| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | PRACA W INFOR | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Akty prawne

OBWIESZCZENIE
MINISTRA ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI1)

z dnia 5 czerwca 2014 r.

w sprawie wykazu jednostek, którym w 2013 r. przyznano dotacje celowe w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji

Na podstawie art. 122 ust. 4 ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 885, z późn. zm.2)) podaje się do publicznej wiadomości wykaz jednostek nieujętych w wykazie stanowiącym załącznik do ustawy budżetowej, którym w 2013 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie, w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji, stanowiący załącznik do obwieszczenia.

 

- Rafał TRZASKOWSKI

MINISTER ADMINISTRACJI I CYFRYZACJI

 

 

1) Minister Administracji i Cyfryzacji kieruje działem administracji rządowej – informatyzacja, na podstawie § 1 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 listopada 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Administracji i Cyfryzacji (Dz. U. Nr 248, poz. 1479).

2) Zmiany wymienionej ustawy zostały ogłoszone w Dz. U. z 2013 r. poz. 938 i poz. 1646 oraz z 2014 r. poz. 379.

Załącznik 1. [WYKAZ JEDNOSTEK, KTÓRYM W 2013 R. PRZYZNANO DOTACJE CELOWE W USTAWOWO OKREŚLONYM ZAKRESIE W CZĘŚCI 27 BUDŻETU PAŃSTWA „INFORMATYZACJA” ORAZ KWOT TYCH DOTACJI]

Załącznik do obwieszczenia
Ministra Administracji i Cyfryzacji
z dnia 5 czerwca 2014 r.

WYKAZ

jednostek, którym w 2013 r. przyznano dotacje celowe w ustawowo określonym zakresie w części 27 budżetu państwa „Informatyzacja” oraz kwot tych dotacji

LP.

Nazwa Beneficjenta

Kwota przyznanej dotacji celowej w zł

1.

Fundacja Panoptykon

41 500,00 zł

2.

Fundacja Nowoczesna Polska

134 025,00 zł

3.

Fundacja „Ośrodek Studiów nad Cyfrowym Państwem”

30 750,00 zł

4.

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

433 590,25 zł

5.

Fundacja Aktywizacja

564 558,24 zł

6.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

4 032,00 zł

7.

Fundacja Obserwatorium Zarządzania

549 906,00 zł

8.

Fundacja Instytut Spraw Publicznych

75 000,00 zł

9.

Fundacja Likejon

87 955,00 zł

10.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej”

39 100,00 zł

11.

Fundacja Projekt: Polska

94 400,00 zł

12.

Fundacja Rozwoju Branży Internetowej „NETCAMP”

94 750,00 zł

13.

Związek Pracodawców Branży Internetowej Interactive Advertising Bureau Polska

200 000,00 zł

14.

Stowarzyszenie Talent

130 465,00 zł

15.

Stowarzyszenie Animacji Kultury „HEKSA”

128 458,00 zł

16.

Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki

85 194,00 zł

17.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach

227 110,00 zł

18.

Stowarzyszenie na rzecz równego dostępu do kształcenia „Twoje Nowe Możliwości”

46 612,50 zł

19.

Fundacja Dzieci Niczyje

45 000,00 zł

20.

Związek Harcerstwa Polskiego

400 000,00 zł

21.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

655 524 278,13 zł

22.

Fundacja Poszanowania Energii w Gdańsku

80 335,53 zł

23.

Stowarzyszenie „Euroregion Niemen”

18 633,50 zł

24.

Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk

43 813,10 zł

25.

Dalkia S.A.

854 896,50 zł

26.

Gmina Busko-Zdrój

2 859,00 zł

27.

Fundacja Karpacka-Polska

7 459 912,44 zł

28.

Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

2 104 394,50 zł

29.

Gmina Łodygowice

1015,31 zł

30.

Gmina Mełgiew

1 201 323,42 zł

31.

Gmina Miejska Hrubieszów

4 097 659,26 zł

32.

Gmina Miejska Legionowo

49 170,52 zł

33.

Gmina Mszana Dolna

1 187 409,51 zł

34.

Gmina Zator

4 775 504,79 zł

35.

Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy

996 070,36 zł

36.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A.

5 977 910,43 zł

37.

Miasto i Gmina Szczucin

4 384 792,16 zł

38.

Narodowa Fundacja Ochrony Środowiska – UNEP/GRID – Warszawa

601 173,18 zł

39.

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej

3 970 056,99 zł

40.

Powiat Puławski

6 785 324,72 zł

41.

Powiat Strzelecko-Drezdenecki

27 151,64 zł

42.

Powiat Suski

6 790 724,91 zł

43.

Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu”

499 752,00 zł

44.

Stowarzyszenie „Ab Ovo”

282 875,20 zł

45.

Stowarzyszenie Euroregion Karpacki

3 041 123,50 zł

46.

Towarzystwo na rzecz Ziemi

1039 119,12 zł

47.

Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.

15 776,46 zł

48.

Województwo Lubelskie

1 866 835,86 zł

49.

Województwo Małopolskie

566 114,70 zł

50.

Województwo Pomorskie

21 009,00 zł

51.

Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej

712 391,57 zł

52.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Wisłoki

414 024,36 zł

53.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

7 033 418,11 zł

54.

Instytut Łączności

4 584 994,77 zł

55.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

18 492 300,96 zł

56.

ZUS

58 047 443,74 zł

57.

Gmina Adamów

363 695,34 zł

58.

Gmina Babiak

176 744,35 zł

59.

Gmina Barciany

145 776,00 zł

60.

Gmina Bełchatów

1 223 633,68 zł

61.

Gmina Besko

1 135 287,55 zł

62.

Gmina Białe Błota

50 714,40 zł

63.

Gmina Biały Bór

28 300,00 zł

64.

Gmina Białogard

2 359 300,09 zł

65.

Gmina Bieruń

1 210 034,15 zł

66.

Gmina Biłgoraj

241 593,79 zł

67.

Gmina Biszcza

879 132,86 zł

68.

Gmina Błonie

966 191,05 zł

69.

Gmina Bobrowniki

130 998,17 zł

70.

Gmina Bobrowo

577 824,99 zł

71.

Gmina Bojanów

304 938,39 zł

72.

Gmina Bojszowy

733 047,84 zł

73.

Gmina Borzęcin

1 491 722,63 zł

74.

Gmina Braniewo

794 105,79 zł

75.

Gmina Brańszczyk

202 735,90 zł

76.

Gmina Brojce

84 944,86 zł

77.

Gmina Brok

149 064,00 zł

78.

Gmina Brwinów

280 445,75 zł

79.

Gmina Brzeziny

632 364,97 zł

80.

Gmina Buczek

488 801,83 zł

81.

Gmina Bulkowo

420 562,45 zł

82.

Gmina Bystra Sidzina

166 968,61 zł

83.

Gmina Bytom

39 325,46 zł

84.

Gmina Cekcyn

268 664,23 zł

85.

Gmina Celestynów

323 897,61 zł

86.

Gmina Cewice

353 780,11 zł

87.

Gmina Charsznica

36 900,00 zł

88.

Gmina Chełmiec

2 638 403,60 zł

89.

Gmina Chocianów

124 639,15 zł

90.

Gmina Chojna

871 055,29 zł

91.

Gmina Chojnice

1 086 651,23 zł

92.

Gmina Choroszcz

198 010,81 zł

93.

Gmina Chorzów

303 269,79 zł

94.

Gmina Cieszanów

32 223,07 zł

95.

Gmina Czarna

532 756,88 zł

96.

Gmina Czernikowo

711 329,70 zł

97.

Gmina Czerwieńsk

3 959 890,29 zł

98.

Gmina Czerwonka

275 650,00 zł

99.

Gmina Czorsztyn

72 649,05 zł

100.

Gmina Daleszyce

1 518 850,59 zł

101.

Gmina Dębe Wielkie

423 820,00 zł

102.

Gmina Dębica

955 844,33 zł

103.

Gmina Dębno

1 056 003,22 zł

104.

Gmina Dębowa Łąka

124 598,52 zł

105.

Gmina Długosiodło

549 542,77 zł

106.

Gmina Dobre

494 239,48 zł

107.

Gmina Dobromierz

302 278,44 zł

108.

Gmina Dobroszyce

1 900 503,05 zł

109.

Gmina Dobrzany

498 083,67 zł

110.

Gmina Dobrzeń Wielki

195 439,02 zł

111.

Gmina Drezdenko

1 749 973,43 zł

112.

Gmina Drobin

1 805 474,38 zł

113.

Gmina Drwinia

943 011,28 zł

114.

Gmina Dziemiany

468 755,50 zł

115.

Gmina Dzierżoniów

563 899,96 zł

116.

Gmina Ełk

1 094 057,42 zł

117.

Gmina Gdańsk

139 879,52 zł

118.

Gmina Gdów

1 090 790,60 zł

119.

Gmina Glinojeck

987 153,78 zł

120.

Gmina Głowaczów

1 661 327,13 zł

121.

Gmina Głusk

918 005,45 zł

122.

Gmina Gniewino

244 291,47 zł

123.

Gmina Gniezno

1 485 331,04 zł

124.

Gmina Gorlice

547 885,05 zł

125.

Gmina Gostycyn

111 418,13 zł

126.

Gmina Gostynin

171 555,48 zł

127.

Gmina Góra Kalwaria

107 367,71 zł

128.

Gmina Gózd

6 625,84 zł

129.

Gmina Grębocice

630 560,38 zł

130.

Gmina Grodzisk Mazowiecki

815 254,29 zł

131.

Gmina i Miasto Warta

1 066 193,78 zł

132.

Gmina i Miasto Koziegłowy

640 126,56 zł

133.

Gmina i Miasto Niepołomice

1 450 568,57 zł

134.

Gmina i Miasto Sochaczew

2 217 049,62 zł

135.

Gmina i Miasto Uzdrowiskowe Muszyna

131 298,87 zł

136.

Gmina Iłów

232 044,00 zł

137.

Gmina Iłża

1 335 819,61 zł

138.

Gmina Istebna

4 780,00 zł

139.

Gmina Iwonicz Zdrój

740 654,85 zł

140.

Gmina Jaktorów

237 474,08 zł

141.

Gmina Janów

367 432,50 zł

142.

Gmina Jarocin

261 806,57 zł

143.

Gmina Jawor

72 806,81 zł

144.

Gmina Jerzmanowa

205 510,00 zł

145.

Gmina Jeżewo

326 068,52 zł

146.

Gmina Kalety

8 692,00 zł

147.

Gmina Kalisz Pomorski

61 604,76 zł

148.

Gmina Kamionka Wielka

957 190,00 zł

149.

Gmina Karczew

498 539,52 zł

150.

Gmina Kargowa

328 547,24 zł

151.

Gmina Kartuzy

388 616,37 zł

152.

Gmina Kępice

911 125,54 zł

153.

Gmina Kęsowo

930 187,60 zł

154.

Gmina Kęty

506 662,62 zł

155.

Gmina Kielce

79 112,07 zł

156.

Gmina Kiełczygłów

146 013,00 zł

157.

Gmina Kije

154 854,90 zł

158.

Gmina Klembów

5 154 513,50 zł

159.

Gmina Klimontów

20 000,00 zł

160.

Gmina Kłaj

1 380 740,54 zł

161.

Gmina Kłodzko

298 122,04 zł

162.

Gmina Kobierzyce

49 440,43 zł

163.

Gmina Kobylanka

371 247,77 zł

164.

Gmina Komarów-Osada

385 260,00 zł

165.

Gmina Kondratowice

286 422,13 zł

166.

Gmina Konstancin Jeziorna

690 670,00 zł

167.

Gmina Koprzywnica

103 197,11 zł

 

168.

Gmina Korczyna

33 666,00 zł

169.

Gmina Koszarawa

937 719,06 zł

170.

Gmina Kowala

847 014,59 zł

171.

Gmina Krasin

503 773,96 zł

172.

Gmina Krasnosielc

122 693,04 zł

173.

Gmina Krobia

1 587 721,13 zł

174.

Gmina Krosno

354 659,68 zł

175.

Gmina Krosno Odrzańskie

1 868 391,25 zł

176.

Gmina Krzyżanowice

1 328 909,25 zł

177.

Gmina Książ Wielki

670 837,84 zł

178.

Gmina Kunów

379 315,94 zł

179.

Gmina Kwidzyn

572 189,55 zł

180.

Gmina Latowicz

345 212,00 zł

181.

Gmina Legnickie Pole

428 655,87 zł

182.

Gmina Lesznowola

11 561,29 zł

183.

Gmina Leżajsk

680 675,00 zł

184.

Gmina Lębork

532 178,62 zł

185.

Gmina Lędziny

54 485,20 zł

186.

Gmina Linia

644 248,00 zł

187.

Gmina Lipiany

317 229,58 zł

188.

Gmina Lipnica Murowana

29 850,00 zł

189.

Gmina Lipsko

404 260,00 zł

190.

Gmina Lipusz

11 931,00 zł

191.

Gmina Lisków

850 000,00 zł

192.

Gmina Lubień

97 775,98 zł

193.

Gmina Lubiewo

5 224 172,26 zł

194.

Gmina Lubin

1 111 537,00 zł

195.

Gmina Luzino

1 116 875,56 zł

196.

Gmina Łagiewniki

2 545 649,61 zł

197.

Gmina Łapanów

324 025,65 zł

198.

Gmina Łącko

45 300,00 zł

199.

Gmina Łochów

439 941,33 zł

200.

Gmina Łodygowice

391 473,96 zł

201.

Gmina Łomianki

1 113 723,32 zł

202.

Gmina Łopiennik Górny

90 450,00 zł

203.

Gmina Łukowica

46 950,00 zł

204.

Gmina Maciejowice

673 779,93 zł

205.

Gmina Majdan Królewski

555 147,05 zł

206.

Gmina Maków

869 116,20 zł

207.

Gmina Manowo

220 670,03 zł

208.

Gmina Mełgiew

366 649,86 zł

 

209.

Gmina Miasta Brodnicy

1 372 990,92 zł

210.

Gmina Miasta Częstochowa

300 064,39 zł

211.

Gmina Miasta Nieszawa

2 466 846,54 zł

212.

Gmina Miasta Radom

8 465 033,89 zł

213.

Gmina Miasta Sanok

1 614 707,11 zł

214.

Gmina Miasta Toruń

57 435,71 zł

215.

Gmina Miastków-Kościelny

483 965,36 zł

216.

Gmina Miasto Gniezno

819 600,00 zł

217.

Gmina Miasto Koszalin

861 486,04 zł

218.

Gmina Miasto Mrągowo

634 428,60 zł

219.

Gmina Miasto Oława

122 382,51 zł

220.

Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski

138 562,13 zł

221.

Gmina Miasto Otwock

514 050,40 zł

222.

Gmina Miasto Płock

1 826 678,50 zł

223.

Gmina Miasto Sochaczew

69 508,69 zł

224.

Gmina Miasto Suwałki

570 713,73 zł

225.

Gmina Miasto Świdnica

275 797,88 zł

226.

Gmina Miasto Włocławek

149 741,49 zł

227.

Gmina Miasto Zakopane

62 236,91 zł

228.

Gmina Michałowice

24 698,00 zł

229.

Gmina Michałowo

43 965,65 zł

230.

Gmina Michałów

1 497 314,80 zł

231.

Gmina Miechów

750 932,73 zł

232.

Gmina Miedziana Góra

5 000,00 zł

233.

Gmina Miejsce Piastowe

350 594,40 zł

234.

Gmina Miejska Biała Podlaska

969 267,50 zł

235.

Gmina Miejska Bolesławiec

5 286 825,08 zł

236.

Gmina Miejska Kwidzyn

8 610,00 zł

237.

Gmina Miejska Kościan

48 004,80 zł

238.

Gmina Miejska Lubin

74 991,44 zł

239.

Gmina Miejska Płońsk

18 000,00 zł

240.

Gmina Miejska Przemyśl

59 335,29 zł

241.

Gmina Miejska Przeworsk

128 890,36 zł

242.

Gmina Miejska Wąbrzeźno

120 820,20 zł

243.

Gmina Mielec

507 319,51 zł

244.

Gmina Mielnik

827 799,99 zł

245.

Gmina Międzychód

669 533,40 zł

246.

Gmina Milanówek

710 354,90 zł

247.

Gmina Milejów

491 890,88 zł

248.

Gmina Mikołajki Pomorskie

351 420,66 zł

249.

Gmina Miłki

155 959,08 zł

 

250.

Gmina Miłoradz

84 758,16 zł

251.

Gmina Młodzieszyn

114 184,84 zł

252.

Gmina Mniów

20 302,00 zł

253.

Gmina Mogilany

658 443,00 zł

254.

Gmina Moszczenica

4 228 131,68 zł

255.

Gmina Mrągowo

32 764,11 zł

256.

Gmina Mrozy

1 809 601,72 zł

257.

Gmina Myszków

822 985,58 zł

258.

Gmina Nagłowice

109 174,36 zł

259.

Gmina Narol

640 843,07 zł

260.

Gmina Nawojowa

82 600,00 zł

261.

Gmina Niemce

20 836,00 zł

262.

Gmina Niemcza

349 715,35 zł

263.

Gmina Niwiska

17 800,00 zł

264.

Gmina Nowa Wieś Wielka

961 792,54 zł

265.

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

16 860,94 zł

266.

Gmina Nowe Ostrowy

304 172,69 zł

267.

Gmina Nowe Warpno

463 138,24 zł

268.

Gmina Nowogard

293 055,86 zł

269.

Gmina Nowy Dwór Mazowiecki

55 500,00 zł

270.

Gmina Nowy Staw

5 122,95 zł

271.

Gmina Nowy Targ

108 225,00 zł

272.

Gmina Nowy Tomyśl

826 580,87 zł

273.

Gmina Nowy Wiśnicz

817 604,00 zł

274.

Gmina Nozdrzec

480 285,83 zł

275.

Gmina Oborniki

445 781,64 zł

276.

Gmina Olkusz

2 621 900,66 zł

277.

Gmina Opole Lubelskie

1 089 276,61 zł

278.

Gmina Osieczna

362 747,50 zł

279.

Gmina Ostrów

659 842,70 zł

280.

Gmina Ostrów Mazowiecka

209 528,59 zł

281.

Gmina Ożarów Mazowiecki

3 051 220,86 zł

282.

Gmina Piaski

1 930 696,03 zł

283.

Gmina Pieniężno

978 582,08 zł

284.

Gmina Pionki

3 432 920,00 zł

285.

Gmina Piotrków Trybunalski

764 127,07 zł

286.

Gmina Pisz

172 183,95 zł

287.

Gmina Płaska

639 073,77 zł

288.

Gmina Płońsk

851 956,67 zł

289.

Gmina Płużnica

596 137,29 zł

290.

Gmina Pniewy

407 277,98 zł

 

291.

Gmina Podegrodzie

903 926,04 zł

292.

Gmina Pokrzywnica

238 510,75 zł

293.

Gmina Polkowice

25 100,54 zł

294.

Gmina Pomiechówek

431 584,96 zł

295.

Gmina Prusice

17 835,00 zł

296.

Gmina Przasnysz

1 624 279,92 zł

297.

Gmina Przemków

691 398,71 zł

298.

Gmina Przodkowo

690 325,00 zł

299.

Gmina Pszczew

49 200,00 zł

300.

Gmina Puck

1 285 599,96 zł

301.

Gmina Pułtusk

13 259,63 zł

302.

Gmina Raciąż

639 600,00 zł

303.

Gmina Raciechowice

398 086,39 zł

304.

Gmina Radków

651 783,96 zł

305.

Gmina Radłów

417 900,00 zł

306.

Gmina Radzymin

538 749,23 zł

307.

Gmina Raniżów

208 367,49 zł

308.

Gmina Rejowiec

214 619,22 zł

309.

Gmina Resko

126 803,48 zł

310.

Gmina Rokiciny

288 849,47 zł

311.

Gmina Ropczyce

145 201,00 zł

312.

Gmina Rudna

109 502,25 zł

313.

Gmina Rytro

89 224,98 zł

314.

Gmina Rząśnik

1 235 612,00 zł

315.

Gmina Rzekuń

3 111 948,95 zł

316.

Gmina Rzewnie

313 140,23 zł

317.

Gmina Sanok

53 680,00 zł

318.

Gmina Sępólno Krajeńskie

687 584,70 zł

319.

Gmina Sianów

194 345,84 zł

320.

Gmina Siechnice

221 745,33 zł

321.

Gmina Siedliszcze

146 082,75 zł

322.

Gmina Sierakowice

522 680,61 zł

323.

Gmina Sieraków

46 140,00 zł

324.

Gmina Skała

35 293,50 zł

325.

Gmina Skarżysko-Kamienna

2 737 344,05 zł

326.

Gmina Słupia

424 407,85 zł

327.

Gmina Słupno

572 367,67 zł

328.

Gmina Słupsk

600 582,47 zł

329.

Gmina Sokołów Małopolski

1 449 969,75 zł

330.

Gmina Sokółka

5 140 094,20 zł

331.

Gmina Somonino

691 507,70 zł

 

332.

Gmina Spytkowice

445 559,96 zł

333.

Gmina Stachówka

369 422,90 zł

334.

Gmina Starachowice

2 534 176,76 zł

335.

Gmina Starogard Gdański

982 608,51 zł

336.

Gmina Staszów

2 212 192,79 zł

337.

Gmina Stegna

900 000,00 zł

338.

Gmina Stepnica

863 398,28 zł

339.

Gmina Stęszew

821 831,75 zł

340.

Gmina Stoczek

190 110,10 zł

341.

Gmina Suchy Las

839 684,47 zł

342.

Gmina Sułów

18 450,00 zł

343.

Gmina Swarzędz

307 474,94 zł

344.

Gmina Szczawnica

560 496,30 zł

345.

Gmina Szczerców

245 769,71 zł

346.

Gmina Szczuczyn

512 580,00 zł

347.

Gmina Szczytna

178 585,95 zł

348.

Gmina Szelków

1 107 044,09 zł

349.

Gmina Szydłowiec

60 888,24 zł

350.

Gmina Środa Śląska

45 128,35 zł

351.

Gmina Środa Wielkopolska

607 059,42 zł

352.

Gmina Świecie

276 913,51 zł

353.

Gmina Świecie n/Osą

379 748,78 zł

354.

Gmina Świercze

58 244,00 zł

355.

Gmina Świeszyno

178 788,57 zł

356.

Gmina Tarczyn

404 942,64 zł

357.

Gmina Tarnowskie Góry

98 772,35 zł

358.

Gmina Tarnów Opolski

343 142,18 zł

359.

Gmina Trzebinia

704 977,76 zł

360.

Gmina Tuchomie

584 770,76 zł

361.

Gmina Ulan-Majorat

495 615,31 zł

362.

Gmina Wadowice

22 679,99 zł

363.

Gmina Wąsewo

275 000,00 zł

364.

Gmina Wieliczka

3 825 031,12 zł

365.

Gmina Wieliszew

1 362 912,29 zł

366.

Gmina Wielkie Oczy

711 680,00 zł

367.

Gmina Wieprz

112 536,67 zł

368.

Gmina Wilamowice

70 791,60 zł

369.

Gmina Wiślica

5 535,00 zł

370.

Gmina Wojcieszków

238 325,76 zł

371.

Gmina Wojnicz

68 070,00 zł

372.

Gmina Wolanów

250 061,00 zł

 

373.

Gmina Wolsztyn

2 590 014,60 zł

374.

Gmina Wołomin

574 031,03 zł

375.

Gmina Września

57 134,00 zł

376.

Gmina Zagańsk

198 726,73

377.

Gmina Zagórz

803 383,58 zł

378.

Gmina Zakrzówek

417 632,59 zł

379.

Gmina Załuski

616 946,05 zł

380.

Gmina Zawady

1 431 728,62 zł

381.

Gmina Zawiercie

30 962,05 zł

382.

Gmina Zbąszyń

20 909,48 zł

383.

Gmina Zbójno

171 559,90 zł

384.

Gmina Zduńska Wola

162 349,15 zł

385.

Gmina Zembrzyce

1 091 320,12 zł

386.

Gmina Zielona Góra

868 478,16 zł

387.

Gmina Zielonka

414 415,14 zł

388.

Gmina Żmigród

161 906,48 zł

389.

Gmina Żyrardów

202 066,01 zł

390.

Gmina Żyrzyn

706 593,36 zł

391.

Gmina Żywiec

2 232 543,70 zł

392.

Miasto Białystok

348 887,02 zł

393.

Miasto Bielsko-Biała

847 388,45 zł

394.

Miasto Chorzów

348 178,78 zł

395.

Miasto Częstochowa

396 212,58 zł

396.

Miasto Grajewo

294 013,03 zł

397.

Miasto Hel

150 579,67 zł

398.

Miasto i Gmina Pilawa

263 400,00 zł

399.

Miasto i Gmina Szamotuły

47 258,00 zł

400.

Miasto Jasło

62 966,75 zł

401.

Miasto Józefów

308 728,37 zł

402.

Miasto Kalety

261 916,72 zł

403.

Miasto Kielce

527 914,56 zł

404.

Miasto Koszalin

196 520,73 zł

405.

Miasto Kraśnik

537 732,81 zł

406.

Miasto Leszno

65 540,53 zł

407.

Miasto Limanowa

388 252,78 zł

408.

Miasto Lubartów

654 232,90 zł

409.

Miasto Łańcut

352 964,56 zł

410.

Miasto Łomża

3 423 490,82 zł

411.

Miasto Malbork

381 296,14 zł

412.

Miasto Mława

325 166,03 zł

413.

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki

1 446 001,95 zł

414.

Miasto Piotrków Trybunalski

19 816,19 zł

 

415.

Miasto Poznań

9 987 857,72 zł

416.

Miasto Sanok

49 647,22 zł

417.

Miasto Sieradz

251 125,91 zł

418.

Miasto Sławków

1 023 872,85 zł

419.

Miasto Sokołów Podlaski

785 958,19 zł

420.

Miasto Stołeczne Warszawa

36 430 531,64 zł

421.

Miasto Sulejówek

738 162,49 zł

422.

Miasto Tychy

409 053,97 zł

423.

Miasto Ustroń

102 016,92 zł

424.

Miasto Wodzisław Śląski

2 961 325,62 zł

425.

Miasto Zduńska Wola

120 000,00 zł

426.

Miasto Zielona Góra

1 750 021,86 zł

427.

Miasto Żyrardów

71 204,39 zł

428.

Miasto Żywiec

161 564,60 zł

429.

Powiat Bartoszycki

220 943,98 zł

430.

Powiat Ciechanowski

65 600,99 zł

431.

Powiat Drawski

112 880,51 zł

432.

Powiat Goleniowski

1 437 300,00 zł

433.

Powiat Grajewski

584 356,49 zł

434.

Powiat Grodziski

58 060,00 zł

435.

Powiat Gryficki

459 003,84 zł

436.

Powiat Hajnowski

826 288,52 zł

437.

Powiat Janowski

7 380,00 zł

438.

Powiat Kozienicki

253 576,58 zł

439.

Powiat Krapkowicki

102 222,42 zł

440.

Powiat Lubaczowski

1 700 058,08 zł

441.

Powiat Łukowski

349 468,39 zł

442.

Powiat Mrągowski

615 393,22 zł

443.

Powiat Nowodworski

580 365,47 zł

444.

Powiat Otwocki

853 543,86 zł

445.

Powiat Płoński

779 709,85 zł

446.

Powiat Przysuski

8 546 098,80 zł

447.

Powiat Sierpecki

379 301,54 zł

448.

Powiat Skarżyski

17 840,00 zł

449.

Powiat Sokołowski

561 800,00 zł

450.

Powiat Staszowski

333 162,83 zł

451.

Powiat Sulęciński

577 530,00 zł

452.

Powiat Szydłowiecki

11 000,00 zł

453.

Powiat Tarnogórski

121 242,09 zł

454.

Powiat Tomaszowski

646 363,33 zł

455.

Powiat Włodawski

381 790,69 zł

456.

Powiat Złotoryjski

1 500 087,65 zł

457.

Powiat Zwoleński

399 888,05 zł

 

458.

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim

2 020,00 zł

459.

Stowarzyszenie Misericordia w Zabrzu

402 123,36 zł

460.

Stowarzyszenie NIL

202 950,32 zł

461.

Województwo Kujawsko-Pomorskie

13 650 469,03 zł

462.

Województwo Lubelskie

9 648 005,42 zł

463.

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego

7 134,00 zł

464.

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty

216 832,64 zł

465.

ACTUS-INFO Sp. z o.o.

607 946,45 zł

466.

Advanced Technology Solutions Sp. z o.o.

1 412 731,73 zł

467.

AgaNet Agata Goleniowska

736 182,76 zł

468.

Akasha.NET Sp. o.o.

1 719 431,19 zł

469.

AKOMP Systemy Informatyczne Arkadiusz Kochański

69 580,00 zł

470.

Alfanet Małolepszy Marcin

5 216 566,28 zł

471.

ARKOM Adam Mucharski

19 593,60 zł

472.

AS Consulting Sp. z o.o.

710 940,00 zł

473.

AS SAT Mariusz Dariusz Prymas

379 556,16 zł

474.

ASCOR Kordian Zaprzalski

366 916,80 zł

475.

ASTA-NET ASTA GROUP Sp. z o.o. S. K-A

1 270 922,50 zł

476.

ATEL Alicja Wierzchowska

414 439,03 zł

477.

Audio Systems s.c.

446 898,00 zł

478.

Awacom Sp. z o.o.

1 360 191,00 zł

479.

Beskid Media Sp. z o.o.

434 360,90 zł

480.

Biall-Net Sp z o.o.

384 018,30 zł

481.

Białogardzka Spółdzielnia Mieszkaniowa

23 435,28 zł

482.

Biuro Rachunkowe Anna Szewczyk

33 870,61 zł

483.

C3 Dariusz Jaworski

155 479,20 zł

484.

City Partner Sp. z o.o.

283 505,70 zł

485.

CITYNET Frank Trzeciak Wyka s.c.

415 384,00 zł

486.

Coelwireless Deczyński Andrzej

78 284,08 zł

487.

COMNET Multimedia Sp. z o.o.

110 160,40 zł

488.

COMP-SERWIS Radosław Bliski

1 486 355,96 zł

489.

ComTelNet s.c.

127 817,20 zł

490.

CYBERMAX s.c.

328 569,11 zł

491.

Cybernet WMW Józef Woch

771 029,61 zł

492.

CZARNET S.C. Krzysztof Szymura, Andrzej Owczarek

9 722 982,08 zł

493.

DAR.NET Dariusz Łyczko

40 668,61 zł

494.

Darconnect Dariusz Wasiuta

66 167,37 zł

495.

DATA-COM Piotr Data

2 823,32 zł

496.

DBS INTERNET STANISŁAW DABIŃSKI

59 040,88 zł

497.

DEBACOM Sp. z o.o.

221 956,10 zł

498.

DeR.net Zbigniew Rosiak

85 400,00 zł

499.

DERKOM sp.j.

346 934,00 zł

500.

DERSEN Ewa Utratna

1 936 857,63 zł

501.

DG-NET.PL Anna Lis

543 910,63 zł

 

502.

DMD-Tomasz Papuda

130 000,00 zł

503.

DOMTEL TELECOM Dariusz Dombek

286 634,00 zł

504.

E-cho Sp. z o.o.

2 358 171,14 zł

505.

ELBONET s.c.

1 201 436,07 zł

506.

ELEKTROBIT-Krzysztof Pałka

412 000,00 zł

507.

Elektronik „Media” Sp. z o.o.

926 841,15 zł

508.

Elektrosystem Ł.Leśniak

1 251 871,95 zł

509.

ELZAPPERO.NET

7 231,00 zł

510.

E-SBL.NET Sp. z o.o.

310 970,98 zł

511.

ESPOL Sp. z o.o.

757 524,00 zł

512.

F.H-U EZ-bit

1 728 407,04 zł

513.

F.H-U WZ Serwis Wojciech Ziętek

54 444,00 zł

514.

FALCOM Sp. z o.o.

892 084,45 zł

515.

FASTER.NET.PL Szydlak Janusz

100 134,95 zł

516.

FAST-NET s.c.

184 975,23 zł

517.

FERO Agnieszka Budner

11 480 718,52 zł

518.

FHU COMAX Ryszard Tęcza

119 882,00 zł

519.

FHU Intersieć U. Kołodziej

368 270,00 zł

520.

FHU WNET

54 384,00 zł

521.

FHU WAVE-NET Piskor Daniel

240 465,51 zł

522.

FOX-IT Krzysztof Lis

74 819,26 zł

523.

Frame Tomasz Krasiel

121 039,16 zł

524.

Galatea Dominik Budzowski

49 755,32 zł

525.

Galileo Komputery Maciej Mazur

6 430,20 zł

526.

Galismak Sp. z o.o.

147 117,00 zł

527.

G-ART. Technology

149 971,14 zł

528.

GIGA A.Koćma

1 670 133,51 zł

529.

GigaNet Paweł Jastrzębski

325 947,50 zł

530.

Global Polska Tomasz Zapłaciński

21 049,00 zł

531.

G-NET S.C. Tomasz Serwatka, Wojciech Rakoniewski

9 935 783,45 zł

532.

GVT Sp. z o.o.

26 881,50 zł

533.

Hardsoft s.c.

560 119,96 zł

534.

HLG Sp. z o.o.

1 366 148,00 zł

535.

HyperNET s.c.

636 930,00 zł

536.

INEA S.A

7 298 799,39 zł

537.

INET Media Group Sp. z o.o.

1 746 848,94 zł

538.

INET Networks Sp. z o.o.

545 000,00 zł

539.

INET Południe

6 623,12 zł

540.

Inet-Centrum s.c.

418 506,06 zł

541.

InfaNET

19 600,00 zł

542.

INMAX Arkadiusz Szczurowski

21 193,50 zł

543.

INSPORT Bożena Pięcek

6 256,25 zł

544.

INTEB Sebastian Pierzchała

715 495,90 zł

545.

INTER COM Sławomir Łebek

290 696,00 zł

 

546.

INTERARENA Marisz Grabowski

20 655,60 zł

547.

InterDUO s.c.

58 800,00 zł

548.

INTERKAR KOMPUTER-SERWIS

1 399 602,58 zł

549.

INTERKONEKT s.c.

2 459 919,15 zł

550.

Interline Bogdan Rusin

122 349,40 zł

551.

INTERMATIK Mateusz Skucik

157 477,60 zł

552.

INTERNET Serwis Wojciech Bandurowski

1 427 181,90 zł

553.

Internet-Cafe Mirosław Backiel

1 237 524,73 zł

554.

INTERQ Usługi Internetowe s.c.

1 295 389,19 zł

555.

INTERTOR.NET Bożena Wojtczak

1 573 558,00 zł

556.

INVICOM Sp. z o.o.

3 736 387,82 zł

557.

IPC Roman Romanowski

84 910,00 zł

558.

ITCOMP Sp. z o.o.

257 692,69 zł

559.

ITV Media Tomasz Barlak

952 560,00 zł

560.

IWEB Piotr Jaraczewski

138 834,50 zł

561.

Janusz Curuś PHU Bestconnect, PHU Megakabel

95 620,00 zł

562.

JPK Jarosław Krzymin

809 631,00 zł

563.

K2 Media J. Kaczmarczyk

1 026 195,06 zł

564.

K-3 Kamil Kurek

2 116 038,12 zł

565.

Kaja Komputer Krzysztof Jasek

288 424,00 zł

566.

Kamnet Kamill Turoń

24 662,46 zł

567.

Klinika Komputera Artur Wolski

17 741,17 zł

568.

KOBA Konrad Baranowski

1 540 437,50 zł

569.

K-Telekom Sp. z o.o.

380 000,00 zł

570.

KTM Telekom

878 370,98 zł

571.

Laboratorium Badawcze ZENIT

416 940,00 zł

572.

Laguna Sp. z o.o.

110 000,00 zł

573.

Leon Internet Sp. z o.o.

1 334 399,44 zł

574.

LEVNET Sp. z o.o.

1 936 159,57 zł

575.

Liquid Systems Sp. z o.o.

2 094 607,00 zł

576.

LiveNet

1 440,00 zł

577.

Ludyga Adrian ADI-POL, PROTONET

8 306 567,68 zł

578.

Lukman Multimedia Sp. z o.o.

4 021,23 zł

579.

M3.NETR. SJ

1 170 600,00 zł

580.

Maciej Kostecki NET-24H

36 091,50 zł

581.

Maniera Service

101 948,36 zł

582.

Mann Net Sp. z o.o.

778 909,07 zł

583.

MARENGO IT Sp. z o.o.

205 166,22 zł

584.

MARKOMP Marcin Wójcik

1 392 154,82 zł

585.

MATCOM Marcin Ziółek

1 455 223,18 zł

586.

Maverick Marcin Pietrucha

15 646,20 zł

587.

Maxlan s.c.

3 000,58 zł

588.

MEDIA Bogusława Łucja Strojna

1 037 718,50 zł

589.

MEDIA OK.

189 672,00 zł

 

590.

Media-Net Maciej Kędzierski

9 451,62 zł

591.

Miconet Sp. z o.o.

1 375 786,02 zł

592.

Milmex Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

3 001 778,16 zł

593.

Mirosław Backiel Internet Cafe

150 000,00 zł

594.

MPC Paweł Oleksiewicz

611 800,00 zł

595.

Mroczą Net

66 429,46 zł

596.

MS-NET Miłosz Szewczak

52 444,00 zł

597.

MTM-INFO s.c.

753 019,87 zł

598.

MT-NET G.Wójcik, J.Kuśnierz sc

1 918 658,70 zł

599.

Multi-IP Telekomunikacja Sp. z o.o.

224 700,00 zł

600.

Multimedial Marcin Gawlas

180,00 zł

601.

NCORE Sp. z o.o.

752 536,40 zł

602.

NEONET Piotr Cieżak

170 743,77 zł

603.

NET-BIS s.c.

3 090 816,61 zł

604.

Netcity – Przemysław Żelazny

305 807,90 zł

605.

NETCOM COMPUTERS Robert Opieliński

348 428,07 zł

606.

NET-KOMP Marcin Orłowski

579 000,00 zł

607.

NETMAR Mariusz Wątor

680 812,10 zł

608.

NETonSKY.pl

602 742,41 zł

609.

NETTELEKOM GK Sp. z o.o.

2 021 526,16 zł

610.

Net Vil Rafał Pietrusiak

39 233,68 zł

611.

NOVAIA s.c. Piotr Setlak

236 122,46 zł

612.

NOVOS Gulec Marcin

143 383,80 zł

613.

Okręgowa Spółdzielnia Telefoniczna w Tarczynie

36 000,00 zł

614.

OPEN WAY Ł. Jankowiak

270 370,73 zł

615.

Open-Net S.A.

762 300,00 zł

616.

OrNet Sp. z o.o.

1 219 549,74 zł

617.

OSTROG.NET

777 467,17 zł

618.

P.H-U Online s.c.

17 730,00 zł

619.

P.H-U VATUS Rafał Wejman

445 019,58 zł

620.

P.P.H-U Macrosat Krzysztof Kacprowicz

106 668,78 zł

621.

P.P.U-H Biuro-Mat Sp. z o.o.

52 720,50 zł

622.

P.P-H Eternal Paweł Nowojski

227 840,48 zł

623.

P.W.U. INET Sp. z o.o.

1 623 669,92 zł

624.

PALLOX Paweł Chwastek

56 952,45 zł

625.

Patyk.Net.pl Justyna Patyk

350 732,13 zł

626.

PHU BITNET s.c.

368 516,75 zł

627.

PHU Classcom Sp. z o.o.

2 229 920,40 zł

628.

PHU Górecki Krystian Górecki

25 003,78 zł

629.

PHU Hajdamowicz

753 960,00 zł

630.

PHU HeNET Henryk Sadło

225 462,00 zł

631.

PHU INSTER

373 957,08 zł

632.

PHU INTER Cafe M. Pełka

292 730,71 zł

633.

PHU Inter-Sat

326 700,00 zł

 

634.

PHU JBO

76 419,56 zł

635.

PHU MOKADI

191 166,02 zł

636.

PHU Netkom M.Hamala

22 062,18 zł

637.

PHU Pol-Net

144 513,01 zł

638.

PHU SIS Sp. z o.o.

71 204,91 zł

639.

PHU SOWA Cezary Zdanowicz

22 999,54 zł

640.

PHUP ARONET Andrzej Olszewski

165 122,30 zł

641.

PHUP PERFECT E-LINE s.c.

1 439 988,10 zł

642.

PIEKARY.NET Haider Sebastian, Czempik Grzegorz

54 000,00 zł

643.

Podlaskie Sieci Radiowe

148 190,00 zł

644.

POINT Sp. z o.o.

28 296,05 zł

645.

POKONET Sp. z o.o.

340 000,00 zł

646.

Polnet Marcin Poloczek

3 314 099,84 zł

647.

PPHO KARO

46 670,25 zł

648.

PPHU Awist

224 014,00 zł

649.

PPHU Emkanet

74 632,09 zł

650.

PPHU Koper Jan

1 051 210,08 zł

651.

PPUH Net-Center Stepniewski

483 700,00 zł

652.

PRO-INTERNET Sp. z o.o.

1 652 243,57 zł

653.

PROMARKET COMPUTERS

1 425 664,83 zł

654.

PROMAX Centrum Komputerowe Agnieszka Kowalczyk

3 266 636,27 zł

655.

Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne TELGAM S.A.

427 035,00 zł

656.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Skrętka”

150 882,33 zł

657.

RADIO TECHNOLOGY SYSTEM Sp. z o.o.

200 322,10 zł

658.

Radio-Net Anna Barlak

1 544 593,20 zł

659.

REWOLUCJA-NET Marceli Kaczor

517 240,00 zł

660.

RFC Marcin Frątczak

6 897 981,89 zł

661.

Rymar-comp s.c.

347 488,40 zł

662.

SCORPION-COMPUTER

29 774,52 zł

663.

SENIOR Ernest Gołaszewski

500 000,00 zł

664.

Servcom Sp. z o.o.

6 555 407,74 zł

665.

Service-Net

1229 400,11 zł

666.

SFERANET Sp. z o.o.

504 461,40 zł

667.

Sieć Komputerowa OLIMPLAN Jerzy Wójcik

144 993,10 zł

668.

Sitel Sp. z o.o.

3 310 446,15 zł

669.

SKAYNET Jaromir Andryszewski

35 685,16 zł

670.

SKYWARE Sp. z o.o.

3 135 195,00 zł

671.

SL-NET s.c. Łukasz Oppenauer, Sebastian Wielgosz

725 566,39 zł

672.

SN NET Rafał Nicgorski, Kinga Nicgorska

59 494,45 zł

673.

Sp Telek Sp. z o.o.

177 027,94 zł

674.

SPIDERNET Sławomir Janik

780 000,00 zł

675.

Spółdzielnia Telekomunikacyjna

97 615,85 zł

676.

STAJLNET Szymon Sowa

2 190 742,80 zł

677.

STIMO Niedzielski sp.j.

181 616,40 zł

 

678.

Stowarzyszenie Centrum Technologii E-misja

30 380,00 zł

679.

Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Lisewo

43 399,13 zł

680.

Strzyżowski.Net. Janusz Gomółka

246 110,35 zł

681.

Studio WIK s.c.

397 754,00 zł

682.

Studio55 Sp. z o.o.

6 744,90 zł

683.

Sulika NET s.c.

47 950,00 zł

684.

SYMETRA Wojciech Wielogórski

1 105 741,12 zł

685.

Syrion Sp. z o.o.

640 364,95 zł

686.

System77

122 565,52 zł

687.

Systemia.pl

191 880,74 zł

688.

Systemy Tele-informatyczne „INGRAM”

1 461 419,54 zł

689.

ŚwidMAN sc

848 098,42 zł

690.

TB Telecom Sp. z o.o.

747 702,00 zł

691.

TELBESKID Sp. z o.o.

422 370,00 zł

692.

Telemedian Sp. z o.o.

260 000,00 zł

693.

Telewizja Kablowa CHOPIN Bogdan Łaga, Dariusz Szmidtke sp.j.

1 447 734,85 zł

694.

Telmax Sp. z o.o.

3 164 437,93 zł

695.

TELSONET

490 000,00 zł

696.

TERRA.NET.PL

211 621,55 zł

697.

TESAT Sp. z o.o.

28 939,73 zł

698.

TOMNET Rogula Tomasz

362 298,00 zł

699.

Tpnets.com

702 929,00 zł

700.

Transmitel Sp. z o.o.

1 604 437,03 zł

701.

UNINET Sp. z o.o.

2 695 553,61 zł

702.

Visnet-Futuro

225 995,03 zł

703.

Voice-Net Sp. z o.o.

1 356 534,20 zł

704.

Volta Communications Sp. z o.o.

1 996 310,00 zł

705.

WDM Computers Maria Jarosławska

2 689 243,64 zł

706.

Wektor Sp. z o.o.

300 175,00 zł

707.

Wide-Net Jacek Wajda

539 630,00 zł

708.

WietNet Marcin Wietecha

48 349,20 zł

709.

WIMAX Polska Maciej Podyma

23 178,80 zł

710.

WIMAX NETWORKS

677 432,86 zł

711.

WMC Systemy Informatyczne

2 525 334,27 zł

712.

WP System s.c.

998 801,48 zł

713.

WWNET Bożena Furgol

3 296 060,63 zł

714.

ZAPNET Karol Zapart sp.j.

417 737,84 zł

715.

ZICOM NEXT Sp. z o.o.

9 674 686,43 zł

716.

ZPHU Video Sat Ryszard Zawilski

1 463 274,30 zł

 

RAZEM

1 392 187 052,84 zł

 

reklama

POLECANE

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kamil Polak

Ekspert

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »