| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

ZARZĄDZENIE Nr 51/2011 MINISTRA NAUKI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO1)

z dnia 9 czerwca 2011 r.

zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Zespołu interdyscyplinarnego do spraw działalności upowszechniającej naukę w zakresie wydawnictw naukowych

Na podstawie art. 52 ust. 4 ustawy z dnia 30 kwietnia 2010 r. o zasadach finansowania nauki (Dz. U. Nr 96, poz. 615) zarządza się, co następuje:

§ 1

W zarządzeniu nr 43/2011 Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 kwietnia 2011 r. w sprawie powołania Zespołu interdyscyplinarnego do spraw działalności upowszechniającej naukę w zakresie wydawnictw naukowych § 2 otrzymuje brzmienie:

„§ 2. W skład Zespołu wchodzą:

1) Przewodniczący Zespołu – Marek Lewandowski;

2) członkowie Zespołu:

a) Agnieszka Dobrzyń,

b) Jacek Grams,

c) Tomasz Jurek,

d) Marek Leszek Kowalski,

e) Wojciech Maria Kwiatek,

f) Przemysław Tadeusz Marciniak,

g) Bartosz Stanisław Powałka,

h) Radosław Krzysztof Sojak,

i) Tomasz Bartłomiej Szmuc,

j) Anna Stępień-Sporek,

k) Anetta Iwona Undas,

I) Anna Maria Zalewska.”.

§ 2

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Barbara Kudrycka

 

 

1) Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działem administracji rządowej – nauka, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 1 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 marca 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego (Dz. U. Nr 63, poz. 324).

reklama

POLECANE

Artykuł sponsorowany

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Monika Wolska-Bryńska

Radca Prawny w Departamencie Kontroli Podatkowych w Kancelarii Prawno-Podatkowej Mariański Group. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ukończyła aplikacje radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi i uzyskała tytuł zawodowy radcy prawnego. Specjalizuje się w prawie podatkowym, postępowaniach: podatkowych, sądowo-administracyjnych, egzekucyjnych w administracji i administracyjnych. Odpowiada za prowadzenie spraw klientów w ramach postępowań podatkowych oraz wtórnych do nich postępowań zabezpieczających i egzekucyjnych. Reprezentuje klientów w sporach przed organami podatkowymi oraz przed sądami administracyjnymi. Występuje w postępowaniach karno-skarbowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »