiktora

915.

GRESZETA

Cezary

s. Ryszarda

916.

GROCHOLA

Adam

s. Edwarda

917.

GRODZKI

Rafał

s. Tadeusza

918.

GROMOWSKA

Ewa

c. Jana

919.

GRONEK

Grzegorz

s. Janusza

920.

GRUCA

Adam

s. Mariana

921.

GRUSZKA

Adam

s. Jerzego

922.

GRYGIEL

Piotr

s. Jana

923.

GRYGORUK

Eugeniusz

s. Grzegorza

924.

GRYMUZA

Dariusz

s. Tadeusza

925.

GRYZ

Robert

s. Tadeusza

926.

GRZEŚKOWIAK

Maciej

s. Feliksa

927.

GRZEŚKOWIAK

Wojciech

s. Floriana

928.

GRZEŚKÓW

Jan

s. Jakuba

929.

GRZYBEK

Mirosław

s. Włodzimierza

930.

GRZYMOWICZ

Piotr

s. Pawła

931.

GURANOWSKI

Jerzy

s. Wojciecha

932.

GUTOWSKI

Marian

s. Stanisława

933.

GUTOWSKI

Robert

s. Ryszarda

934.

GUZIK

Tadeusz

s. Stefana

935.

GUŹNICZAK

Marek

s. Włodzimierza

936.

GWIAZDOWSKI

Arkadiusz

s. Mieczysława

937.

GZIUT

Zbigniew

s. Jana

938.

HABAS

Stefan

s. Kazimierza

939.

HABICHT

Michał

s. Jana

940.

HADRYAN

Marek

s. Jana

941.

HAGEMAJER

Mariusz

s. Jana

942.

HAJDA

Tomasz

s. Eugeniusza

943.

HANKUS

Artur

s. Antoniego

944.

HEFCZYŃSKI

Jacek

s. Wiesława

945.

HEJMEJ

Andrzej

s. Stanisława

946.

HOMONCIK

Marek

s. Edwarda

947.

HOPKE

Krzysztof

s. Włodzimierza

948.

HUK

Krzysztof

s. Tadeusza

949.

HUSARZ

Andrzej

s. Kazimierza

950.

HUTNY

Marek

s. Jerzego

951.

HYBEL

Krzysztof

s. Józefa

952.

HYBIAK

Mirosław

s. Feliksa

953.

IBEK

Grzegorz

s. Stanisława

954.

IDKOWIAK

Wojciech

s. Tadeusza

955.

IDZIK

Mariusz

s. Ludwika

956.

ILCZUK

Przemysław

s. Mirosława

957.

INEROWICZ

Witold

s. Piotra

958.

IWAŃSKA

Barbara

c. Stefana

959.

IWKO

Maciej

s. Mieczysława

960.

JABŁOŃSKI

Jacek

s. Lucjana

961.

JABŁOŃSKI

Piotr

s. Kazimierza

962.

JACAK

Piotr

s. Jerzego

963.

JACH

Krzysztof

s. Lucjana

964.

JADACH

Marcin

s. Józefa

965.

JAGIELSKI

Janusz

s. Edwarda

966.

JAGODA

Stanisław

s. Pawła

967.

JAKUBIEC

Tadeusz

s. Kazimierza

968.

JAKUBOWSKI

Piotr

s. Ryszarda

969.

JAŁA

Krzysztof

s. Bronisława

970.

JAMRO

Edyta

c. Emiliana

971.

JANIAK

Michał

s. Eugeniusza

972.

JANIEC

Marek

s. Edwarda

973.

JANIEC

Michał

s. Bronisława

974.

JANIK

Marian

s. Stanisława

975.

JANISZEWSKI

Łukasz

s. Stanisława

976.

JANISZEWSKI

Paweł

s. Tomasza

977.

JANKOWSKI

Adam

s. Jana

978.

JANKOWSKI

Piotr

s. Bolesława

979.

JANKOWSKI

Feliks

s. Jana

980.

JANOSZ

Dominik

s. Krystiana

981.

JANOWSKI

Grzegorz

s. Jana

982.

JANUS

Zygmunt

s. Władysława

983.

JANUSZEK

Andrzej

s. Mariana

984.

JARCZYK

Maciej

s. Józefa

985.

JAREMEK

Sławomir

s. Stanisława

986.

JARMOŁOWICZ

Sławomir

s. Wiesława

987.

JAROCH

Krzysztof

s. Andrzeja

988.

JAROSIEWICZ

Piotr

s. Franciszka

989.

JAROSZ

Bogdan

s. Mieczysława

990.

JAROSZ

Rafał

s. Leopolda

991.

JAROSZEK

Henryk

s. Alojzego

992.

JARZĄBEK

Sławomir

s. Kazimierza

993.

ks. JASIURKOWSKI

Józef

s. Michała

994.

JASTRZĄB

Grzegorz

s. Edwarda

995.

JASTRZĘBSKA

Barbara

c. Tadeusza

996.

JASZCZAK

Sławomir

s. Witolda

997.

JASZCZYK

Karina

c. Andrzeja

998.

JAWOROWICZ

Aleksander

s. Włodzimierza

999.

JAWORSKI

Karol

s. Andrzeja

1000.

JAWORSKI

Kazimierz

s. Zbigniewa

1001.

JAZDON

Szczepan

s. Tadeusza

1002.

JEGLIŃSKA

Katarzyna

c. Henryka

1003.

JESZKA

Dariusz

s. Pawła

1004.

JEZIORSKI

Henryk

s. Edmunda

1005.

JEŻAK

Grzegorz

s. Jana

1006.

JEŻAK

Jarosław

s. Mariana

1007.

JĘDRZEJCZAK

Krzysztof

s. Wiesława

1008.

JĘDRZEJCZAK

Rafał

s. Stanisława

1009.

JOBCZYK

Adam

s. Józefa

1010.

JUNG

Andrzej

s. Władysława

1011.

JURKIEWICZ

Adam

s. Stanisława

1012.

JUSZKIEWICZ

Sławomir

s. Janusza

1013.

KACPRZAK

Wojciech

s. Stanisława

1014.

KACZMARCZYK

Arkadiusz

s. Jarosława

1015.

KACZMAREK

Sławomir

s. Kazimierza

1016.

KACZOROWSKI

Tomasz

s. Henryka

1017.

KALARUS

Marek

s. Józefa

1018.

KALINOWSKI

Ryszard

s. Lecha

1019.

KALINOWSKI

Tomasz

s. Kazimierza

1020.

KALITA

Magdalena

c. Zygmunta

1021.

KAŁAKAJŁO

Piotr

s. Zygmunta

1022.

KAŁUŻA

Henryk

s. Jana

1023.

KAŁUŻA

Karol

s. Stanisława

1024.

KAMIŃSKI

Andrzej

s. Stanisława

1025.

KAMIŃSKI

Grzegorz

s. Zygmunta

1026.

KAMOLA

Piotr

s. Tadeusza

1027.

KANDYBA

Tomasz

s. Joachima

1028.

KANIUK

Jeremiusz

s. Michała

1029.

KARABIN

Paweł

s. Jana

1030.

KARANTER

Maciej

s. Stanisława

1031.

KARASIŃSKI

Stanisław

s. Franciszka

1032.

KARSKA

Marta

c. Antoniego

1033.

KASPRZAK

Krzysztof

s. Józefa

1034.

KASZKIEL

Tomasz

s. Leszka

1035.

KAWA

Grzegorz

s. Jana

1036.

KAWKA-PATEK

Emilia

c. Zygmunta

1037.

KAZANECKI

Paweł

s. Józefa

1038.

KĄPIŃSKI

Zbigniew

s. Józefa

1039.

KICOFER

Sławomir

s. Jana

1040.

KIEDROWSKI

Łukasz

s. Tadeusza

1041.

KIELISZ

Henryk

s. Józefa

1042.

KIEŁBASA

Piotr

s. Stanisława

1043.

ks. KIEŁBASZEWSKI

Mikołaj

s. Wiktora

1044.

KIK

Przemysław

s. Włodzimierza

1045.

KIRSCHKE

Krzysztof

s. Czesława

1046.

KISIEL

Cezary

s. Zenona

1047.

KISIELOWSKI

Robert

s. Zbigniewa

1048.

KISZKA

Grzegorz

s. Jana

1049.

KIWIOR

Andrzej

s. Mariana

1050.

KLAFTA

Krzysztof

s. Ignacego

1051.

KLAPSA

Wojciech

s. Jana

1052.

KLAUS

Albert

s. Karola

1053.

KLEPACKI

Zbigniew

s. Henryka

1054.

KLICH

Tomasz

s. Stanisława

1055.

KLIMCZAK

Robert

s. Józefa

1056.

KLIMCZAK

Tomasz

s. Antoniego

1057.

KLIŚ

Łukasz

s. Jana

1058.

KLOC

Grzegorz

s. Adama

1059.

KLUK

Krzysztof

s. Augustyna

1060.

KLUZA

Alina

c. Edwarda

1061.

KŁOSIŃSKI

Sławomir

s. Janusza

1062.

KNOPIK

Janusz

s. Andrzeja

1063.

KNOTEK

Andrzej

s. Jana

1064.

KOBYLAS

Genowefa

c. Jana

1065.

KOCIOŁEK

Jarosław

s. Andrzeja

1066.

KOCZWARA

Henryk

s. Jana

1067.

KOLANO

Czesław

s. Stanisława

1068.

KOLAŃSKI

Mieczysław

s. Hieronima

1069.

KOLOTYLO

Dariusz

s. Mariana

1070.

KOŁCZ

Jerzy

s. Jana

1071.

KOŁDYKA

Lech

s. Mariana

1072.

KOŁODZIEJ

Bartosz

s. Wiesława

1073.

KOŁODZIEJ

Bogdan

s. Władysława

1074.

KOŁODZIEJ

Krzysztof

s. Józefa

1075.

KOŁODZIEJ

Sławomir

s. Mariana

1076.

KOŁODZIEJCZAK

Krzysztof

s. Kazimierza

1077.

KOŁODZIEJEWSKI

Karol

s. Andrzeja

1078.

KOŁODZIEJSKI

Dariusz

s. Łucjana

1079.

KOŁPACKI

Krzysztof

s. Henryka

1080.

KOMINKIEWICZ

Tomasz

s. Aleksandra

1081.

KONDRACKI

Szymon

s. Władysława

1082.

KONOPCZYŃSKI

Piotr

s. Jerzego

1083.

KOPACZ

Krzysztof

s. Franciszka

1084.

KOPEĆ

Dariusz

s. Wiesława

1085.

KOPERSKI

Grzegorz

s. Jana

1086.

KORCZAKOWSKI

Mariusz

s. Ryszarda

1087.

KORCZYŃSKI

Piotr

s. Zdzisława

1088.

KORNACKI

Tomasz

s. Józefa

1089.

KORNISZUK

Maria

c. Augustyna

1090.

KORNOWSKI

Mariusz

s. Wiesława

1091.

KORONA

Władysław

s. Józefa

1092.

KORONKIEWICZ

Krzysztof

s. Kazimierza

1093.

KORPOLAK

Dariusz

s. Władysława

1094.

KORZENIECKI

Krzysztof

s. Józefa

1095.

KORZONKOWSKA

Mieczysława

c. Jana

1096.

KOS

Józef

s. Stanisława

1097.

KOSIBA

Piotr

s. Czesława

1098.

KOSS

Witold

s. Henryka

1099.

KOSSAKOWSKI

Józef

s. Janusza

1100.

KOSZEWA

Leon

s. Leona

1101.

KOTOWICZ

Gabriela

c. Jerzego

1102.

KOTUS

Michał

s. Edwarda

1103.

KOTWICA

Tadeusz

s. Michała

1104.

KOWAL

Krystian

s. Wiesława

1105.

KOWALCZEWSKI

Józef

s. Władysława

1106.

KOWALCZUK

Bartłomiej

s. Andrzeja

1107.

KOWALCZYK

Marcin

s. Stanisława

1108.

KOWALCZYK

Marek

s. Franciszka

1109.

KOWALCZYK

Marek

s. Krzysztofa

1110.

KOWALSKI

Krzysztof

s. Władysława

1111.

KOWSZUN

Mariusz

s. Waldemara

1112.

KÓZEK

Wojciech

s. Eugeniusza

1113.

KOZIARA

Agnieszka

c. Waldemara

1114.

KRACZKOWSKI

Grzegorz

s. Jana

1115.

KRAKOWSKI

Dariusz

s. Tadeusza

1116.

KRAMARZ

Andrzej

s. Wiesława

1117.

ks. KRASOWSKI

Jan

s. Kazimierza

1118.

KRASUSKI

Adam

s. Antoniego

1119.

KRASUSKI

Sylwester

s. Zygmunta

1120.

KRASZEWSKI

Ireneusz

s. Kazimierza

1121.

KRAWCZAK

Jacek

s. Alojzego

1122.

KRAWCZYK

Damian

s. Andrzeja

1123.

KRAWCZYK

Krzysztof

s. Tadeusza

1124.

KRAWIEC

Grzegorz

s. Zdzisława

1125.

KRAWIEC

Stanisław

s. Stanisława

1126.

KRECAK

Andrzej

s. Stanisława

1127.

KRĘCICHWOST

Czesław

s. Józefa

1128.

KRĘCIWILK

Dawid

s. Artura

1129.

KROCHMAL

Mariusz

s. Tadeusza

1130.

KRÓL

Krzysztof

s. Tadeusza

1131.

KRÓL

Marcin

s. Bogdana

1132.

KRÓLIKOWSKI

Paweł

s. Jerzego

1133.

KRÓLIKOWSKI

Piotr

s. Witolda

1134.

KRUCZYŃSKI

Tomasz

s. Zbigniewa

1135.

KRUK

Wojciech

s. Władysława

1136.

KRUKOWSKA

Barbara

c. Edwarda

1137.

KRUPA

Konrad

s. Adama

1138.

KRUPIŃSKI

Marek

s. Kazimierza

1139.

KRUPIŃSKI

Wiesław

s. Izydora

1140.

KRYCH

Włodzimierz

s. Henryka

1141.

KRYTUSA

Piotr

s. Andrzeja

1142.

KRZEMIENIEWSKI

Arkadiusz

s. Wiesława

1143.

KRZYCHOWIEC

Jacek

s. Wiesława

1144.

KRZYKAWSKI

Andrzej

s. Wiesława

1145.

KRZYŻAK

Jakub

s. Józefa

1146.

KRZYŻANIAK

Grzegorz

s. Lecha

1147.

KRZYŻELEWSKI

Eligiusz

s. Józefa

1148.

KRZYŻYK

Mariusz

s. Ryszarda

1149.

KSIĄŻEK

Bożena

c. Józefa

1150.

KSIĘŻAK

Piotr

s. Tadeusza

1151.

KSIĘŻUK

Mariusz

s. Jana

1152.

KUBACHA

Norbert

s. Bogdana

1153.

KUBACKI

Maciej

s. Bolesława

1154.

KUBAT

Adam

s. Zdzisława

1155.

KUBICZ

Marek

s. Sławomira

1156.

KUBSKI

Paweł

s. Ryszarda

1157.

KUCA

Piotr

s. Bogdana

1158.

KUCHARSKI

Artur

s. Zygmunta

1159.

KUCHARSKI

Mariusz

s. Janusza

1160.

KUCIK

Marian

s. Władysława

1161.

KUCY

Łukasz

s. Jana

1162.

KUJAWSKI

Sławomir

s. Zdzisława

1163.

KUKLINSKI

Jacek

s. Henryka

1164.

KUKLIŃSKI

Piotr

s. Gustawa

1165.

KUKUCZKA

Ryszard

s. Jana

1166.

KUKUŁOWICZ

Dominik

s. Zbigniewa

1167.

KULESZA

Sławomir

s. Tadeusza

1168.

KULICKI

Paweł

s. Ryszarda

1169.

KULTYS

Stanisław

s. Bronisława

1170.

KUŁAGA

Stanisław

s. Jerzego

1171.

KUŁAKOWSKI

Adrian

s. Czesława

1172.

KUNICKI

Mariusz

s. Henryka

1173.

KUPIS

Daniel

s. Janusza

1174.

KURACZYK

Alicja

c. Ryszarda

1175.

KURAL

Wit

s. Piotra

1176.

KURANT

Piotr

s. Sylwestra

1177.

KURDUPSKI

Arkadiusz

s. Ryszarda

1178.

KURDUPSKI

Krzysztof

s. Ryszarda

1179.

KUREK

Janusz

s. Władysława

1180.

KURLAPSKI

Rafał

s. Jana

1181.

KURLAPSKI

Rafał M.

s. Jana

1182.

KUROŃ

Tomasz

s. Ryszarda

1183.

KUROPATWA

Józef

s. Stefana

1184.

KURPAS

Michał

s. Jerzego

1185.

KURPIEL

Konrad

s. Tadeusza

1186.

KURZAWSKI

Krzysztof

s. Ryszarda

1187.

KUŚMIDER

Tomasz

s. Jana

1188.

KUZIOŁA

Jarosław

s. Mariana

1189.

KWARCIAK

Zbigniew

s. Mariana

1190.

KWAŚNIEWICZ

Wiesław

s. Józefa

1191.

KWIATKOWSKI

Artur

s. Jana

1192.

KWICZAŁA

Kazimierz

s. Władysława

1193.

KWIECIEŃ

Grzegorz

s. Adama

1194.

KWIECIEŃ

Mirosław

s. Henryka

1195.

KWIEK

Szymon

s. Waldemara

1196.

LABUSGA

Piotr

s. Rudolfa

1197.

LAMEK

Jarosław

s. Edwarda

1198.

LANGNER

Michał

s. Henryka

1199.

LAR

Zbigniew

s. Leona

1200.

LASEK

Jarosław

s. Mariana

1201.

LASOTA

Tomasz

s. Kazimierza

1202.

LATACZ

Włodzimierz

s. Jana

1203.

LATAŁA

Robert

s. Jana

1204.

LATEK

Robert

s. Józefa

1205.

LATZKE

Mieczysław

s. Alfonsa

1206.

LAURENTOWSKI

Wojciech

s. Jacka

1207.

LAWER

Krzysztof

s. Romana

1208.

ŁAZIK

Józef

s. Pawła

1209.

LECH

Przemysław

s. Czesława

1210.

LECIEJ

Marek

s. Bogusława

1211.

LEJA

Mariusz

s. Józefa

1212.

LELEK

Robert

s. Aleksandra

1213.

LESIAK

Piotr

s. Jana

1214.

LESSNAU

Michał

s. Bronisława

1215.

LESZCZUK

Konrad

s. Mariana

1216.

LESZCZYŃSKI

Mirosław

s. Czesława

1217.

LESZCZYŃSKI

Piotr

s. Brunona

1218.

LEŚNIAK

Tadeusz

s. Stanisława

1219.

LEWANDOWSKI

Andrzej

s. Józefa

1220.

LEWANDOWSKI

Jan

s. Henryka

1221.

LEWANDOWSKI

Jan

s. Tadeusza

1222.

LEWNA

Andrzej

s. Wenancjusza

1223.

LIEGMANN

Grzegorz

s. Kazimierza

1224.

LIPIŃSKI

Mariusz

s. Zenona

1225.

LISS

Robert

s. Antoniego

1226.

LISTOSZ

Paweł

s. Jerzego

1227.

LITWINOWICZ

Paweł

s. Czesława

1228.

LONC

Grzegorz

s. Leszka

1229.

ŁACH

Grzegorz

s. Stanisława

1230.

ŁAGUTOCZKIN

Jarosław

s. Stanisława

1231.

ŁAKOMY

Mirosław

s. Jerzego

1232.

ŁAPIŃSKI

Wojciech

s. Henryka

1233.

ŁATA

Anna

c. Mariana

1234.

ŁATACZ

Krzysztof

s. Czesława

1235.

ŁATACZ

Przemysław

s. Czesława

1236.

ŁAZORKO

Tomasz

s. Jana

1237.

ŁAZOWY

Stanisław

s. Stanisława

1238.

ŁAŹNIEWSKI

Sławomir

s. Stefana

1239.

ŁĘGOWIK

Arkadiusz

s. Krzysztofa

1240.

ŁODO

Tomasz

s. Stanisława

1241.

ŁUGOWSKI

Sylwester

s. Józefa

1242.

ŁUKASIEWICZ

Piotr

s. Franciszka

1243.

ŁUKASIEWICZ

Sławomir

s. Jerzego

1244.

ŁUKASZEWSKI

Ireneusz

s. Tadeusza

1245.

ŁUKIJAŃCZUK

Zbigniew

s. Mariana

1246.

ŁYSOŃ

Maciej

s. Józefa

1247.

ŁYZIŃSKI

Paweł

s. Wirgiliusza

1248.

MACHAŁ

Piotr

s. Zenona

1249.

MACIAK

Jacek

s. Władysława

1250.

MACIEJCZYK

Piotr

s. Romana

1251.

MACIEJEWSKI

Łukasz

s. Łukasza

1252.

MACURA

Teofil

s. Teofila

1253.

MACYSZYN

Michał

s. Andrzeja

1254.

MADEJ

Andrzej

s. Stanisława

1255.

MADEJ

Witold

s. Mariana

1256.

MAJ

Paweł

s. Bogusława

1257.

MAJDA

Jacek

s. Tadeusza

1258.

MAJDAK

Konrad

s. Henryka

1259.

MAJDER-ŁOPATKA

Małgorzata

c. Krzysztofa

1260.

MAJEWSKI

Marcin

s. Karola

1261.

MAJKUT

Włodzimierz

s. Franciszka

1262.

MAKAREWICZ

Daniel

s. Ryszarda

1263.

MAKOWSKI

Marcin

s. Józefa

1264.

MAKSYMIEC

Marcin

s. Janusza

1265.

MALANOWICZ

Marcin

s. Adama

1266.

MALESZA

Paweł

s. Jerzego

1267.

MALEWSKI

Mirosław

s. Stanisława

1268.

MALINOWSKA

Magdalena

c. Jana

1269.

MALINOWSKI

Grzegorz

s. Janusza

1270.

MALINOWSKI

Mariusz

s. Ryszarda

1271.

MALINOWSKI

Rafał

s. Stanisława

1272.

MALINOWSKI

Roman

s. Mariana

1273.

MALMON

Andrzej

s. Tadeusza

1274.

MAŁAS

Mariusz

s. Bogusława

1275.

MARASZ

Włodzimierz

s. Mieczysława

1276.

MARCINIAK

Cezary

s. Zdzisława

1277.

MARCINKIEWICZ

Waldemar

s. Jana

1278.

MARCINKOWSKI

Janusz

s. Teofila

1279.

MARCINOWICZ

Krzysztof

s. Józefa

1280.

MARCINÓW

Bartłomiej

s. Andrzeja

1281.

MARCISZEWSKI

Grzegorz

s. Antoniego

1282.

MARKOWICZ

Krzysztof

s. Józefa

1283.

MARKOWSKI

Sławomir

s. Adama

1284.

MARTYNA

Michał

s. Jana

1285.

MARTYNIUK

Marek

s. Henryka

1286.

MARUSZAK

Patryk

s. Jana

1287.

MARUSZYJ

Tomasz

s. Stanisława

1288.

MASEŁ

Rafał

s. Mieczysława

1289.

MATUSZAK

Ryszard

s. Wojciecha

1290.

MATUSZCZAK

Dariusz

s. Józefa

1291.

MAZGAJ

Rafał

s. Jerzego

1292.

MAZUR

Krzysztof

s. Andrzeja

1293.

MAZUR

Piotr

s. Eugeniusza

1294.

MAZUREK

Julian

s. Stanisława

1295.

MELKA

Paweł

s. Wiesława

1296.

MENTAL

Arkadiusz

s. Marka

1297.

MESJASZ

Józef

s. Mariana

1298.

MESZKA

Włodzimierz

s. Jana

1299.

MĘDREK

Krzysztof

s. Jana

1300.

MIARKA

Tomasz

s. Ryszarda

1301.

MICHALAK

Aneta

c. Henryka

1302.

MICHALAK

Grzegorz

s. Stanisława

1303.

MICHALSKI

Dariusz

s. Kazimierza

1304.

MIELCZAREK

Antoni

s. Jana

1305.

MIELCZAREK

Arkadiusz

s. Ireneusza

1306.

MIGACZ

Piotr

s. Stanisława

1307.

MIGAS

Rafał

s. Jerzego

1308.

MIKA

Piotr

s. Henryka

1309.

MIKOŁAJCZAK

Marek

s. Jerzego

1310.

MIKUCKI

Wojciech

s. Tadeusza

1311.

MIKULSKI

Tomasz

s. Andrzeja

1312.

MIKULSKI

Tomasz

s. Stanisława

1313.

MIKUŁA

Magdalena

c. Andrzeja

1314.

MINGA

Krzysztof

s. Franciszka

1315.

MIRKOWSKI

Paweł

s. Zenona

1316.

MISIURSKI

Rajmund

s. Krzysztofa

1317.

MISZCZAK

Marek

s. Macieja

1318.

MITER

Tomasz

s. Ryszarda

1319.

MITURA

Jacek

s. Jerzego

1320.

MŁYNARCZYK

Sylwester

s. Janusza

1321.

MOCH

Henryk

s. Bernarda

1322.

MOCZYDŁOWSKI

Marian

s. Henryka

1323.

MOJSKI

Konrad

s. Andrzeja

1324.

MOLAS

Mariusz

s. Adama

1325.

MOLENDA

Krzysztof

s. Zdzisława

1326.

MONICZEWSKI

Jerzy

s. Andrzeja

1327.

MOSTOWSKI

Marcin

s. Jana

1328.

MOŚCICKI

Marcin

s. Zbigniewa

1329.

MOTYKA

Konrad

s. Stanisława

1330.

MROZEK

Waldemar

s. Tadeusza

1331.

MROZIK

Wiktor

s. Kazimierza

1332.

MULARCZYK

Sławomir

s. Mariana

1333.

MURAT

Zbigniew

s. Mariana

1334.

MURAWSKI

Tadeusz

s. Gerarda

1335.

MURZYN

Tadeusz

s. Leona

1336.

MUSIAŁ

Tomasz

s. Wiesława

1337.

MUZYCZUK

Piotr

s. Eugeniusza

1338.

MUZA

Dariusz

s. Jana

1339.

MYŚLIWIEC

Alicja

c. Stefana

1340.

MYŚLIWIEC

Marek

s. Jana

1341.

NAGALSKI

Sławomir

s. Stanisława

1342.

NAJDUCH

Tomasz

s. Stanisława

1343.

NAKONIECZNY

Artur

s. Bolesława

1344.

NAPIERAŁA

Radosław

s. Rocha

1345.

NARLOCH

Dariusz

s. Jerzego

1346.

NASZKIEWICZ

Dariusz

s. Henryka

1347.

NICPOŃ

Dariusz

s. Henryka

1348.

NIECHWIEJ

Andrzej

s. Jana

1349.

NIEDZIELSKI

Bohdan

s. Zdzisława

1350.

NIEDZIELSKI

Norbert

s. Stanisława

1351.

NIEDŹWIECKI

Tadeusz

s. Antoniego

1352.

NIEMCZAK

Adam

s. Franciszka

1353.

NIEMCZYK

Damian

s. Janusza

1354.

NIEWCZAS

Paweł

s. Stefana

1355.

NIEZGODA

Bogdan

s. Zygmunta

1356.

NIKOROWSKI

Marcin

s. Zbigniewa

1357.

NIZIOŁEK

Krzysztof

s. Romana

1358.

NOBIS

Tadeusz

s. Józefa

1359.

NOGIEĆ

Grzegorz

s. Andrzeja

1360.

NOWAK

Andrzej

s. Feliksa

1361.

NOWAK

Andrzej

s. Józefa

1362.

NOWAK

Artur

s. Antoniego

1363.

NOWAK

Krzysztof

s. Jana

1364.

NOWAK

Marcin

s. Andrzeja

1365.

NOWAK

Tadeusz

s. Stanisława

1366.

NOWAK

Tomasz

s. Franciszka

1367.

NOWAK

Tomasz

s. Kazimierza

1368.

NOWAKOWSKI

Andrzej

s. Eugeniusza

1369.

NOWAKOWSKI

Mirosław

s. Tadeusza

1370.

NOWAKOWSKI

Robert

s. Jana

1371.

OBAŁKA

Piotr

s. Szymona

1372.

OBARZANEK

Henryk

s. Mariana

1373.

OBLAMSKI

Jacek

s. Henryka

1374.

OFICJALSKI

Marek

s. Aleksandra

1375.

OGRODNIK

Marcin

s. Ryszarda

1376.

OLCZAK

Marek

s. Mieczysława

1377.

OLENDER

Andrzej

s. Stanisława

1378.

OLESIŃSKI

Daniel

s. Henryka

1379.

OLESZCZUK

Piotr

s. Heronima

1380.

OLSZEWSKI

Mariusz

s. Władysława

1381.

OLSZYŃSKI

Roman

s. Czesława

1382.

OPAŁKA

Paweł

s. Andrzeja

1383.

ORACZEWSKI

Rafał

s. Bronisława

1384.

ORĘDOWSKI

Rafał

s. Tomasza

1385.

ORKOWSKI

Roman

s. Jana

1386.

ORLIK

Marcin

s. Antoniego

1387.

ORLIŃSKI

Paweł

s. Romana

1388.

OSIŃSKI

Robert

s. Henryka

1389.

OSKWAREK

Piotr

s. Mariana

1390.

OSOWSKI

Andrzej

s. Zbigniewa

1391.

OSYRA

Bernard

s. Franciszka

1392.

OTŁOWSKI

Tomasz

s. Andrzeja

1393.

OWCZAREK

Michał

s. Stanisława

1394.

OWCZAREK

Robert

s. Krzysztofa

1395.

ks. OZDOBA

Wiesław

s. Feliksa

1396.

OZGA

Andrzej

s. Ryszarda

1397.

OZGA

Sebastian

s. Jerzego

1398.

PABIN-KAŹMIERCZAK

Edyta

c. Ryszarda

1399.

PAC

Jan

s. Hipolita

1400.

PACION

Dariusz

s. Ignacego

1401.

PACZUŁA

Ryszard

s. Stefana

1402.

PACZUSKI

Jan

s. Józefa

1403.

PADZIK

Wojciech

s. Waldemara

1404.

PAKUŁA

Sebastian

s. Henryka

1405.

PAŁCZAK

Marek

s. Jana

1406.

PAPIEROWSKI

Marian

s. Franciszka

1407.

PARDO

Krzysztof

s. Mirosława

1408.

PARMA

Krzysztof

s. Wiktora

1409.

PASŁAWSKI

Adam

s. Grzegorza

1410.

PASTERNAK

Krzysztof

s. Tadeusza

1411.

PATERA

Łukasz

s. Bogusława

1412.

PATERAK

Sylwester

s. Mieczysława

1413.

PAWLAK

Dariusz

s. Wiesława

1414.

PAWLAK

Jacek

s. Janusza

1415.

PAWLAK

Robert

s. Czesława

1416.

PAWLICA

Joachim

s. Stefana

1417.

PAWLUKANIS

Kamil

s. Stanisława

1418.

PAWŁOWSKI

Wojciech

s. Bronisława

1419.

PAZERA

Roman

s. Tadeusza

1420.

PĄCZEK

Jan

s. Władysława

1421.

PELC

Daniel

s. Jana

1422.

PEŁKOWSKI

Antoni

s. Henryka

1423.

PERZYNA

Tadeusz

s. Jana

1424.

PESZKO

Mirosław

s. Jana

1425.

PETERSON

William

s. Williama Maurice'a

1426.

PĘCHERSKI

Dariusz

s. Jana

1427.

PĘKALA

Krzysztof