| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

KOMUNIKAT Nr 144
KOMISJI EGZAMINACYJNEJ DLA DORADCÓW INWESTYCYJNYCH

z dnia 7 sierpnia 2013 r.

w sprawie nowego terminu pierwszego etapu najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego

Na podstawie art. 128 ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi (Dz. U. z 2010 r. Nr 211, poz. 1384, z późn. zm.) ogłasza się, co następuje:

1) pierwszy etap najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego odbędzie się w dniu 17 listopada 2013 r.;

2) w terminie 28 października 2013 r., ogłoszonym w komunikacie Nr 141 Komisji Egzaminacyjnej dla Doradców Inwestycyjnych z dnia 2 lipca 2013 r. w sprawie terminu pierwszego etapu najbliższego egzaminu na doradcę inwestycyjnego (Dz. Urz. KNF poz. 18), pierwszy etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego nie odbędzie się;

3) podczas egzaminu na doradcę inwestycyjnego, którego pierwszy etap odbędzie się w dniu 17 listopada 2013 r., obowiązuje zakres tematyczny ogłoszony w komunikacie Nr 142 Komisji Egzaminacyjnej dla Doradców Inwestycyjnych z dnia 2 lipca 2013 r. w sprawie zakresu tematycznego egzaminu na doradcę inwestycyjnego (Dz. Urz. KNF poz. 19).

 

Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej
dla Doradców Inwestycyjnych

Marek Szuszkiewicz

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Bartosz Sierakowski

Radca prawny, licencjonowany doradca restrukturyzacyjny. Wiceprezes Zarządu Zimmerman Filipiak Restrukturyzacja S.A. Partner kancelarii Zimmerman i Wspólnicy sp.k. Specjalizuje się w restrukturyzacji zadłużenia zagrożonych podmiotów gospodarczych, ochronie praw wierzycieli, w tym egzekucji przez zarząd przymusowy, a także w prawie procesowym cywilnym i gospodarczym, prawie upadłościowym, postępowaniu administracyjnym, jak również w prawie obrotu nieruchomościami. Współautor komentarza praktycznego do Prawa restrukturyzacyjnego. Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji z dziedziny prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego i egzekucyjnego. Publikuje m.in. w Monitorze Prawa Bankowego, a także jest ekspertem Dziennika Gazety Prawnej, Rzeczpospolitej oraz TVN Biznes i Świat. Prelegent na konferencjach i szkoleniach z zakresu postępowania upadłościowego, restrukturyzacyjnego i egzekucyjnego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »