| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE NR 24
PREZESA URZĘDU KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ

z dnia 16 listopada 2015 r.

w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej

Na podstawie art. 150 ust. 2 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. – Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243, 827 i 1198 oraz z 2015 r. poz. 1069) zarządza się, co następuje:

§ 1.

 Powołuje się komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej, w składzie określonym w załączniku do zarządzenia.

§ 2.

 Siedziba sekretariatu komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej znajduje się w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej przy ul. Kasprzaka 18/20 w Warszawie.

§ 3.

 Sprawy prowadzone przez komisję egzaminacyjną do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej, powołaną zarządzeniem Nr 4 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 21 stycznia 2015 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej (Dz. Urz. UKE poz. 6), przejmuje komisja, o której mowa w § 1.

§ 4.

 Traci moc zarządzenie Nr 4 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej z dnia 21 stycznia 2015 r. w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej.

§ 5.

 Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.

Prezes
Urzędu Komunikacji Elektronicznej

Magdalena Gaj

 

Załącznik 1.

Załącznik do zarządzenia Nr 24 Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej
z dnia 16 listopada 2015 r. (poz. 137)

W skład komisji egzaminacyjnej do spraw operatorów urządzeń radiowych w służbie radiokomunikacyjnej amatorskiej wchodzą:

1. Wiktor Sęga

– przewodniczący;

2. Tadeusz Borzym

– zastępca przewodniczącego;

3. Elżbieta Derengowska

– zastępca przewodniczącego;

4. Grzegorz Doros

– zastępca przewodniczącego;

5. Sławomir Dudek

– zastępca przewodniczącego;

6. Krzysztof Duzinkiewicz

– zastępca przewodniczącego;

7. Jacek Fonrobert

– zastępca przewodniczącego;

8. Marian Goluzda

– zastępca przewodniczącego;

9. Gerard Halama

– zastępca przewodniczącego;

10. Krzysztof Jakubowski

– zastępca przewodniczącego;

11. Mieczysław Janczak

– zastępca przewodniczącego;

12. Mirosław Kawecki

– zastępca przewodniczącego;

13. Mirosława Kędra

– zastępca przewodniczącego;

14. Zbigniew Kołodziej

– zastępca przewodniczącego;

15. Krzysztof Krawczyk

– zastępca przewodniczącego;

16. Marcin Krawczyk

– zastępca przewodniczącego;

17. Janusz Krechowicz

– zastępca przewodniczącego;

18. Adam Kruk

– zastępca przewodniczącego;

19. Marek Krzemiński

– zastępca przewodniczącego;

20. Janusz Kujawski

– zastępca przewodniczącego;

21. Grzegorz Lewandowski

– zastępca przewodniczącego;

22. Radosław Michałek

– zastępca przewodniczącego;

23. Beata Niedbała

– zastępca przewodniczącego;

24. Marek Otręba

– zastępca przewodniczącego;

25. Grzegorz Pańczyk

– zastępca przewodniczącego;

26. Wioletta Pilipiec

– zastępca przewodniczącego;

27. Jacek Rowiński

– zastępca przewodniczącego;

28. Marek Stęchły

– zastępca przewodniczącego;

29. Beata Struska

– zastępca przewodniczącego;

30. Jacek Szociński

– zastępca przewodniczącego;

31. Marcin Woźniak

– zastępca przewodniczącego;

32. Anna Zaremba

– zastępca przewodniczącego;

33. Władysław Zwierzchowski

– zastępca przewodniczącego;

34. Piotr Araczewski

– sekretarz komisji;

35. Adam Barabasz

– członek;

36. Maciej Baran

– członek;

37. Izabela Bartold

– członek;

38. Witold Brożek

– członek;

39. Ryszard Chochół

– członek;

40. Grzegorz Cholewa

– członek;

41. Władysław Cholewski

– członek;

42. Katarzyna Drobik

– członek;

43. Grzegorz Figiel

– członek;

44. Ewa Filc

– członek;

45. Jan Gajda

– członek;

46. Dariusz Garbaczewski

– członek;

47. Hanna Giersz

– członek;

48. Michał Kamieniec

– członek;

49. Anna Karbowiak-Kociemba

– członek;

50. Zbigniew Kornatko

– członek;

51. Maciej Kostrzewa

– członek;

52. Danuta Krzos

– członek;

53. Alicja Krzymińska

– członek;

54. Marek Leśniczy

– członek;

55. Tomasz Łatuszyński

– członek;

56. Ernest Maczugowski

– członek;

57. Janusz Masłowski

– członek;

58. Janusz Morkowski

– członek;

59. Sławomir Niezgoda

– członek;

60. Arkadiusz Orszulak

– członek;

61. Anna Othonos

– członek;

62. Zygmunt Pipień

– członek;

63. Tadeusz Pol

– członek;

64. Mateusz Potasiak

– członek;

65. Adam Ptaszyński

– członek;

66. Marek Romańczuk

– członek;

67. Ewa Sietiewiniec

– członek;

68. Krzysztof Syrek

– członek;

69. Paweł Szwajkowski

– członek;

70. Krystyna Śliwka

– członek;

71. Jan Wantuch

– członek;

72. Dariusz Wierzbicki

– członek;

73. Alicja Wojciechowska

– członek;

74. Marcin Wojtowicz

– członek.

 

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Mikołaj Maśliński

Prawnik Kancelarii SMM Legal. Doktorant w Katedrze Publicznego Prawa Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w publicznym prawie gospodarczym oraz w prawie administracyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z funkcjonowaniem spółek komunalnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »