| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

POSTANOWIENIE NR 13/OP/2015
MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH

z dnia 10 listopada 2015 r.

o nadaniu odznaki

Na podstawie § 2 pkt 1 i 2 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 13 listopada 2008 r. w sprawie nadawania odznaki „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej” (Dz. U. z 2014 r. poz. 787 i 887) za wykazanie wyjątkowej ofiarności i odwagi w bezpośrednich działaniach ratowniczych w czasie pożaru, klęski żywiołowej lub innego miejscowego zagrożenia, długoletnią ofiarną służbę, pracę zawodową lub działalność społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej, odznaczeni zostają:

ZŁOTĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

1.

FISCHER

Andrzej

s.

Arnolda

2.

NOWORYCKI

Jacek

s.

Gabriela

3.

SZKRAWAN

Andrzej

s.

Kazimierza

 

SREBRNĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

4.

BURANDT

Mariusz

s.

Edwarda

5.

DRABIUK

Krzysztof

s.

Piotra

6.

FORYŚ

Adam

s.

Józefa

7.

GĄSIOR

Robert

s.

Józefa

8.

GÓRSKI

Robert

s.

Jana

9.

HUBNER

Andrzej

s.

Henryka

10.

JASIŃSKI

Marcin

s.

Wiesława

11.

MACISZKA

Sebastian

s.

Jana

12.

MEDWID

Arkadiusz

s.

Bazylego

13.

MICHAŁEK

Henryk

s.

Władysława

14.

MOLLIN

Bartłomiej

s.

Józefa

15.

ORŁOWSKI

Tomasz

s.

Albina

16.

PEPLIŃSKI

Ludwik

s.

Jana

17.

PRZYTULA

Marek

s.

Kazimierza

18.

SKÓRZEWSKI

Marek

s.

Kazimierza

19.

STOCKI

Kazimierz

s.

Jana

20.

SYSAK

Robert

s.

Stanisława

21.

ŚWIECZKOWSKI

Arkadiusz

s.

Jerzego

22.

TERESIAK

Waldemar

s.

Eryka

23.

TROCKI

Łukasz

s.

Mieczysława

24.

ZABŁOCKI

Józef

s.

Michała

25.

ZIÓŁKOWSKI

Maciej

s.

Zbigniewa

 

BRĄZOWĄ ODZNAKĄ
„ZASŁUŻONY DLA OCHRONY PRZECIWPOŻAROWEJ”

26.

ADAMSKI

Piotr

s.

Jana

27.

BADOWSKI

Marcin

s.

Lesława

28.

BARTOSZEK

Barbara

c.

Waldemara

29.

BŁASZKOWSKI

Tomasz

s.

Jana

30.

BOCHOWICZ

Cezary

s.

Wiesława

31.

BRYŚ

Karol

s.

Zygmunta

32.

BUDREWICZ

Michał

s.

Józefa

33.

BUDZ

Marian

s.

Jana

34.

BUDZ

Stanisław

s.

Jana

35.

CIEMNY

Piotr

s.

Zygmunta

36.

CIĘSZKI

Artur

s.

Czesława

37.

CZELEŃ

Marcin

s.

Michała

38.

DALEWSKA

Katarzyna

c.

Andrzeja

39.

DOBEK

Marcin

s.

Zygmunta

40.

DURBAJŁO

Tomasz

s.

Ryszarda

41.

ENGEL

Tomasz

s.

Eugeniusza

42.

FIGURA

Mieczysław

s.

Józefa

43.

FRANKÓW

Łukasz

s.

Jerzego

44.

FUCHS

Robert

s.

Eugeniusza

45.

GĄBKA

Marian

s.

Stanisława

46.

GIERUS

Sławomir

s.

Władysława

47.

GODA

Robert

s.

Jana

48.

GOLIS

Dariusz

s.

Ryszarda

49.

GRUBAK

Rafał

s.

Mieczysława

50.

HARBACEWICZ

Arkadiusz

s.

Franciszka

51.

HUK

Damian

s.

Grzegorza

52.

HUK

Krzysztof

s.

Kazimierza

53.

JANKOWSKI

Jarosław

s.

Alfonsa

54.

KARAŚ

Krzysztof

s.

Zygmunta

55.

KĄCKI

Paweł

s.

Tadeusza

56.

KEMBŁOWSKI

Radosław

s.

Romana

57.

KNITTER

Krzysztof

s.

Jana

58.

KOPROWSKI

Krzysztof

s.

Tadeusza

59.

KOWALEWSKI

Arkadiusz

s.

Brunona

60.

KRUDYSZ

Jerzy

s.

Marcina

61.

KRZEMIŃSKI

Romuald

s.

Zdzisława

62.

KRZYŻEWSKI

Łukasz

s.

Juliana

63.

KUCHTA

Andrzej

s.

Władysława

64.

KWIECIŃSKI

Jarosław

s.

Wiktora

65.

LUDKIEWICZ

Mariusz

s.

Stanisława

66.

ŁASOCHA

Sylwester

s.

Jana

67.

ŁUCZAK

Jarosław

s.

Jana

68.

MAŁANIAK

Krzysztof

s.

Mariana

69.

MAŃKOWSKI

Michał

s.

Andrzeja

70.

MIŚ

Bogusław

s.

Władysława

71.

MRÓZ

Marcin

s.

Jerzego

72.

NAGALSKI

Sławomir

s.

Stanisława

73.

NIEBYLSKI

Marek

s.

Piotra

74.

OPALIŃSKI

Antoni

s.

Kazimierza

75.

ORGANISTA

Kazimierz

s.

Adama

76.

ORZECHOWSKI

Sebastian

s.

Piotra

77.

OSTROWSKI

Zbigniew

s.

Mieczysława

78.

PARTYKA

Tomasz

s.

Adama

79.

PIĄTKOWSKI

Adam

s.

Jerzego

80.

PIEPRZYK

Sławomir

s.

Jana

81.

POŁOM

Krzysztof

s.

Hieronima

82.

PRYJMA

Tadeusz

s.

Michała

83.

RACHOŃ

Antoni

s.

Tadeusza

84.

RYBIŃSKI

Leszek

s.

Jerzego

85.

SCHAB

Jacek

s.

Bartłomieja

86.

SIADAK

Jakub

s.

Zenona

87.

SICIARZ

Krzysztof

s.

Tadeusza

88.

SIKORA

Krzysztof

s.

Jana

89.

SKORUPSKI

Grzegorz

s.

Edwarda

90.

STACHOŃ

Stanisław

s.

Stanisława

91.

STANKIEWICZ

Janusz

s.

Bronisława

92.

SZYSZKA

Jacek

s.

Stefana

93.

ŚLIWIŃSKI

Tomasz

s.

Józefa

94.

ŚWISTAK

Grzegorz

s.

Zdzisława

95.

TOTA

Krzysztof

s.

Władysława

96.

WACHOLC

Marek

s.

Henryka

97.

WENTA

Bartłomiej

s.

Mirosława

98.

WIAK

Józef

s.

Stefana

99.

WIŚNIEWSKI

Tomasz

s.

Edwarda

100.

ZIELIŃSKI

Bartłomiej

s.

Krzysztofa

101.

ŻOŁNOWSKI

Łukasz

s.

Andrzeja

102.

ŻYWIEC

Wiesława

c.

Eugeniusza

 

Minister Spraw Wewnętrznych: T. Piotrowska

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kamil Polak

Ekspert

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »