| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

Generalny Zarząd Operacyjny - P3

DECYZJA Nr 168/MON
MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 18 czerwca 2003 r.

zmieniająca decyzję w sprawie zwiększenia należności zagranicznej i dodatku zagranicznego, otrzymywanych przez żołnierzy zawodowych oraz żołnierzy niezawodowych wyznaczonych do pełnienia służby poza granicami państwa i pracowników wojska zatrudnionych w jednostkach wojskowych wykonujących zadania poza granicami państwa

Na podstawie § 17 ust. 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 5 grudnia 2000 r. w sprawie uposażenia i innych należności pieniężnych otrzymywanych przez żołnierzy wyznaczonych do pełnienia służby poza granicami państwa (Dz. U. Nr 115, poz. 1198, z 2001 r. Nr 148, poz. 1647 oraz z 2002 r. Nr 239, poz. 2042) oraz § 6 ust. 2a i § 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 1999 r. w sprawie należności pieniężnych i świadczeń otrzymywanych przez żołnierzy wyznaczonych do pełnienia służby poza granicami państwa i pracowników wojska zatrudnionych w jednostkach wojskowych wykonujących zadania poza granicami państwa (Dz. U. Nr 110, poz. 1257oraz z 2002 r. Nr31,poz. 282), ustalam:

1. W decyzji Nr 79/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 31 marca 2003 r. w sprawie zwiększenia należności zagranicznej i dodatku zagranicznego, otrzymywanych przez żołnierzy zawodowych oraz żołnierzy niezawodowych wyznaczonych do pełnienia służby poza granicami państwa i pracowników wojska zatrudnionych w jednostkach wojskowych wykonujących zadania poza granicami państwa (Dz. Urz. MON Nr 6, poz. 56) wprowadza się następujące zmiany:

1) w pkt 1:

a) w ppkt 2 po wyrazach „Oceanie Indyjskim” dodaje się średnik,

b) po ppkt 2 dodaje się ppkt 3 w brzmieniu:

„3) Polskim Kontyngencie Wojskowym w składzie Międzynarodowych Sił Stabilizacyjnych w Republice Iraku”;

2) w pkt 2:

a) w ppkt 2 po wyrazach „Oceanie Indyjskim” dodaje się średnik,

b) po ppkt 2 dodaje się ppkt 3 w brzmieniu:

„3) Polskim Kontyngencie Wojskowym w składzie Międzynarodowych Sił Stabilizacyjnych w Republice Iraku”.

2. Decyzja wchodzi w życie z dniem ogłoszenia z mocą obowiązującą od dnia 10 czerwca 2003 r.

Minister Obrony Narodowej: J. Szmajdziński

reklama

POLECANE

Artykuł partnerski

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron

Kancelaria radcy prawnego Magdaleny Piotrowskiej-Gawron z siedzibą w Krakowie świadczy kompleksowe usługi prawne na terenie całego kraju na rzecz wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, osób fizycznych i innych podmiotów.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »